Orgasmus krční čakry

Ano, orgasmus naší páté čakry je skutečný. V těle pořád máme tolik nevyužitého potenciálu a je jen na nás, jak s ním dokážeme naložit a jaké dary tak můžeme objevit.

Technologie přivedla lidstvo do vesmíru, nejchytřejší vědci na světě se věnují neskutečným výzkumům a posun v moderních technologiích se rapidně zrychluje. Jako lidstvo zkrátka dokážeme naprosto nevídané věci, ale pořád netušíme, čeho všeho je naše fyzické tělo vlastně schopné.

Hrdelní orgasmus je víc, než jen potěšení, ve skutečnosti aktivuje tvou krční čakru.
To znamená, že odemyká tvé divoce autentické vyjádření a schopnost říkat svou pravdu, což ti také pomáhá manifestovat tvá nejtajnější přání. A je to božský pocit. Takže pokud jsi připravena znovu získat svůj sexuální potenciál, odemknout bohatý zdroj síly a prohloubit porozumění svého těla na další úroveň, přečti si následující řádky.

Studna naší sexuality

Naše sexualita je neskutečně hluboká a protkaná naším tělem skrz naskrz. Poprvé, co jsem narazila na hrdelní orgasmus bylo skrze virtuální workshop jednoho nejmenovaného gurua, který prostřednictvím svých darů dokázal na dálku aktivovat krční čakry svých studentů. Na vlastní oči jsem viděla, jak žena prožila orgasmus krční čakry i s drobnou ejakulací. Z celého workshopu jsem byla naprosto fascinovaná a začala se svým tělem pracovat tak, abych tohoto božského stavu mohla sama dosáhnout. Když jsem tento nepopsatelný pocit, poprvé a poté mnohokrát prožila, sestavila jsem jednoduchý a základní návod, jak takového orgasmu dosáhnout.

Meditace

První krok je začít s krátkou, pětiminutovou meditací, kdy veškerou svou pozornost budeš směřovat na přední stranu krku, zadní stranu krku až pocítíš lehkou energii v oblasti tvé krční čakry. Můžeš si představovat teplé, bílé světlo, které proplouvá tvým krkem skrz naskrz. Tato vizualizace ti pomůže s odemykáním tvé krční čakry.

Pošli to nahoru

Poté můžeš (sama/ s partnerem nebo partnerkou) přistoupit k budování jemné, sexuální energie a vzrušení. Když je tvé tělo dostatečně vzrušené a orgasmus je v dohledu, začni posílat své orgasmické vlny směrem nahoru ke svému krku, k místu krční čakry. Začni ještě více pulsovat své veškeré vzrušení do oblasti krční čakry. Sexuální energie poslaná směrem nahoru ti pomůže kompletně otevřít krční čakru a dovolí, aby se tvá čakra stala orgasmickou. Pocity budou podobné, jako když zažíváš klitoriální orgasmus – veškerou pulzaci a orgasmické pocity v ten moment cítíš z oblasti klitorisu a až přijde silná vlna, její cesta vede přímo z klitorisu.

Třepotající se motýlek

V případě hrdelního orgasmu se tvé orgasmické pocity začnou přesouvat do oblasti krku a budeš mít pocit, že tvá finální orgasmická vlna pochází z krční čakry. Neboj se hlasitějších zvukových projevů a vibrací, ty ti pomůžou ještě více prohloubit energii a zintenzivnit celý zážitek. Můžeš mít pocit, že se ti v místě krční čakry začíná otevírat malá květina, či třepotat motýlek po kterém bude následovat orgasmický výbuch, kdy budeš cítit velmi silné spojení své krční čakry se svým lůnem a tvým tělem bude plynout silná, orgasmická energie. Všechny hlubší sexuální praktiky a prožitky potřebují čas na poznání a objevování, které přichází s praxí. Proto na sebe buď trpělivá, protože vzácné prožitky jako je hrdelní orgasmus, potřebují delší čas a hlavně praxi na to, aby k tobě přišly.

Pokud chceš zažít ve svém sexuálním životě něco nového a nevídaného, odhoď své zábrany a ponoř se do praxe se svým hlasem. Objevuj, zkoušej a neboj si u toho pořádně zakřičet!

 

🖤 Ponoř se do tématu více s plnou verzí článku, kterou najdeš jedině v našem VIP členství Sacred Sisterhood. 🖤

 

S láskou,

M.

Michaela Aira

Michaela Aira

Průvodkyně žen na cestě za jejich intimním sebepoznáním. Poznat Michaelu blíže můžeš zde.