Z orgasmu jsme přišly na tento svět. Jsme orgasmické bytosti.

Orgasmic woman

Tato Smyslná sekce tě skrze své produkty zavede do přítomnosti intimního spojení. Dovol si cítit každý dotek, vnímat každý pohled, ponořit se do toho až po uši. Probuď svůj vnitřní oheň, přenes své vědomí do své yoni a zvyš její citlivost. Orgasmické prožitky pak na sebe nenechají dlouho čekat. Během ženského orgasmu nám odstartují v mozku takové procesy, které mají za následek rozpouštění ženského ega na daný moment. Je to stav často označovaný za spirituální, mystickou zkušenost, která je podobná transu. Je to takový pocit, kdy se cítíme být v jednotě s celým širým Vesmírem. Z takto úžasného pocitu pak může vybuchnout smršť tvořivé síly, na základě které vznikne třeba naše celoživotní dílo. Ať už se zabýváš čímkoliv, pak můžeš čerpat právě z orgasmu neuvěřitelnou kreativní sílu. Beze strachu, ostychu a stresu dovol své sexuální energii, aby tě vedla a učila s ní pracovat. Zasloužíš si to.

Věděla jsi že...

Žen předstírá
orgasmus
1  %
Žen má bolestivou
menstruaci
1  %
Je citově odpojeno
od svého lůna
1  %

Nastal čas to změnit

Našla ses ve výše uvedeném textu? Nebo je zde něco jiného, co tě v intimitě trápí? Pak jsi na správném místě. Nikdy ti však nezaručíme, kde a jak přesně yoni egg nebo dildo zapůsobí u tebe a s čím ti pomůže. Každá z nás jsme originál s jinou startovní pozicí, jinou sexuální historií, jiným prožitkem z první menstruace, jiným přístupem ke svému tělu a jinými intimními traumaty, které mají tendence se zadržovat v naší yoni. Jedno je však jisté, každá minuta věnovaná vědomě tvému lůnu je krokem ke změně, k transformaci. Chceš tomu vyjít naproti?

Nejvíce sexy články

Orglassmic Portal

V Česku vyráběný skleněný klenot ze stoprocentního borosilikátového skla je pro všechny ženy, které si chtějí dopřát opravdu luxusní masáž svého děložního čípku. Nastal čas otevřít portál k mýtickým orgasmům děložního čípku, které posouvají ženu na novou úroveň intimního a spirituálního sebepoznání.

01

Intimní klenot královen

Yoni Egg

Odemkni komnatu svého intimního sebepoznání. Klíč už máš na dosah. Tím klíčem je Yoni egg ze stoprocentně přírodního drahého kamene, jehož používání sahá až několik tisíc let nazpět do historie. Efekt praxe s yoni egg je jako jemné vaginální mapování. Dovol si jemně, pomaloučku, ale efektivně promasírovat zdi své vaginy, tedy yoni a umožni tak veškerým emočním nánosům, aby se mohly uvolnit a odejít. Ať už se jedná o znásilnění, těžký porod, nechtěný sex, nebo jen prosté plácnutí po zadku či slovní urážky od bývalého partnera – vše se v nás zadržuje a je naším záměrem to nechat jít, abychom se opět otevřely síle sexuální energie v nás.

Yoni Egg
Skleněné Dildo

Ženská ejakulace není mýtus

Orglassmic touch dildo

Světově uznávaný skvost mezi orgasmickými pomůckami je tady přímo pro tebe. U nás se jmenuje Orglassmic Touch, leč ve světě lze nalézt pod různými názvy. Je stvořen z čistého borosilikátového skla s dráždivými hrbolky na těch správných místech. S ladně zahnutými tvary je velmi příjemné jej držet a ještě příjemnější je si s ním hrát. Je vytvarován k absolutnímu potěšení a pohlazení tvého G-bodu. Součástí balení je i videoprůvodce a orgasmický playlist. Otevři se potěšení s Orglassmic Touch.

02