Objev v sobě Bohyni. Drž ji pevně. Nikdy ji nenech odejít.

Goddess in me

Tato sekce ti poskytne pomůcky k otevření se tvému božskému potenciálu. Bohyně není jen archetyp, ke kterému se modlíme, který vzýváme a ctíme. Není to jen obrázek na rituálních kartách. Není to jen soška na našem oltáři. Není to jen ztělesnění krásné mladé ženy s dokonalou pletí a dlouhýma vlasama. Bohyně je stav mysli. Nechej svou božskou podstatu zářit zevnitř ven do okolí. Pokud se tomu otevřeš, bude jedno, zda budeš mít zrovna tepláky a mastné vlasy nebo dlouhé šaty a dokonalý makeup.

Je jedno, zda je ti 20 nebo 50 let. Bohyně je v tobě. V každé z nás. Co si na cestu ke své vnitřní Bohyni vybereš se sebou?

01

Obleč se do afirmace

“Znám všechny své hodnoty a vždycky budu svá. Nejsem krásná jako ty, jsem krásná jako Já.” Přesně tak zní afirmace, která je středobodem a vyšším záměrem tohoto trička. Oblékni se do trička z biobavlny s nejpřísnějším certifikátem GOTs a nechej na sebe působit tuto citaci, kterou napsala přímo Michaella Fibichrová. Tričko je k mání ve dvou barvách – univerzální bílé a sladce růžové, a současně ve všech velikostech. Větší lodičkový výstřih lze ladně spustit z jednoho ramena, čímž také zjistíš, že je s ním pohodlné i kojení. Kdykoliv a kdekoliv.

Tričko Goddess in Me
Vonná Esence

Ponoř se do vonné esence

Nalaď se na vibrace bohyně v sobě. Žena, která tuto vůni nosí na své kůži, se cítí, jako by si na hlavu nasadila korunku Bohyně. Je autentická.  Mluví a žije svou pravdu bez ohledu na to, co si o tom pomyslí okolí. Oděna v této vonné esenci se budeš cítit naprosto posvátně, a přesně to z tebe bude vyzařovat. Prozáříš svým bytím každý prostor, do kterého vstoupíš. Esence Goddess in Me je svůdně něžná, magicky tajuplná a divoce nespoutaná. Přesně tyto atributy předá i tobě. Je to naprostá posvátnost, která v nás s každým přivoněním odemyká něco božského. Něco, pro co ještě neexistují slova v této realitě. Vůně byla tvořena po několik měsíců přímo Michaellu Fibichrovou ve spolupráci s přední českou aromaterapeutkou Marií Noe.

02
03

Gem of Goddess

Unikátní kousek broušeného křišťálu záhnědy, který v sobě nese posvátnou vonnou esenci Goddess in Me. S tímto klenotem u sebe vždy můžeš mít tuto afrodiziakální vůni, která probouzí naše ženské božství v nás. Křišťál záhněda nás ochraňuje a uzemňuje. Díky němu plyne naše komunikace s okolním světem v harmonii, uklidňuje naše strachy, ochraňuje nás před negativními vlivy okolí a pohladí nás při stresujících situacích.

Gem of Goddess