Jak si vybrat Yoni Egg?

Yoni egg na dosah…

Výběr toho správného yoni egg není nic složitého, proto prosím, vyvaruj se různým spekulacím a dlouhému přemýšlení nad tím, které yoni egg je pro tebe to správné.

VÝBĚR DRUHU

Vždy radím, že při výběru yoni egg není radno se dívat na jejich vzhled a nechat se v rozhodnutí vzhledem kamene ovlivnit. Ideální je celý výběr neuspěchat, ale udělat si čas a přečíst si charakteristiky jednotlivých yoni eggs. To, které ti nejvíce zahraje na tvou strunu, je to pravé.

Ucítíš to. Výběr by měl vycházet z tvé ženské intuice. Ta je impulzivní a jedná okamžitě. Jakmile začneš jednotlivé parametry yoni egg poměřovat a analyzovat, že ti jedno může pomoci v tom a jiné v něčem dalším, tak se do hry dostává mužská analytická část tebe. A to nechceme. Ta je skvělá v jiných životních rozhodnutích. Ale ne při výběru tvého intimního pokladu.

Měj prosím na paměti, že si nemůžeš vybrat špatně. Každý kámen nám chce vždy pomoci. Mají svého ducha a jakmile se nám dostanou do rukou, do prostoru nebo do yoni, tak okamžitě začínají plnit své posvátné poselství – pomáhat.

Pokud s tebou yoni eggs vyrobené z polodrahokamů nerezonují a hledáš elegantní řešení bez toho aniž by sis lámala hlavu s účinky a charakteristikou drahých kamenů, pak je pro tebe jako stvořené naše skleněné Egglass. Křišťálově čistý, minimalistický skvost dokonalý ve všech směrech. Takové je nové, průzračné yoni egg vyrobené exkluzivně pro projekt Tantraela. Hladké borosilikátové sklo, které bylo vytvarováno do tvaru vajíčka je créme de la créme pro posílení svalů tvého pánevního dna a pro vytvoření hlubšího pouta s tvým lůnem.

Časem možná zjistíš, že ti daný druh yoni egg již předal vše, co mohl a zatoužíš po jiném. To si budeš moci zakoupit s doživotní 33% slevou. Své první yoni egg pak můžeš zakopat a vrátit Matce Zemi, nebo si jej můžeš ponechat a s novým yoni egg střídat dle pocitů a životních situací.

Současně pamatuj prosím na to, že já ani nikdo jiný, nemůžeme vybrat za tebe. Když se budeš cítit zmatená a nebudeš si skutečně vědět rady s tím, jaké yoni egg je pro tebe to pravé, tak tomu dej ještě čas. Zkus se na sebe nacítit. V tichosti a klidu si zkus zvědomit potřeby svého těla, mysli a ducha. Odpověď přijde zevnitř. Nehledej ji venku u ostatních. Věřím v tebe.

VÝBĚR VELIKOSTI

U velikosti obecně platí – čím větší jsi v praxi s yoni egg expert, tím menší velikost potřebuješ. Standardně naprosté většině žen nejlépe sedí velikost M. Pokud však na sobě pociťuješ, že je svalstvo tvého pánevního dna hodně povolené (signálem je např. únik moči), pak jistě zvol velikost L. Pokud už máš s yoni egg něco odžito a tvé svaly pánevního dna jsou už vytrénovány a vědí, co mají dělat, tak je pro tebe nejlepší volbou a také výzvou velikost S. Tahle nejmenší velikost je však někdy vhodná i pro ostatní, a to tak, že si jej do sebe zavedou společně s yoni egg ve velikosti M. Kdy velikost S, které je např. z křišťálu, má moc zesilovat účinky ostatních kamenů a tudíž pozvedne účinky yoni egg velikosti M.

__

Pokud vybíráš yoni egg nebo Goddess Starterpack pro svou kamarádku, maminku, nebo partnerku, tak ti chci předem poděkovat za to, jak ohleduplná/ý jsi. Daruješ mnohem více, než si umíš představit, jelikož cesta k našemu intimnímu sebepoznání je cestou k sobě.

Osoba, kterou hodláš obdarovat v tobě má obrovský poklad. Měj však na mysli, že je vždy vhodnější, když si yoni egg vybere daná osůbka sama. Proto zkus zvážit možnost dárkového poukazu, který ti obratem po zakoupení dorazí v tiskové kvalitě ve formě PDF.

Přeji krásnou cestu s yoni egg.

S láskou,

Michaela Aira

Michaela Aira

Michaela Aira

Průvodkyně žen na cestě za jejich intimním sebepoznáním. Poznat Michaelu blíže můžeš zde.