Orální sex II.

Lízačce Zdar!

Milé dámy, je tu pokračování vašeho oblíbeného tématu – orální sex. Článek, který vznikl od vás a pro vás. A taky zejména pro jednu slečnu, která se mi ozvala s jejím příběhem, který ji trápí. Podtitul tohoto článku je inspirován jednou ze zpráv, které jste mi poslaly. Myslím, že výstižněji už to ani nejde! 😀

Všem vám moc děkuji za to, s jakým odhodláním a bez ostychu jste se odvážily napsat na toto téma svůj názor, rady, tipy i vlastní příběhy. Všechny vaše zprávy jsou zde uvedeny tak, jak mi přišly. Jen jsem zredukovala smajlíky, jelikož ty se mi zde správně nezobrazují a pokusila jsem se vaše zprávy rozdělit do pár kategorií pro lepší orientaci v článku.

Jak jsem zmiňovala, nebýt slečny, která se na mě obrátila s jejím “orálním problémem”, tento článek by nevznikl. Původně jsem jí chtěla jen vaše rady přeposlat, ale bylo jich nakonec tolik, že by byla škoda to s vámi nesdílet.

Zejména i proto, že mi dost z vás psalo, že jste na tom podobně. Pak tedy věřím, že v tomto článku najdete něco i vy. Její zpráva je uvedena v prvním článku včetně první poloviny vašich zkušeností. Článek najdeš zde.

Zdroj: Tina Maria Elena Bak

Nejsi v tom sama

Někdy mám pocit, že chlapi si myslí, že pro nás je to naprostá slast mít v puse (nebo i krku) jejich ctěný úd. Ano, miluju svého přítele a jsem ochotná jít kvůli němu do extrému a s ním jsem se naučila orální sex milovat, ale když mi na začátku vztahu řekl, že “nikdy prostě moc nikoho nelízal a že z toho bolí panty” po tom, co po mně vyžadoval deepthroath, tak jsem si řekla nenene, takhle by to teda nešlo. :/

Takže tolik k tomu, že v tom slečna … není sama ❤ A teď k té “radě” – vím, že kamarádka s přítelem měli problém s chutí, bylo to zřejmě kvůli dlouhodobé léčbě léky, vyřešili to šlehačkou. :)) Ale v tomto případě to její přítel dělat chtěl a chtěl tomu přijít na chuť. Může to být dobrý způsob, jak začít.. A možná se pak bude přítel divit, jaké to bude mít příjemné následky. 😉


Mám podobnou zkušenost ale myslím, že to, jestli partnerovi chutnáte, nebo ne nemusí být nutně tragédie nebo to něco znamenat. Jasně, je to takový příjemný bonus, ale jsou mnohem důležitější věci ve vztahu.

Třeba můj ex měl orál rád. Rád mi ho poskytoval a rád ho vyžadoval po mě. Mě to sice moc nebralo, ale věděla jsem že jemu se to líbí a že se mi pak ,,odmění” stejnou měrou. Tvrdil, že tam dole hezky voním a že mu moc chutnám. Nicméně ten vztah za moc nestál, neskončil moc dobře a já nebyla šťastná.

Teď mám přítele, se kterým nám to perfektně klape už pár let. Orál moc rád nedělá. Když si mu o něj řeknu, tak jo ale sám od sebe ne. Já ho mám celkem ráda , ale nezbytná nutnost pro naše milování to pro mě není. Když jsme se o tom bavili, tak mi řekl, že mu moc nechutnám.

Je teda pravda, že on mě taky moc ne (ne tolik jako ex), ale když chce, tak pro mě není problém mu vyhovět, tak jako on vyhoví mě. Oboum nám to takhle vyhovuje A máme společné jiné oblíbené praktiky a techniky. 🙂

Takže myslím, že to, že partnerovi nechutnáte rozhodně neznamená, že vás třeba nemiluje, nebo že jste nějaká vadná. Pokud je toho mezi vámi víc, než jen sex, pak je to jen malý detail. A navíc – sto lidí, sto chutí. 😀


Ahoj, myslím si, že mám asi podobný problém. Jen tedy s přítelem žiji, takže se vídáme denně. Už je to více jak rok, co spolu chodíme a můžu na obou rukách spočítat kolikrát mi to on dělal pusou. Kolikrát já jemu bych nenapočítala.

