Čarovné májové orgasmy

Za týden nás čeká Beltain, svátek který je opředen magií, čárami a ohněm, proto si dnes projdeme historii sexuální magie a budeme si povídat o tom, jak čarovat se svými orgasmy.

 

Se sexuální magií stačí dosáhnout orgasmu a můžete změnit svůj svět

 

Vzhledem k tomu, že popkultura nás o čarodějkách naučila hlavně to, že jsou velmi krásné, svůdné a většinou čarují se špatnými úmysly, tak je pochopitelné, že pojem sexuální magie nebude vždy správně pochopen. K tomu ještě můžeme přidat, že nejčastější zaklínadla se budou vždy týkat milostných záležitostí a máme na světě stereotypní model čarodějnice. 

 

Podle těch, kdo se tomuto erotickému řemeslu věnují, je manifestace skrze orgasmus jen další forma magického projevu. “Máte nějaký záměr a používáte orgasmus nebo sex jako nástroj k dosažení tohoto konkrétního záměru,” vysvětluje Cat Cabralová, wiccanská kněžka, která více než deset let vedla okultní obchod Enchantments v East Village. 

 

Bri Luna, majitelka obchodu The Hood Witch, s touto charakteristikou souhlasí. “Nemluvíme o tom, jak být sexy nebo mít zvýšené libido. Dostáváme se k manifestaci, mluvíme o využití sexuální energie k dosažení velmi reálných výsledků,” říká. “Sexuální energie je prostě energie. Je neutrální.”

 

Možná neutrální, ale přesto nesmírně mocná. “Pomocí sexuální magie stačí dosáhnout orgasmus a můžete změnit svůj svět,” píše Damon Brand v knize Adventures in Sex Magick.

 

 

Sexuální magie v praxi

 

Nejznámějším praktikujícím sexuální magie v nedávné historii je Aleister Crowley, slavný britský okultista 19. století, který považoval sex za “nejvyšší magickou sílu”. Byl vysoce postaveným členem tajné společnosti Ordo Templi Orientis, která při svých iniciačních obřadech hojně využívá sexuální rituály. O využití erotické magie napsal několik knih. 

 

Jeho názory byly extrémní, stejně jako jeho touha experimentovat s novými formami sexuální magie. V knize Sex and the Supernatural Walker píše: “Ve snaze rozšířit své tantrické zážitky Crowley inzeroval ženy všeho druhu, deformované ženy, trpaslíky, hrbáče, a jak se vyjádřil svým charakteristicky bezcitným způsobem, ‘zrůdy všeho druhu’.”

 

Současní čarodějové velkou část jeho díla odmítají. “Bylo to spíše rasistické, sexistické a opravdu divné,” říká Luna. “Mám pocit, že spousta jeho práce, na to, jaká byla, byla velmi samoúčelná a nízkovibrační, velmi démonická v tom smyslu, že pracujete s věcmi, o kterých, pokud nemáte ponětí, co sakra děláte, můžete vše posrat. Nikdy jsem necítil nutkání jít s jeho studiem dál.”

 

Moderní uživatelé sexuální magie mají k dispozici nesčetné množství historických, kulturních praktik, z nichž mohou čerpat inspiraci, a mnohé z nich zdůrazňují, že je důležité najít to, co vám nejlépe vyhovuje. Sexuální magie se v jistém ohledu podobá jakékoli jiné formě práce s energií, která využívá energii, přičemž praktikující často využívají k léčení svou vlastní duchovní energii. Jediný rozdíl je v tom, že využívanou energií je v tomto případě uvolnění orgasmu

 

Manifestace skrze orgasmus

 

“Prvním krokem je mít jasný cíl a záměr, co chcete,” říká Luna. “Zjistila jsem, že pro mě sexuální magie funguje nejlépe, když se váš záměr týká sexu, lásky, sebedůvěry, moci a síly. “Nefunguje to tak, že si řeknu, že potřebuji nové auto, tak budu masturbovat, než ho dostanu, takový přístup k věci je prostě hloupost,” říká Cabral.

 

Další techniky zahrnují opakování manter během orgasmu, soustředění se na sigily (magické symboly), které vám pomohou soustředit energii, a vzývání určitých božstev. Hathor, Isis a Afrodita jsou běžnými bohyněmi, které se vzývají, ale můžete použít jakékoliv božstvo, které vás nejvíce oslovuje, protože sexuální magie je velmi osobní a intuitivní. 

 

“Myslím, že každý si musí najít božstva nebo mytologii či archetypy, které se ho týkají. Takže pro některé lidi to znamená zůstat v rámci jejich vlastního dědictví nebo kultury,” říká Cabral. “Já osobně rád pracuji s Venuší nebo Afroditou.” Dodává, že “nejdůležitější je intuice”.

 

Většina čarodějek vám skutečně řekne, že sexuální magie je jednou z těch nejintuitivnějších praktik. “K sexuální magii jsem se opravdu dostala zcela intuitivně,” vzpomíná Korvettová. “Jako malou holku mě matka učila, jak manifestovat svá přání a touhy ale samozřejmě ve velmi cenzurovaném podání. Nějak jsem si to spojila s veškerým sebeuspokojováním, kterému jsem se věnovala, a uvědomila jsem si, že by se to dalo využít mocnějším a produktivnějším způsobem.”

 

Čarovat s partnerem či bez

 

Dokonce i ti, kteří nemají zájem nebo jsou skeptičtí vůči praktikám, jako je magie, mohou potvrdit nadpozemské stavy, které se dají zažít při orgasmu. Nejintenzivnější prožitek který pak člověk může zažít je společný orgasmus. “Když můžete někomu důvěřovat, pracovat společně, dívat se jeden druhému do očí, zpomalovat orgasmus a společně dýchat, nastává ta pravá intimita ve vztahu ” říká Cabral. K tomu může posloužit třeba mnou navržený Orglassmic Portal. 🌠

 

Pro mnohé praktikující je však skutečnost, že sexuální magii lze praktikovat samostatně, jedním z hlavních lákadel. “Ačkoli jsem experimentovala s partnerskou sexuální magií, zjistila jsem, že sólo kouzla mi zatím vyhovují lépe,” říká Corvette. 

 

Ve světě, který tradičně trestá ženy za to, že si svobodně užívají sexu i magie, může spojení obojího působit revolučně – a vzít věci do vlastních rukou tento pocit jen umocňuje.

 

“Čarodějnictví samo o sobě je pro ženy velmi posilující záležitost… víte, že veškerá vaše síla je jen ve vás,” říká Luna. “Jedním z nejsilnějších aspektů, které může každá žena mít, je vlastnit svou sexualitu, této moci se nebát a používat ji ku svému prospěchu.”

 

Začaruj si se svým partnerem či pomiluj jen samu sebe a přivítej tak jaro. 🐍

 

Michaela Aira

Michaela Aira

Průvodkyně žen na cestě za jejich intimním sebepoznáním. Poznat Michaelu blíže můžeš zde.