Já jsem…

Moje profesní cesta začala zcela jinak, než jak se jeví dnes.

Dnes jsem majitelkou firmy Tantraela s.r.o., která působí jako právnická osoba na trhu od listopadu 2019. Ve jménu Tantraela s.r.o. promlouvám na sociálních sítích ke komunitě žen, která čítá na 25 tisíc bytostí.

Vyslala jsem své produkty do celého světa – Nový Zéland, Velká Británie, Nizozemsko, Švýcarsko, Španělsko, Portugalsko, Slovinsko, Kanada a mnoho dalších. Prioritně se však zaměřuji na ženy z naší rodné země a také na Slovensko. Do těchto míst jsem vyslala již na tisíce yoni vajíček a našich dalších produktů.

Mým pobytovým retreatem Zrození Bohyně prošlo 150 nádherných odvážných žen.

Můj podcast získal během roku skoro 200 tisíc poslechů.

A moje soukromá VIP skupina žen, tzv. Sacred Sisterhood, čítá na 300 žen, kterým se dostává speciální péče formou hlouběji popsaných na sebe navazujících technik.

Moje instagramové publikum čítá na skoro 25 tisíc lidí, z devadesátipěti procent zejména žen, které zde denně inspiruji na cestě k jejich intimnímu sebepoznání.

Tohle není práce.
Je to mé poslání, moje vášeň.
Těším se, kam mě povede dál.
Slibuji, že vás vždy vezmu s sebou.

Nicméně…Moje životní kroky vždy nesměřovaly tímto směrem. Právě naopak. Vše se jevilo zcela jinak.

Po vystudování bakalářského studia na UTB ve Zlíně obor Ekonomika a Management jsem pokračovala magisterským studiem v oboru Průmyslové inženýrství.

Se sny pomáhat majitelům firem a současně zaměstnancům firmy, jsem působila ve svém prvním zaměstnání jako Průmyslová inženýrka a později Lean Production Specialist ve velké společnosti specializující se na výrobu turbovrtulových letadel. Náplň mé práce se skládala z přítomnosti jak ve výrobě, tak v mé kanceláři.

Ve výrobě jsem sbírala data skrze normování Basic MOST nebo pozorováním a kvalifikovanými rozhovory. Následně jsem data zpracovávala a navrhovala na základě nich příslušné řešení situace, které jsem formou projektů dále osobně či s týmem realizovala.

Po 14 měsících jako zaměstnanec jsem dala výpověď a s novým, aktuálním partnerem jsem se odstěhovala do Rakouska.

Po našem návratu jsem opět začala pracovat v oboru průmyslového inženýrství, avšak nyní jako nezávislá průmyslová inženýrka, tedy na OSVČ jako konzultantka a lektorka Lean Production.

Spolupodílela nebo realizovala jsem projekty ve větších i menších firmách po celé České republice. Nebo jsem přímo v daných firmách školila jak střední management, tak manuální pracovníky v tématu lean production.

Měla jsem tak možnost za rok a půl nejen nasbírat obrovské množství cenných zkušeností a kontaktů, ale také financí pro to, abych rozjela své nynější podnikání. O tom, jaká byla cesta stvoření přímo projektu Tantraela, se dočteš v samostatném článku zde.

Čím více jsem se nořila do světa průmyslu, tím více jsem si uvědomovala, že to není cesta, po které chci kráčet celý život. Bavilo mě se mimo práci vzdělávat ve sféře tantry, jógy, meditací a spirituality všeobecně.

Naplňovalo mě psát články, dělat rituály, tančit, zpívat a plně prožívat život. Skrze svou osobní intimní situaci jsem se následně dostala k yoni vajíčkům, jejichž kouzlu jsem podlehla jak já, tak i mé tělo, které díky nim konečně začalo prožívat orgasmus při sexu. Více se o cestě s yoni eggs a o stvoření projektu rozepisuji zde.

V rámci těchto svých netradičních zájmů jsem absolvovala následující transformace:

 • zasvěcení do energií Moon Mother od samotné Mirandy Gray, autorky knih jako je Cyklická žena a Rudý Měsíc.
  • díky tomuto zasvěcení žehnám a naplňuji každé yoni egg z našeho e-shopu touto krásnou měsíční energií, díky čemuž se s yoni egg stává objekt programovaný přímo pro naše lůno.

 

 • šestitýdenní výcvik na yoni vajíčka od Rosie Rees, majitelky australské firmy Yoni Pleasure Palace.
  • Absolvovala jsem Yoni Club, díky tomuto výcviku jsem se ještě více ponořila do tajů praxe s yoni eggs, kterou tak mohu předávat ženám dále.

 

 • šestitýdenní výcvik od Bonnie Bliss, australské somatické sexuoložky.
  • díky této zkušenosti lépe rozumím našemu pánevnímu dnu, rozkoši a orgasmickému prožitku skrze vaginální sebemapování.

 

 • šestitýdenní výcvik Awakening Bliss od Krystal Aranyani, americké jogínky a tantričky.
  • díky tomuto výcviku jsem se více ponořila do tématu skutečné pradávné tantry, manter, janter a vědomého bytí.

 

 • jsem v procesu šestitýdenního 200RYT Yoga Teacher Trainingu u mezinárodně známé jógové akademie s názvem VIKASA.
  • díky tomuto mohu získat oficiální certifikát pro lektorování hatha jógy.

 

Má cesta mě naplňuje každým dnem.

Děkuji, že jste její součástí.

S láskou,
MichaElla ♡
Michaela Aira

Michaela Aira

Průvodkyně žen na cestě za jejich intimním sebepoznáním. Poznat Michaelu blíže můžeš zde.