Jak dosáhnout orgasmu při pohlavním styku

Pokud jsi někdy zažila pocity frustrace, protože se partner divil, proč na tebe jeho triky nefungují, nejsi sama. Nahlodávající myšlenky, že je s tebou něco špatně a neschopnost dosáhnout vrcholu během styku zažívá až 70% žen.

Já sama jsem řešila obdobné problémy a ke svým prvním orgasmům při sexu jsem se dopracovala díky trpělivosti a intenzivní praxi s yoni egg. Celý proces otevření se vnitřním orgasmům je o hlubším poznání sebe samotné a já tě teď provedu kroky, jak na to.

Prožívat vnitřní orgasmus je něco, co se může naučit každá žena. Naše těla jsou biologicky schopná zažívat mnoho druhů orgasmů, proto teď jednou a pro vždy odhoď pocity, že jsi méněcenná. 

Jsi bohatá bytost a tvé tělo je schopné zažívat extatické orgasmy. Chce to ale správně poznat vlastní tělo, najít stimulaci, které na tebe funguje (každá ji máme naprosto odlišnou) a hlavně trénink.

 

Jsou dva způsoby, pomocí kterých lze dosáhnout vnitřního orgasmu.

  • Ujisti se, že ti partner dopřává tu správnou stimulaci.
  • Pracuj se sebou a se svými  sexuální schopnostmi během masturbace tak, aby jsi byla schopna rozpoznat odkud pramení tvé orgasmické pocity a později mohla prožít orgasmus během styku se svým partnerem.

Takže pojďme se ujistit, že ti partner dává tu správnou stimulaci, kterou k vyvrcholení potřebuješ.

 

Tempo

Pomalé a stabilní – to je to, s kterým chceme pracovat. Tvrdé a rychlé přirážení ti může někdy připadat boží, ale málokdy při něm přijde orgasmus.

 

Technika

Zamysli se, jaký druh stimulace funguje na tvůj klitoris. Přesně tak.. nejspíš to nemáš ráda super rychle a hrubě.. Klitoris je jemný a citlivý, stejně tak i tvá vnitřní yoni. 

 

Strefit ta správná místa

Nejcitlivější část yoni je bod G a děložní čípek. Jsou to ta nejvíc orgasmická místečka uvnitř tvé yoni. Pokud si nejsi jistá, zda při pomalém přírazu opravdu dochází ke kontaktu s bodem G, zkus polohu na pejska nebo jakoukoliv jinou pozici, při kterém je Tvůj partner za tebou. V těchto polohách je bod G a děložní čípek lépe přístupný. Velmi také pomáhá, když si při poloze na zádech vysteleš pánev polštářem.

 

Dostatek času

Může trvat  klidně 45 minut i více, než budeš připravená se otevřít orgasmickým zážitkům. Při stimulaci bodu G můžou orgasmické vlny přijít za kratší dobu, ale při stimulaci děložního čípku, který je bránou k celotělovým orgasmům, to chce čas, trpělivost a vytrvalost – zkoušet to můžeš například mnou navrženým Orglassmic Portal.

 

Nemíchat to

Nesejít z cesty! Nejčastější chyba, která se v začátcích může stát je ta, že v momentě, kdy začneš pociťovat silnější potěšení při během sexu, partner začne měnit pozice tak, aby ti ukázal, co všechno dokáže a jaký je sexuální alfa samec. Ne ne ne. Hezky pomalu. Žádné zrychlování ani měnění pozic, pokračujte stále stejně. Čím víc budeš vzrušená, tak bude nesmírně důležité, aby se partner nenechal tvými projevy unést a pokračoval ve stále stejné pozici, tempu a intenzitě. Tvé vzrušení bude narůstat.

 

Věnujte pozornost energiím

Je důležité, abyste se s partnerem vzájemně napojili na vaše energie. Vnímali svá těla a dech. Partner by do tebe měl pronikat nejen svým penisem, ale i svou  energií a myslí. 

K orgasmu tě teď může přivést i tak, že pevně přitiskne penis k tvému děložnímu čípku a tak chvilku setrvá. Absolutně nejdůležitější ze všeho je, aby tě partner netlačil k orgasmu, jen následoval tvé tělo a potěšení a prostě tu pro tebe byl…děj se co děj.

 

Masturbace s vnitřním orgasmem

Udělej si z prozkoumávání své yoni pravidelnou praxi. Zde přijde vhod práce se skleněným Orglassmic Touch. Pokud dosáhneš klitorálního orgasmu je to skvělé, ale nijak ti to nepomůže v cestě za vaginálním orgasmem. Jsou to dvě rozdílné věci, které mozek vyhodnocuje zcela odlišně. Pokud masturbuješ většinou drážděním klitorisu tvůj mozek si za uplynulé roky vytvořil neuronovou síť podle které se dějou tvé orgasmy. Jinak řečeno, tvé tělo má rádo orgasmy tak, jak jsi ho naučila jej mít. 