Když se ho na to zeptám, tak mi odpoví, že mu to nevadí, že mu i “chutnám”, ale prostě se mu nechce. Mrzí mě to stejně jako slečnu. Nechápu, co dělám špatně. Snažím se s ním o tom mluvit, ale nikam to nevede. Říká, že je to jeho lenost. Nevím, zdali je to pravda. Nevím, co si o tom myslet.

Myslím si, že to není mnou. Partnerů jsem měla více a nikdy si nikdo nestěžoval. Ba spíše naopak. Je to trochu intimní téma, ale i tak si myslím, že je pro vztah stejně důležité jako samotný sex. A ten my máme v pořádku. Možná to sama jen hrotím a třeba to vážně není nijak důležité.


U nás v podstatě identická situace. On mi to udělá pusou jen když na to má “chuť”. Myslím, že by se ale v takových záležitostech měl řídit tím, co cítí ze mě, jak jsem naladěná já a stejně tak já se snažím jemu vyhovět podle toho, co z něj cítím za náladu, na co má chuť.

Taky jsem z toho poměrně nešťastná, o to víc, že orální sex je jediná věc, při které dosáhnu orgasmu. Pro něj je nejdůležitější sex, který končí jeho orgasmem. Ale to, že nevyvrcholím já, to už se neřeší. :/ Jsem z toho otrávená a došla jsem už do takového bodu, že mě sex jako takový už ani nebaví.


Ahoj, ve zkratce moje zkušenosti s odmítáním orálního uspokojování, tak se s tím setkávám asi často. Můj bývalý mě rozhodil, když jsem se trochu začala mít ráda, v předešlém vztahu tím, že z jeho strany to bylo nebudu to dělat, protože na to nejsem, i když tam během velmi dlouhého trvání párkrát nějaké náznaky byly. Ale i když jsem s ním o tom mluvila, tak to bylo zbytečné. Nevím, kde byla chyba. A aktuálně jsem si ani moc zatím nepomohla s manželem, ale zatím to nevypadá, že by to odmítal…


Upřímně mám podobný problém, můj přítel u mě nikdy orální sex nezkoušel a už od začátku vztahu mi řekl že ho to nebaví, že to nedělá rád.. Já mu to zase dopřeji, a také to dělám protože to má rád a moc mě mrzí, že mě se v tomhle směru ničeho nedostává. Bohužel jsem zatím nepřišla na to jak tuto situaci řešit.

Tato situace je řešitelná

Ak sa do toho obajá púšťajú s tým že to “robia pre toho druhého” tak to podľa mňa dobre dopadnúť nemôže. Druhý človek vycítí, že to nerobíte úprimne (alebo z lásky ak chceme byť poetický). Nie každému sa musí všetko páčiť a vyhovovať mu. Len preto, že orálny sex je v každom porne ešte nemusí byť súčasťou aj každého vzťahu.

Skúšajte a objavujte spolu. Možno sa Vám obom bude páčiť nejaké menej konvenčná sexuálna technika.

Mne tiež kedysi orálny sex prišiel nechutný tak som ho nerobila. Neviem či sa niečo zmenilo vo mne, alebo je to zmenou partnera, ale teraz to robím aj pre svoje potešenie.

Baví ma to, vzrušuje ma to a beriem to tak že partnerovo telo je aj moje telo – čiže chuť alebo vôňa mi nemôžu byt nechutné… proste si patríme so všetkým aj s telesnými tekutinami 😀 aj keď takto napísané to znie trošku zvlásťne a pre niekoho možno príliš úchylne.

Sex má byt o slobode a odovzdaní sa. Ak to tam nie je tak je to pre mňa strata času/zbytočná “rutina”.


Myslím, že by se mohli oba partneři před pohl. stykem hezky umýt, aby to pro oba bylo příjemnější. Samozřejmě, že “tato místa” ne vždy příjemně voní a chutnají vzhledem k tomu, na co jiného se ještě používají.

