Orgasmus VI. – Nevídané orgasmy

Orgasmy o level výše

Tento článek je pokračováním ke článku Orgasmus III., kde jsme si posvítili na orgasmus klitoriální a vaginální, a také na orgasmus legendárního bodu G. (Psst, jsou tam i návody!)

Tentokrát nás čekají ještě ojedinělejší druhy slasti, o kterých jsi možná do teď ani neměla tušení.


Tantrické orgasmy

Jsou o nadechnutí se do přítomného mikrookamžiku, jsou plné zkoumání těla a smyslů. Jsou posilující naše fyzické i psychické zdraví a zejména jsou hravým prožitkem.

Tyto orgasmy jsou jako další level klasického intimního spojení, jenž překačuje hranice toho, co jsme si o orgasmu a intimnostech myslely.

1. Orgasmus bradavek

Na tenhle zázrak já asi nikdy nepřijdu, jelikož mám super-ultra-citlivé bradavky, skoro jako senzory pohybu. Takže konkrétně mým bradavkám se jakákoliv extra pozornost nelíbí.

Nicméně většině žen se postimulaci bradavek a masáži prsou uvolňuje do těla hormon lásky a štěstí – oxytocin, který tak zvyšuje pocit náklonnosti a milujícího pouta s naším milostným partnerem či partnerkou.

Zřejmě na to vědci skutečně kápli, nebo prostě jen zápátrali do Indických vod. Jelikož přesně tam se věří, že prostřednictvím smyslné masáže prsou jsou ženy posilovány a probouzí se tak u nich bohyně zodpovědná právě za lásku a pouto.

Ať už pravda leží kdekoliv, jedno je jisté –  taková masáž prsou může být značně praktická věc – klidně sáhni po kokosák a dělej si ji sama na pravidelné bázi.

Nejen, že si pak můžeš odškrtnout prevenci rakoviny prsu díky samo-masážnímu-vyšetření, ale možná u toho narazíš právě na bradavkový orgasmus!

Jak na něj?

Než se ty nebo tvůj partner zaměří na samotná prsa a bradavky, je důležitá předehra v okolí prsou.

Začni s doteky na bříšku, jemně se hlaď buď přímo prsty, nebo škrabkej nehty, či si na pomoc přizvi třeba peříčko, které by mělo být nedílnou součástí tvé intimní výzbroje.

Pak svou pozornost přesuň výše na svůj hrudník a žebra, opět stejné pohyby – najdi si, co ti vyhovuje. Dej si opravdu na čas, než se dostaneš k prsům.

Začni je doteky nejprve jen lemovat – mezi nimi, kolem nich, nespěchej. Užívej si samotné doteky bez pomyšlení na chtěný výsledek.

Pokračuj s doteky na prsa, zkus být ještě jemnější, než doteď – dotek pírka je v tomhle případě značka ideál.

Prociťuj, jak tvé tělo reaguje na jednotlivé pohyby a doteky. Užívej si, jak se ti postaví bradavky a v tuhle chvíli zapoj do hry i svaly pánevního dna, které ve svém zvoleném tempu zatínej a povoluj.

Teď si vizualizuj, jak se energie dostává od yoni k tvým prsům a nazpět. Orgasmická energie cirkuluje v kruhu. Vše probíhá veeelmi pomalu.

Dlouhý nádech nosem – zatnutí yoni, dlouhý výdech pusou – povolení yoni a po celou dobu laskání prsou a bradavek.

2. Multiorgasmus

Okey, o tomhle už jsi zaručeně slyšela. Že sex nemusí být jen o konceptu “předehra-sex-orgasmus-odpadnutí” ses možná i sama na vlastní kůži přesvědčila.

Pokud je tomu skutečně tak, a ty víš, jaké to je mít několik orgasmů za sebou, pak gratuluju! Je to skoro, jako bys vyhrála v milostné sportce.

Vím dokonce o ženě, která měla za sebou přes 30 orgasmů, pak je přestala počítat… ono to člověka asi trochu odrovná.

Ano, bavíme se o počtu orgasmů během jednoho jediného intimního styku. Wau, já vím. A rovnou říkám, že tohle není jen pro vyvolené ženy! Ale je to možné u každé zdravé ženy, která zná dobře své tělo a jeho potřeby. Zkoumejte se a vytrvejte, dokud uspějete.

Jak na něj?

Jak jsem naťukla výše, tohle je pro ženy, které skutečně znají své tělo, jeho potřeby a reakce.

Jakmile prožiješ první orgasmus, dej svému tělu chvilinku relax, ale pak se opět vrať do sedla a jdi si pro další!

Možná v tuhle chvíli už budeš muset zapojit všechny tajné zbraně, které na tvé tělo fungují, jen do toho.

Pokud je zahrnuto více sexuální akce, pak se u žen zvyšuje i pravděpodobnost dosažení orgasmu. Co takhle orální sex současně s pronikáním do yoni pomocí vibrátoru či lingamu z drahého kamene? To zní jako silné kombo.

Při multiorgasmickém zážitku mohou orgasmy tělem procházet jako vlny napříč každým obratlem.

PS: Jak poznat své tělo? One word – m a s t u r b a c e.

4. Energygasm

Tohle!…. tohle je opravdu něco… velká výzva pro mě do dalších let.

Zjednodušeně řečeno – energetický orgasmus nastane ve chvíli, kdy je plně otevřena sexuální síla kundaliny.

Je prováděn jednou osobou druhé osobě s minimálním kontaktem nebo bez fyzického kontaktu a bez pohlavního styku! Mrkni na ukázkové video níže.

 

 

 

 

 

 

Jedná se o tantrickou metodu sexu, při kterém je dosaženo dlouhého a pomalého orgasmu (nebo orgasmických vln) a je zapojeno tělo, mysl a naše energetická centra.

Jak na něj?

V tomhle případě bude nutné najít si specialistu zběhlého v tantře a energiích.

Tohle není už tak úplně jednoduché, jelikož zejména u nás na západě není mnoho lidí, kteří umí pracovat se sexuálními energiemi na takové úrovni, aby vás dostali do stavu energetického orgasmu.

Po troše googlení ale jistě najdete někoho zkušeného, ke komu se budete moci na tento zážitek objednat.

 


Díky orgasmům všeobecně se nám do těla uvolňuje více hormonů, jako je serotonin, dopanim a oxytocin. Hormony zodpovědné za náš pocit štěstí, lásky a spokojenosti na tomto světě.

Přistupujte k intimnostem jako k posvátnosti, ne jako k rutině.

Pravidelné rozproudění sexuální energie napříč celým naším tělem nám obstarává pozitivnější myšlenky
a pohled na svět, cítíme se být více sebevědomé, atraktivní a živé.

Orgasmu zdar!

 


S láskou,
MichaElla ♡
Michaela Aira

Michaela Aira

Průvodkyně žen na cestě za jejich intimním sebepoznáním. Poznat Michaelu blíže můžeš zde.