Orgasmický čípek

Dříve pro mě bylo děložní hrdlo místem, které bylo velmi nepříjemné a dokonce bolestivé, pokud se ho při sexu partner dotkl ve špatném úhlu. Když jsem se poprvé dozvěděla, že by mohlo být orgasmické, byla jsem naprosto v šoku. 🤯😨🤯

Ze začátku jsem se tomu bránila, ale byla jsem vlastně až moc zvědavá, jaká tajemství se skrývají hluboko v mém vlastním těle. Zjistila jsem, že existuje skutečný proces, jak z děložního čípku uvolnit bolest, napětí a dokonce i šílené s**čky z minulého života. A místo toho se otevřít orgasmickému blahu!

Říká se tomu “odzbrojení”, ale já si to představuji jako takový úklid po několika tisících letech ženského sexuálního potlačování.

Jiná dimenze

V podstatě neexistuje slovo, které by vyjádřilo to, co cítím k děložnímu čípku. “Láska” to vlastně nevystihuje. A tady je důvod. Když mám se svým mužem cervikální orgasmus, nejenže se do něj na několik následujících dní šíleně, hluboce zamiluju, ale jsem bezdůvodně a nadmíru šťastná. A obvykle zažívám neskutečné a otřásající se duchovní spojení, které posouvá mou perspektivu do vesmírných výšin, protože děložní čípek je úzce propojen se všemi nejlepšími částmi našeho ženského mozku.

Proč zrovna čípek?

Můžeš si říkat, panebože, čípek? Co zrovna na čípku může být orgasmického? Ať už žena má nebo z nějakého důvodu o čípek přišla, pořád může zažít extatické orgasmy pramenící v tomto záhadném kousku našeho těla. Čípek je základ naší první, kořenové čakry. Dokáže nám otevřít mystickou kundaliní energii. Pokud si postupnou praxí dokážeš otevřít svůj čípek, čeká tě napojení na vyšší dimenze skrze výbušné a nepopsatelné orgasmy. Je to takový návrat domů k tomu, co je naše tělo schopné, pokud mu dáme prostor a čas na to se tomuto zážitku plně otevřít.

Jak si otevřít čípek?

Jak změnit nepříjemné pocity (které tě můžou provázet pokud tvůj partner nebo dildo zajede až k čípku) na orgasmické? Během tvého dospívání či dospělého života jsi možná zažila potlačení vlastní sexuality, nebo přímo sex, kde jsi se cítíla odpojená. Tvé tělo si toto odpojení zapamatovalo na psychosomatické úrovni a způsobilo chronické stažení kdykoliv jsi pocítila (i nevědomě) podobné odpojení. Tvůj čípek se kvůli tomu časem stáhl a mohl tak znecitlivět či se stát až na dotek bolestivým. Děložní hrdlo se dá znovu otevřít kompletním odevzdáním a relaxací, včetně přijetím emocí, který vyvstaly během našeho prvotního odpojení. Toto přijetí naší bolesti a celkové uvolnění této části našeho těla tě může přivést k takovému restartu čípku.

Bezpečné dildo

Po cestě na kterou tě teď navedu půjdeš nejdříve sama proto prvním krokem bude použití dilda z bezpečných materiálů jako je sklo, polodrahokam či 100% silikon, žádné syntetické či barvené materiály. Až budeš mít dildo u sebe doma budeš se učit jej bezpečně používat. Klíčem je samu sebe vzrušit a až se budeš cítit připravená, položíš začátek dilda ke vstupu do tvé yoni a necháš tvé tělo, aby jej s malou pomocí do sebe nasálo. Podobným principem zavádíme i yoni vajíčko. Čím více budeš vzrušená, tím hloubějí můžeš dildo sunout až se dildo dostane k tvému čípku.

Zkoumej své tělo

V momentě, kdy bude dildo v kontaktu s tvým čípkem začni onu oblast prozkoumávat a zvědomovat si, co se děje a co cítíš. Začni dildem pomalu kroužit tak, aby špičkou dokola masírovalo tvůj čípek. Pokaždé, když na čípek zlehka zatlačíš, zhluboka se nadechni a s výdechem nahlas pusť vše, co tebou bude prostupovat ven. Buď celou dobu uvolněná a vědomá toho, co se děje, tak svému čípku dovolíš, aby se začal uvolňovat a tento pocit si spojil s příjemným prožitkem.

Emocionální jízda

Pokud ti na mysl vyvstane nějaká myšlenka z minulosti, prodýchej se zpět sama k sobě do přítomného okamžiku. Tento proces může být velmi křehký a emotivní, proto na sebe buď trpělivá a pamatuj – dělej jen to, co je ti příjemné, na své tělo musíš pomalu a jemně. Klidně si tuto praxi zopakuj tolikrát, kolikrát potřebuješ. Může trvat týdny i měsíce, než tvůj čípek povolí. Potřebuješ pro tvůj čípek vytvořit bezpečné prostředí ve kterém se ti odevzdá a až poté nastane ozdravný proces – restart tvého čípku.

Stanov si záměr

Do této praxe je velmi dobré jít s jasně stanoveným záměrem. Tvým záměrem může být přijetí bolesti, přijetí fyzického napětí nebo léčení emocí z minulosti. Co by ale v tvé praxi nemělo chybět je něha, láska a přijetí sebe samé. Ty sama si nastavuješ, jak celý proces bude probíhat, je ale dobré si připomenout, aby jsi vše dělala s pokorou a úctou. Během tohoto léčebného procesu se ti může na povrch totiž dostat spoustu emocí, i těch, které by jsi nečekala a je velmi důležité si všechny tyto pocity uvědomit a plně je přijmout.

Vyměň bolest za rozkoš

Až budeš tuto praxi provádět dostatečně dlouho, dostaví se k tobě jemná a orgasmická pulzace v čípku. Doslova, jak kdyby měl vlastní tlukot se kterým přijdeš do kontaktu. Toto spojení je něco naprosto neskutečného a až se ti to povede budeš na 100% spojená se svým čípkem.

Vyměň bolest za rozkoš, protože, ženo, je rok 2022 a je zatraceně načase, aby tvůj děložní čípek přestal plakat a uspořádal pro sebe parádní večírek. Blaženost, extáze, propojené vztahy, duchovní spojení, moudrost věků… tvůj děložní čípek drží všechna tato esa v rukávu.

Jdi do toho!

Michaela Aira

Michaela Aira

Průvodkyně žen na cestě za jejich intimním sebepoznáním. Poznat Michaelu blíže můžeš zde.