Já používám ještě kokosový olej a namažu se s ním celá. Myslím, že je to pak příjemnější pro oba. Jinak ovšem, jsem bohužel zastánce názoru, když nelíže, tak je k ničemu, zcela upřímně…


No, kamarádka si stěžovala že její ex chutnal jak syrečky a že zkoušeli co se dalo… 😀 Takže je to asi i jak ten borec tráví. A jiné kamarádce se stalo, že dostala zánět vyloženě do pusy… a potom doktorka to řešila (nastala takova celkem funny situace, protože jeji doktorka je její teta, a její sestřičku napadlo… že by to mohlo být právě z chlapa) no takže kamarádku hnala na kontrolu partnera, ktereho nikde nevzali… což jsem jako nepochopila..no a on pak přestal pít právě energiťáky a pak už dobrý… já se třeba přiznám že beru orální sex jako předehru… nebo prostě provokaci… 😀 Ale přiznám se, že když to dělám ráda… tak očekávam odplatu. 😀


Jsem z těch rad v šoku, jakoby šlo v sexu jen o orální sex. 😀 Když se mi to nelíbí a není mi to příjemné, tak to nedělám a ani na druhé straně do toho nikoho nenutím. A pokud někdo dosáhne orgasmu jen při orálním sexu, tak je asi něco špatně?

Díky za zajímavou sondu do společnosti, slyšela jsem pár příběhů, jak se kvůli tomu lidi rozchází a je to teda smutný. Na světě je tolik věcí, možností, krás, hezkejch starostí a lepších než orální sex.


Ahoj, párkrát jsem se i já s tímto setkala a říkala jsem si, že se to přeci jednou za čas dá přežít a i já bych si měla tu svou chvilku užít. A tak jsem přestala uspokojovat svého přítele orálně. A po nějaké době mu vůbec nevadilo jakou má moje yoni chuť.

Další zážitek s jinou osobou byl takový, že s tím neměl problém, ale jak i nám někdy muž chutná a někdy ne tak to měl on s mojí vagínou a občas se mi omluvil a šli jsme v klidu dál uspokojit se jiným způsobem.


Ahoj, mám zkušenost s něčím podobným, ačkoli u mě to mělo.. jaksi pozitivní vyústění. Orální sex nemám ráda ani v jednom směru, tzn.: nerada ho přijímám a nerada ho poskytuju. Mám blok díky jednomu bývalému příteli, který nevhodně komentoval to, jak dole vypadám (což souvisí i s tvým předchozím postem), ne, že bych se tam dole neměla ráda, jsem se sebou v podstatě spokojená, ale tohle je prostě věc, kterou nějak nezvládám.

A nerada ho poskytuju proto, že to prostě nemám ráda. Mám pocit, že se každou chvíli zadusím, že musím všechno spolykat a ještě to vždycky trvá strašně dlouho! 😀 Nevím.. není to prostě můj šálek kávy, třeba se to časem změní. Můj poslední přítel byl naštěstí natolik v pohodě, že mu nevadilo, že orální sex úplně vynecháváme a z toho jsem měla upřímnou radost, nemusela jsem se stresovat a cítit se pod tlakem. :))

Chtěla bych slečně vzkázat, aby se nebála s přítelem o těchhle věcech mluvit a hlavně, aby se do ničeho nenutila. Pokud orální sex poskytuje především proto, že se to příteli líbí, ale ji to nic nedává, pak nemyslím, že by si to užíval i on, myslím, že přemáhání se ubírá na prožitku. Ale nevím, třeba je to jen můj názor. Každopádně určitě v téhle situaci není sama, najde se nás určitě víc. :))

3. Ten pravý

Musím říct, že já to mám naopak. Můj přítel to dělá strašně rád, prý se mu to líbí a baví ho to! Což mě to velice překvapilo a zároveň potěšilo, protože je málo chlapů, kterých by to takto bavilo. Můj přítel je prostě opak. Nikdy jsem to po něm tolik nevyžadovala, ale on sám to vždycky chtěl a sám od sebe se mě zeptal, jestli může. 😀 Což mě opravdu překvapilo!

