Certifikace yoni eggs

Je toho tolik, na co je potřeba myslet, když se zabýváte drahými kameny. Trh s nimi je totiž doslova obrovitánský, o to větší je zde prostor pro nejrůznější typy podvodníků. Mně samotné trvalo několik měsíců, než jsem natrefila na kvalitní kameny, které by nebyly pouze obarveným kusem šutru.

Padlo na to hodně mého času, finančních prostředků a nervů. Ale podařilo se a já získala konečně kvalitní dodavatele. Měla jsem jejich vyjádření o tom, jak jsou kameny těženy a zpracovávány. Kvalitu kamenů jsem chodila konzultovat do krámku s drahými kameny v Praze, a pak také na gemologický veletrh, kde je možnost nechat si ověřit pravost kamenů.

Nicméně, již od začátku mého projektu jsem snila o tom, mít v nabídce yoni vajíčka s certifikací GIA (Gemological Institute of America Inc.). Není to však vůbec levná záležitost, proto mi byla v začátcích naprosto nedostupná. Avšak můj sen plní se mi splnil a já začala konečně nabízet kameny s touto certifikací.

GIA certifikace, světově nejvíce považovaná certifikace diamantů, perel a drahých kamenů, nám pomáhá orientovat se ve světě šperků. Pokud je vaše Yoni egg od certifikovaného zdroje, můžete si být jistá, že je vaše vajíčko poctivým kusem drahého kamene – bez přísad, barev, toxinů a lepidel. GIA certifikace je drahá záležitost, avšak precizní a pečlivá.

Mým cílem bylo a je znát původ mnou nabízených kamenů. Dále jistota, že jsou těženy eticky, a zpracovávány bez chemikálií škodlivých pro interní použití kamene.

Americký Gemologický Institut, který certifikace provádí, je světovou jedničkou na diamanty, drahé kameny a perly. Jedná se o veřejnou neziskovou instituci, která je vedoucím představitelem ve standardech, znalostech, vzdělávání a posuzování kvality šperků již od roku 1931.

Hezky Česky

S každým produktem a časem rostu já i podnik TANTRAELA s.r.o. a velmi mě těší, že dalším krokem v tomto růstu je započatá spolupráce s českým dodavatelem Yoni eggs (informace o dodavateli je na každém zakoupeném yoni egg). Díky navázání spolupráce s českým dodavatelem yoni eggs se mi podařilo navázat i přímou spolupráci s českým mineralogem, gemologem a soudním znalcem Dr.Jaroslavem Hyršlem FGG, EG, který pro nás od jara roku 2022 certifikuje naše yoni vajíčka.

Certifikace jednoho vajíčka je i v českém podání stále velmi nákladnou záležitostí. Proto tento proces probíhá na várky – tudíž je k certifikaci zaslán vždy jeden kus yoni egg od každého druhu ze nové várky zakoupených yoni eggs. Vaše yoni egg tak pochází z tzv. certifikované várky. Chcete-li však mít u gemologa ověřeno přímo vaše yoni egg, pak i na tuto exkluzivní službu jsme se ženami z týmu myslely. Po zakoupení produktu certifikát na yoni egg spolu s vaším vysněným yoni egg, vybereme a zašleme vajíčko k certifikaci. Na své yoni egg si tak budete muset počkat o trochu déle (1-2 týdny), ale dorazí vám i certifikátem na míru šitým právě a jen k vašemu vajíčku.

Certifikovaná Yoni vajíčka jsou:

  • testována pro svou pravost,
  • bezpečná pro interní použití,
  • 100% přírodní bez přísad a barviv,
  • naprosto autentické drahé kameny.

 


 

Cílem poskytování certifikovaných vajíček je umožnit ženám dokonalou holistickou alternativu pro fyzické i spirituální zdraví pánevního dna, díky čemuž se mohou napojit na skutečnou sílu jejich ženské energie.

Michaela Aira

Michaela Aira

Průvodkyně žen na cestě za jejich intimním sebepoznáním. Poznat Michaelu blíže můžeš zde.