Pokud chceš dosáhnout vnitřního orgasmu při sexu, trénuj tedy nejdříve sama se sebou. Nejideálnější je objevovat místa uvnitř své yoni s pomocí skleněného Orglassmic Touch a do toho dráždit klitoris obvyklým způsobem. Postupem času zjistíš, že orgasmy přichází odjinud, než jsi zvyklá a že tvé prožitky nabírají na intenzitě.

 

Rozvíjej svou citlivost

Hluboká yoni je často znecitlivělá. Pokud sama sobě dopřáváš potěšení a soustředíš se při tom pouze na svůj klitoris, necvičíš při tom svůj mozek k tomu, abys byla schopna dosáhnout orgasmu během styku. Práce s yoni egg ti pomůže s posílením svalstva a tím pádem zvětší citlivost tvé vnitřní yoni . Pomůže Ti dále propojit tvou yoni s mozkem a vytvořit tak novou neuronovou síť.  Až dosáhneš sama vaginálního orgasmu, bude pro tebe o to jednodušší ho dosáhnout s partnerem. 

 

Vyleč všechnu bolest

Možná jsi někdy zažila opravdu intenzivní bolest či diskomfort v místě bodu G nebo děložního čípku.  Pokud pravidelně pociťuješ nepohodlí nebo bolest během penetrace, dost možná nastal čas na sexuální léčení. Minulá traumata, prožité toxické vztahy ale i strach a nebo negativní smýšlení o sexualitě může uvíznout v tvé vnitřní yoni  a způsobovat tak bolest či nepříjemné pocity. Také je důležité sledovat svůj cyklus, protože v některé dny je čípek citlivější na jakoukoliv stimulaci a např. během plodných dnů můžeš cítit touhu být pořádně a hluboce pomilována.

 

Otevři svá očekávání

Nečekej, že vaginální orgasmus bude stejný jako ten klitorální. Hledej něco, co je z počátku hluboké jako oceán ale zároveň velmi jemné a křehké. Pokud očekáváš orgasmus, který zažíváš jako když vrcholíš při stimulaci klitorisu, můžeš svůj hluboký vaginální orgasmus úplně zmeškat. Orgasmické pocity, které tě dovedou k vnitřnímu orgasmu jsou jiné, omamné, hluboké a citelné potěšení pramení uvnitř tvé yoni.

 

Rozviň svou kapacitu

Mozek a tělo spolu spolupracují a orgasmus po orgasmu vylepšují jeho prožitek a intenzitu.  Takže čím častěji budeš na dosažení vnitřního orgasmu pracovat, tím snadněji ho budeš schopna dosáhnout. A o to lepší ty další budou. Zpočátku to může vypadat tak, že si ani nebudeš jistá, jestli se to opravdu děje a jestli je to skutečně to “ONO”, ale pokud setrváš a budeš prohlubovat svou praxi, časem přijdou silnější orgasmy a i ty se budeš cítit mnohem sebejistější a zastoupená ve své síle.

 

Nauč se důvěřovat a odevzdat se

Orgasmus s partnerem, zejména prostřednictvím pohlavního styku, je obrovským projevem důvěry a hlubokého odevzdání se. Ta část mozku, která stále číhá na nebezpečí přicházející z okolí zcela utichne, když dosáhneš orgasmu se svým partnerem. Naprosté odevzdání si žádá hlubokou důvěru, což pro tebe může být velice náročné. Pokud s tímto uvolněním bojuješ, je důležité, naučit se správně dýchat. Hluboké, pravidelné dýchání během sexu je jedním z nejrychlejších způsobů, jak se dostat do stavu odevzdání se. 

Je možné, že půjdeš tak hluboko, až zjistíš, že tvé problémy bude třeba řešit formou terapie. Věci, které tě drží zpátky, mohou být tvé nejhlubší strachy a nevědomá traumata.

 

 

Uff.. spoustu úsilí, že? Ale stojí to za to, protože zažít orgasmus při styku s tvým milovaným partnerem je jeden z nejneuvěřitelnějších a nejdůvěrnějších zážitků, které můžeš ve svém těle zažít. Tolik potěšení, tolik hloubky, otevřenosti a lásky, když se podíváš do očí partnera během tak silného prožitku je nepopsatelné.

Pokaždé mě to znovu a znovu ohromí.

Proto Tě chci opravdu požádat, abys to pro sebe udělala.

Je to dlouhá cesta, ale ten výsledek? Ach… budu tvůj největší fanda!

 

Michaela Aira

Michaela Aira

Průvodkyně žen na cestě za jejich intimním sebepoznáním. Poznat Michaelu blíže můžeš zde.