Třeba my s přítelem o tom hodně mluvíme. Co se nám líbí a co ne, prostě celkově mluvíme o sexu. 🙂 Tímto bych chtěla všem ženám, slečnám říct, že je lepší, když o tom budete s přítelem mluvit a povídat si o tom. 🙂 Myslím, že se pak toho hodně změní a i zlepší. Jsem prostě pyšná na to, jakýho mám chlapa.♡


Ahoj Mickey, když čtu tvé stories tak si říkám, že můžu děkovat vesmíru za to, že mi do života přinesl muže, co to pusou dělali rádi, až milovali. 🙂 A taky jak to uměli. 🙂 Opravdu jsem se nesetkala s mužem, co by to nedělal rád. A který to rád nedělá, tak jsem fakt překvapená. Baví je to, jak nás mají v hrsti a můžou si s náma hrát. (Myslím jakoze v dobrým.) A v ten moment se připojíme. 🙂 A to platí i v opačném případě, když to dělám muži já. To propojení je nejvíc.♡


Ahoj, za mě prvotně vidím problém v tom, proč dělá i ona něco, co jí nebaví? Dřív mě orální sex s bývalými partnery nebavil, ale pak přišel ON a teď to miluji a sex je přesně takový jaký oba společně chceme, ne pro toho druhého, kvůli sobě a ona ta “sobeckost” skvěle funguje.

 Komunikace je základ

S přítelem máme taky vztah na dálku, nicméně naše situace je trochu jiná. Mě osobně vážně baví přítelovi orální sex poskytovat – miluju, jak si to užívá. Je to ale oboustranná transakce – kdybych to mě nebavilo, ani on by si to tolik neužil.

V tomhle si myslím, že je vážně důležité se na věcech dohodnout a pořádně je probrat – já beru jako samozřejmost to, že se oba před setkáním, nebo přímo před stykem, pořádně osprchujeme a použijeme vhodná mýdla, čímž samozřejmě omezíme “jak co chutná nebo voní”, zároveň jsme si ale poměrně brzy ve vztahu ujasnili, že nechceme, aby ten druhý dělal něco, co je proti jeho gustu.

To je pro mě ta nejdůležitější část – jelikož vím, že by mě přítel nikdy do ničeho nenutil, a že si ke všem rozhodnutím mohu dospět sama, je mnohem pravděpodobnější, že k určitým věcem časem dojde, než kdyby mě nutil – a naopak. Takže abych to shrnula – je vážně důležité se o věcech pořádně bavit, snažit se najít nějaký kompromis, ale hlavně, respektovat toho druhého, jeho pocity a preference.

Chápu, že v případě žen je často orální sex jediný způsob jak dosáhnout orgasmu, proto to může být nepříjemná komplikace, nicméně tím se zase dostáváme k tomu mluvení… 🙂 Já osobně bych se s tím pokusila netrápit a třeba to využít jako zkušenost k dalšímu objevování sama sebe, schopností mé yoni i možností různých orgasmů. 🙂


Jako určitě bych ho do toho nenutila. Stejně tak bych se já teda nenutila do orálu, pokud se mi to nelíbí. Proč jako dělat něco, co mi není příjemný? Jaký to má význam? Je přece tolik způsobů milování. Zkoušejte nové věci, objevujte. Já třeba miluju, když to můžu svému milenci dělat pusou. 🙂 Ale naopak mi nějak nic neříká, když to chlap dělá pusou mě. Tak to prostě řeknu – komunikace na prvním místě. 🙂 A vymyslíme jiný způsob. Každý člověk je jiný, netřeba v tom hledat složitosti. 🙂


Osobně s tím zkušenost nemám, ale co jsem slyšela tak kamarádka mi říkala, že to měla stejně se svým již bývalým přítelem. Taky ji nechtěl dělat pusou, ale od ní to požadoval. Nakonec se rozešli. Nicméně, můj názor je, že partneři by měli spolu komunikovat a bavit se otevřeně. Konkrétně k téhle slečně, nevím podrobnosti, ale podle mě tohle není z lásky. Mám osvědčené, že pokud se dva lidi mají rádi, tak si i voní, někdy míň, někdy víc, ale pořád voní. Je to i o tom aby druhá polovička nehleděla sama na sebe.

Sobeckost partnera

Ahoj holky, dnes mě hodně zaujaly vaše příspěvky. Jakoby vystihovaly můj život s přítelem. Byly jsme spolu nějakou dobu, spali jsme spolu snad ve všech polohách, nehledě na to, že jsem mu to několikrát dělala pusou. On mě vůbec. Když jsem se zmínila, že tohle je pro mě velice příjemné a dělá mi to dobře, řekl, že s tím nemá problém a má to taky rád. Ani po rozhovoru jsem se toho nedočkala. Připadala jsem si jako bych byla prašivá, nebo co. Po čase jsme to ukončili.

