5 úplňkových rituálů pro sexuální zdraví a štěstí

Využijte s partnerem síly úplňku a zlepšete své vzájemné sexuální prožitky.

Když vaše potěšení správně sladíte s měsíčními fázemi, lépe se napojíte k mocným silám přírody.

 

1. Slaďte své vyvrcholení s měsícem

Ať si to uvědomujeme nebo ne, jsme neustále pod měsíčním vlivem. Stejně tak, jako způsobuje příliv a odliv oceánu, ovlivňuje Měsíc i naše těla. Sama gynekoložka Christiane Northrup citovala studie, které ukazují, že menstruační cykly žen jsou synchronní s přibývajícím a ubývajícím měsíčním svitem. Během úplňku se také statisticky rodí více dětí, než v jiné dny. 

Proč jsou lidé Měsícem tak ovlivněni? Podle NASA to má co dočinění se složením našich těl, které tvoří ze 70 % voda, tedy stejné procento, jaké tvoří planetu Zemi. Gravitační síly ze Slunce a Měsíce jsou nejsilnější při novoluní a úplňku. Přestože úplně nerozumíme jak, je jasné, že tyto síly mají skutečný vliv na naše těla. 

Neboj, nemusíte s partnerem předtím držet sexuální půst. I když možná zjistíte, že tak bude úplňkový orgasmus ještě silnější! Jen myslete na to, že při úplňku na vás čeká tento příjemný úkol. A zkusili jste se někdy s partnerem milovat přímo na měsíčním svitu? Nemusí to být venku, stačí vytažené žaluzie. 🙂 Když jsou vidět jenom siluety vašich nahých těl ozářené stříbrnými paprsky měsíce, to je teprve magie!

 

2. Přizvěte sexy hračky

Úplněk nabízí silnou příležitost poznat sebe a svého milence na intimnější úrovni. Mnoho tradic věří, že toto období plné měsíčního svitu je také časem, kdy věci vycházejí na povrch. 

Yoni vajíčko může být skvělým pomocníkem při předúplňkové přípravě. S vajíčkem můžeš posilovat svaly pánevního dna, bude ti masírovat vaginální stěnu a ta se tak stane citlivější na doteky, což zvyšuje šance, že dosáhneš vaginálního orgasmu. 

Orglassmic touch nebo Orglassmic portal, zase přivolej do akce až při samotném úplňkovém aktu. Pomůže ti dostat se ke tvému G-bodu a dost možná se stane, že vaši ložnici navštíví příliv. 🙂 Zkoumání nových pocitů, které s hračkami společně poznáte, se stane příjemným způsobem, jak více poznat vaši sexuální stránku. Jedním ze základních chyb žen při používání sexy hraček je, že si je nechávají jen pro sebe. A to je škoda!

Hraček je samozřejmě celá řada, jistě máte ty své 🙂 A pokud ne a ani vás to nijak neláká, pak i to je zcela v pořádku.

 

3. Čarujte se svým tělem

Mnoho oborů od astrologie až po zemědělství, považovalo úplněk za čas sklizně. To platí jak metaforicky, tak fyzicky. Naše touhy a přání se často zhmotňují kolem úplňku.

Přemýšlej o tom: našli si tě někdy nečekané novinky? Zavolala ti kamarádka a řekla ti skvělou zprávu, přišel ti mail s úžasnou nabídkou, vzhlédla jsi k nebi a na něm byl krásný zářící úplněk? 

Používání přirozených rytmů měsíce a sexuálních energií tvého těla, abys dodala více síly tvým touhám, je prastará praktika, která se nazývá sexuální magie. Začni tak, že si při novoluní stanovíš své záměry. Nyní je čas po novolunní, takže relativně stále dobrá doba! Během příštích dvou týdnů si dovol snít o požadovaném výsledku. Sni o něm však tak, jako by již byl realitou. Prociť potěšení z vizualizace tvého snu. Pokaždé, když se podíváš na oblohu a uvidíš aktuální dorůstající měsíc, budeš vědět, že tvou sen také zrovna roste a získává potřebnou energii.

Poté, při úplňku, až se budeš blížit k vyvrcholení, drž v mysli představu tvého snu. Až pocítíš, že orgasmická energie prostupuje tvým tělem, představ si, že přijímáš stejnou vesmírnou energii, která zhmotňuje přání a vytváří náš fyzický svět. Pak nech svůj záměr plynout, svěř ho větším silám a užívej si své poorgasmické okamžiky.

 

4. Použijte afirmace, mantry a hudbu

Při úplňkovém čarování se svou sexuální energií si také můžeš svůj záměr zopakovat slovně. Můžeš tak učinit pomocí fráze nebo slova, které symbolizuje splnění tvého přání. Můžeš to říct nahlas nebo si to zopakovat v duchu. Např.: “Moje tělo oplývá krásou. Je zdravé, má optimální hmotnost a všechny potřebné živiny.”

Pokud chceš, můžeš své vyvrcholení a afirmaci následovat frází: “Tohle, nebo něco lepšího se nyní odvíjí zcela harmonicky, pro nejvyšší dobro všech zúčastněných.“ Můžeš si tak být jistá, že tvé přání se vyplní takovým způsobem, aby bylo prospěšné pro všechny. Tím, že ujistíš své podvědomí, že tvůj záměr je dobrý, získáš jeho podporu při dosahování tvého vysněného cíle. Pozor – sobecká přání se mohou hodně vymstít!

Hudba (především bubny) může také pomoci na cestě k orgasmu. Pokud máte hravou náladu, můžete se klidně pokusit dráždit do rytmů hudby.

 

5. Hrajte na všechny smysly

Sexuální rituály prováděné při úplňku jsou nejúčinnější, pokud si dovolíme být zcela přítomni. Jedním z nejlepších způsobů, jak přenést svou mysl do přítomného okamžiku, je použít vaše smysly a soustředit se na to, co je bezprostředně kolem vás.

Jedním z nejčastějších důvodů, proč ženy nemohou dosáhnout orgasmu je, že jsou stále až moc ve své hlavě a myšlenkách. Brouzdají ve své minulosti, či budoucnosti, ale nejsou tady a teď. Připrav si vůně (například vykuřovadla, vonné tyčinky, difuzér, aromalampu), ale dbej na to, aby se vůně líbila i partnerovi. Dále pak něco dobrého, ideálně afrodiziakálního na chuť – třeba kvalitní čokoládu, chilli, kakao. Dopřejte si dobrý masážní olej a obklopte se oblíbenou hudbou.

Věděla jsi, že čich je naším nejstarším smyslovým vjemem? Dbej proto zvýšenou pozornost hlavně na výše zmíněné vůně. Starověká náboženství často využívala kadidlo, jehož vůně provoněla vzduch a vtáhla člověka během obřadu do stavu hlubšího vědomí.

A co víc, jelikož čichový lalok mozku se nachází hned vedle limbického systému (sídlo našich vzpomínek a tužeb), můžeme se do těchto podvědomých asociací a pocitů ponořit i pomocí vůně. Zemité tóny, jako má kadidlo nebo santalové dřevo vám umožní ponořit se do hlubokých, emocionálních energií posílených úplňkem a pozvednout váš vrchol, vaše sny a vaše bytí do zcela nových výšek.

 

Michaela Aira

Michaela Aira

Průvodkyně žen na cestě za jejich intimním sebepoznáním. Poznat Michaelu blíže můžeš zde.