A za nějaký čas mě lákal k sobě. Přes jeho naléhání a sliby, že dnes mi to určitě udělá, jsem se nechala přemluvit a znovu jsme se viděli. Mé potěšení ale neproběhlo. Odjela jsem domů zklamaná s pocitem, že je se mnou něco špatně. Dlouho jsme se pak neviděli a znovu se ozval.

Jednou jedinkrát mi to udělal pusou, ale dodnes mám pocit, že jen z donucení a pořád mám hlavě to “PROČ”. Díky vašemu přiznání se necítím jako jedna vysunutá z řady. Dodnes nevím, co za jeho nechutí vězí.


Jenom ten chlap podle mě prostě nechce a rád se uspokujuje jen podle své potřeby. Můj přítel říkal, že zrovna třeba moje yoni voní a chutná lépe než jeho bývalé přítelkyně, takže si myslim, že to je od něj pouze výmluva.


Moji bývalí partneři byli přesně takový ti sobci, kteří pro sebe ano, ale pro mě ne… Teď když jsem si našla člověka, který pro mě v tomhle smyslu udělá všechno, co může a zároveň sám chce, tak mám v sobě blok z předchozích vztahů a pořádně si orální sex neužiji… přitom je to tak přirozená věc. J

e to dost možná v tomhle směru opravdu o tom, aby si ti dva vyhovovali a byli spolu skoro až ve vzájemné symbióze. Protože až tehdy, když máme vedle sebe někoho kdo jede na stejné vlně jako my, tak nám i ten orální sex přijde přirozený…♡


Dle mého tohle značí především sobeckého muže. Zažila jsem vztah s jedním, který hned na začátku řekl, že to nerad dělá, ale pro mě se obětuje. Pak za to překonání asi čekal vděk. 😀 Jiný zas vyloženě řekl “ehh fuj, tohle mi nevoní”.

Naštěstí mám manžela, který to dělá vyloženě rád, vzrušuje ho to, chutná mu, vůbec to nevnímá jako nějakou službu. A tak je to taky jediná možnost, jak si to stoprocentně užít a uvolnit se u toho.


Chodila jsem s fotbalistou a ten to prostě vůbec nedělal. Když jsem se ho na to zeptala, žekl mi: “sorry, to já nedělám”. Ale sám orál dost vyžadoval.

Když měl zánět prostaty, nesexovali jsme 2 měsíce. Pak jsem mu to v rámci předehry dělala a ještě mi bylo řečeno: “no, konečně se mu taky věnuješ”. A jak to dopadlo? Po 4 měsících dostal kopačky. Věděla jsem, že bych ho po čase začala podvádět, protože by mi to chybělo…

 Opačná situace – žena orál nechce

Ahoj, tak v tomhle to mám se slečnou spíš opačně. Radši bych, aby to chlapi vůbec nedělali (vždycky jsem měla někoho, kdo to dělal rád), prostě se u toho cítím strašně trapně. Ne, že by se mi to nelíbilo. 🙂


Tak já to mám zase trošku jinak. 😀 Mě baví mu to dělat a on to miluje. Zato já zase nechci, aby to delal mně, přijde mi to divný a on si stěžuje, že mu ji vůbec nedám. Možná je to stydlivost? Nevím.


Ahoj, připojuji se k diskuzi na téma Orální sex 🙂 Můžu říct, že tohle jsem taky slyšela + ještě, že to holkám trvá a bolí pak z toho pusa a za krkem. A mě to ovlivnilo, pokaždé když mě kluk lízal, jsem celou dobu myslela na to, abych byla rychle a vždy jsem musela být vykoupaná. V životě mě kluk pusou neudělal, a já se tomu vyhýbám.

7. Chuť yoni

Ahoj krásky… takže asi takhle, jsem lesba takže jsem měla možnost ochutnat holky.. A přijde mi docela mimo ohánět se tím, že vagina nechutná.. Protože takhle… holku můžeš parádně udělat, aniž bys ji nějak extrémě ochutnala, pokud jí nestrkáš jazyk dovnitř, nebo jí prostě ochutnat nechceš… Není to žádná rada, ale zkušenost. :)) Takže hodně štěstí.


Ahoj Mickey. :)) Mám možná jednu radu na ten orální sex… Mám štěstí, že si s přítelem v tomto směru sedíme oba dva navzájem, takže můžu říct, co jsme vypozorovali, respektive přítel. Každý týden “chutná” žena, nebo naše yoni jinak, nejlepší je to prý týden před menstruací!! Po menstruaci nic moc, v ovulaci se to taky celkem dá, ale nejlíp prý ten týden před, ale možná to bude mít každá žena jinak… :))

Klidně nasdílej, měj se krásně a snad to někomu pomůže, protože není nic lepšího, než když si orální sex užívají oba dva a je jedno, na které straně zrovna jsou. :))


Přítel má orální sex velmi rád. :)) Co mi vyprávěl jeho dřívější zkušenosti, tak každá slečna chutná jinak. Zažil i to, že jedna slečna mu vůbec, ale vůbec nevoněla, a tak ji požádal, zda by s ním nešla do sprchy – něco jako předehru, nechtěl ji urazit a vyřešil to tímto způsobem. Je asi na každém člověku, jak k tomu přistupuje a co je ochotný pro druhou polovičku udělat. 🙂


Můj přítel naopak říká, že miluje, jak chutnám (občas spíš já nemám chuť na orální sex z jeho strany, než on :D), každopádně těsně po umytí intimním gelem chilli (zelený-mentolový) si stěžuje, že mě vůbec necítí.. Takže moje rada je tento gel, po něm (údajně) není žádná chuť, případně vůně, yoni cítit.

Změna partnera

Když jsem byla mladší, taky jsem měla podobné problémy.. A pak jsem se jednoho dne probudila a řekla, Ne.. Proč já mu můžu dělat něco, co má rád a on ne, protože.. Taky bych věděla tisíc věcí, proč ne..

Nevím, jestli bych s takovým osobně mohla být. Můj chlap mi to dělá rád, akorát trpí na herpesy na puse a toho se zas bojím já.. A herpes ma často. Naštěstí, moji Estelku známe oba moc dobře a víme, co se jí líbí.. Takže milá slečno.. Za mě, dej mu šanci a pokud to nepomůže, najdi si chlapa.


Přítel zní jako pěkný ignorant. :/ Mně to přijde jednoduché, když on nechce jít dolů na tebe, tak nechoď ty dolů na něj. Třeba mu něco docvakne a rozmyslí si to. 😀 Popřípadě najít jiného přítele, kterému bude přinášet radost ti přinášet uspokojení – tak je to totiž nejlepší.


K tématu orálního sexu – nedovedu si bez něj představit život. Je to podle mého nejlepší věc, co může muž ženě dopřát. A naopak. Radu nemám, ale sama bych asi nedokázala v takovém vztahu setrvat. 🙁 Možná je to příliš sobecké a ano, vztah není jen o sexu – ale zároveň přijetí od druhého a to, že miluje veškeré části mého těla je prostě důležité.♡

Ostatní

Ahoj! Včera jsem se o tomhle zrovna bavila s kamarádem. Žiju v zahraničí a mám zkušenosti většinou s černochy. Moc to nechtěli delat, “nedělám to rád”, “holkám to moc trvá” – samozřejmě, že jsem si to vzala osobně a můj level insecurities je nyní na vrcholu. Vypozorovala jsem pár věcí na mém vzorku a udělala závěry. 😀

a) Myslím si, že je to o egu. Pokud je v sexu ego, oni to dělat nebudou. Pokud je sex o sdílení těl s cílem si dělat vzájemně dobře a užívat si celýho toho hormonálního karnevalu, je tam emoční propojení, tak si myslím, že je to toho součástí. Já si to všímam na sobě.

Pokud mám mít sex a vím, že mám v sobě něco nevyřešeného, jsem naštvaná, nebo on něco řekl, co mě zasáhlo, tak prostě orál delat nechci a bude se mi to příčit. Je to o mým egu “Jsem naštvaná a teď ti to tu mám dělat pusou a ty si to budeš užívat, jako by se nic nestalo?”

Orál je dávání. Otázka je: dáváme, abychom dostaly zpátky nebo dáváme, protože chceme v první řadě potěšit toho druhého?

b) Ze začátku mi bylo řečeno, proč orál nechtějí dělat… Jak jsem říkala… Holkám to trvá, nedělám to rád.. jak si tohle nemáme brát osobně? Dělala jsem to ještě nějakou dobu a pak přestala s tím, že když oni ne. Věc se má tak, že když pak chtěli, tak já měla blok, a přemejšlela bych jen nad tím, jak to neradi dělají, nebo že mám bejt rychle, takže jsem to automaticky už nechtěla.

c) U dvou kluků to bylo to, že se do toho nehrnuli. Na nic jsem se neptala, už jsem byla ve stavu, že tady orál nebude. Nicméně. Přislo to později. Jak je to o egu na začátku, tak oni to podle mě nechtějí dělat, protože se necítí sebejistí v tom, jak to dělat. A dělat to s tím, že ta holka se neudělá nebo to nejde, tak to je auuu na ego.

Spousta kluků si myslí, že normální sex je porno. Nebo, že všechny jsme stejné. Když vidí něco fungovat na jednu holku, tak si myslí, že to automaticky bude fungovat na nás na všechny. Oni prostě neví. A tady pak jde o to… On musí chtít naslouchat a holka to musí prezentovat jak to chce, a dopracovat se k tomu nej stylu, aby byl ohňostroj.

A to je ego. Pokud je vztah o egu. Nedojde k tomu. Pokud ty lidi jsou opravdu propojení a je ten sex bez ega, tak si myslím, že je to absolutně otevřené s cílem posouvat hranice pleasure na totálně jiný levely. Komunikuje se, ego je mimo hru. Moje zkušenost opět –  já jsem se taky musela učit dělat orál jinak.

Každý je vážně jiný a je to i pro kluky. Ze začátku jsem to nechtěla dělat, protože jsem si řekla, že jsem selhala, když nefungovalo to, co fungovalo dřív. Pak jsem to postupně odblokovala a dělala jsem to nesmírně ráda.


Musím říct, že mě to baví, líbí se mi, že se to přítelovi líbí a mě to taky vzruší. 😛 I když to dělám častěji než on, tak mi to vlastně nevadí. Já třeba nemám moc ráda 69, protože se pak pořádně nesoustředím ani na jedno, ale to už jsme jinde. 😀 Prostě, asi je to proto, že to nedělám jenom pro něj, ale pro nás, je to součást naší předehry. Navíc, když mi to dělá on, tak mi vždycky říká jak mu chutnám atd.♡


Já mám stejného partnera, dělá to, aby mě uspokojil, protože ví, že mi orgasmus moc nejde a tohle je jedna z mála věcí která to dokáže. Spíš se stydím, že já jsem ta která je “sobec”, a spíš bych potřebovala poradit jak se dostat do fáze, abych si užívala poskytování orálního sexu jemu.

Není to o tom, že by se mi penis štítil, nebo tak, na ejakulaci sme se dohodli, že ne do pusy, to nezvládnu. Ale prostě mě to nebaví, netěším se na to a podle toho vypadá frekvence. Do ničeho mě nenutí, za což jsem mu vděčná, ale vím že by se mu to líbilo, jen prostě v mojí hlavě je něco špatně.

Občas mě přepadnou myšlenky, proč by měl on mít neustále orgasmus několikrát do týdne, a já jen párkrát do měsíce, a orálním sexem snižuju pravděpodobnost, že já si taky užiju sex. Což je blbost, ale v tý mojí palici to mám prostě pitomě nastavené. Paradoxně jsem to byla já, kdo mu poprvé představil orální sex.


My jsme s přítelem provozovali dlouho pouze orální sex. Já jsem ještě nechtěla mít sex (protože jsem se bála, že když nebudu panna, tak budu něco míň, něco horšího. To je ale jiné téma.) Každopádně oba máme orální sex, protože rádi děláme tomu druhému dobře.

Michaela Aira

Michaela Aira

Průvodkyně žen na cestě za jejich intimním sebepoznáním. Poznat Michaelu blíže můžeš zde.