Polohy pro ženský orgasmus

Ačkoli sex v jakékoliv poloze může být velmi příjemný, některé polohy nabízejí ten správný druh stimulace pro ženský orgasmus. Ať už jde o polohy, které zasáhnou bod G, nebo o polohy, které umožňují stimulaci klitorisu a bradavek, některé sexuální pohyby mají tendenci přivádět ženu k vnitřnímu orgasmu lépe než jiné. A nejlepší způsob, jak zjistit, co ti vyhovuje, je prozkoumat všechny různé druhy poloh a stimulace!

 

Najdi si to svoje

Když se řekne poloha na pejska, vybavíš si klasickou rutinu zezadu, kterou praktikuješ, či jsi ji viděla v pornu. Při zkoumání poloh při sexu je důležité se zaměřit na to, co dělá dobře především tobě. Může jít o změnu úhlu, podsazení zadečku či vypodložení polštářem. Jde zkrátka o to, že si známou polohu vyšperkuješ k dokonalosti tak, jak je to pro tebe nejvíc příjemné či orgasmické. Zamysli se nad tím, které polohy praktikuješ, ale nepřináší ti dostatečný prožitek. To, co tvůj partner umí je určitě skvělé, ale je na tobě, aby jsi mu řekla, kde by mohl přidat či naopak ubrat.

 

Pojmenuj to jinak

Názvy většiny poloh na mě osobně působí naprosto antisexy a nerada jejich jména používám. Misionářská poloha? Brrrr. Pojď se zamyslet, jak by jsi své oblíbené polohy mohla přejmenovat tak, aby více seděly k tomu, co při nich cítíš a také aby zněly více přitažlivě. Můžete si dát s partnerem výzvu a celý měsíc zkusit pojmenovávat nové druhy stimulace či polohy více vzrušivými názvy. Nebojte se experimentovat se jmény svých oblíbených pozic.

 

Yoni jízda

Poloha při které sedíš na partnerovi ti přináší neskutečné benefity, které v sobě jiné polohy neskýtají. Máš jedinečnou možnost hýbat svými boky všemi směry, kterými ti je příjemné. V této pozici jsi ty, kdo drží otěže! Udáváš tempo, průnik i úhly penetrace. Tato pozice patří k jedněm z nejerotičtějších pozic, protože se při ní můžeš plně oddat prožitku a myslet sama na sebe. Neboj se hodit hlavou dozadu a vnímat rozkoš aniž by jsi při tom kontrolovala partnera, jestli se mu to líbí. Tohle je tvoje chvíle. Pokud je ti příjemnější být partnerovi blíže, můžeš prohloubit vaše spojení nakloněním se na partnera a sdílet intimitu v hlubokém pohledu do očí. Wraaaau…

 

Zezadu

Poloha při které můžeš zažít spoustu překvapivých momentů je poloha zezadu. Záleží ti na tom, aby se partnerovi sex líbil? Zabíhají často tvé myšlenky k tomu, aby jsi se správně tvářila, tak akorát vzdychala a ještě se u toho svůdně kroutila? Tak právě pro tebe je tato poloha jako stvořená, protože ti dovolí, aby jsi se sama v sobě trochu ztratila. Také se nabízí sladění rytmů pohybů s tvým partnerem. Můžeš ho i požádat, aby chvíli zůstal v klidu a sama si tak najít ten správný úhel, který tě vzrušuje. Opět můžeš určovat hloubku a rychlost přírazů. A protože tvému muži zůstávají ruce prázdné, může ti bez problémů laskat prsa či stimulovat klitoris, což ti může zaručit ještě silnější orgasmus.

 

Most

Klasická misionářská poloha okořeněná o zvednutou pánev. Použít můžeš deku, polštářky či např. jógový bolster. Poloha při které ženy často dosahují mokrého orgasmu, protože úhel průniku umožňuje tu správnou stimulaci tvého bodu G. Aktivace tvého bodu G může vést ještě k silnějším prožitkům. Pokud je ti tato poloha nepříjemná, tvůj G bod bude pravděpodobně necitlivý a stažený. Tento jev může mít na svědomí psychosomatika či necitlivé zacházení v minulosti. Nabízí se masáž a jemnější stimulace. Odblokování orgasmických míst obvykle probíhá hlubokou relaxací, trpělivostí, praxí a jemným přístupem.

 

Lotus

Jedna z nejvíce sexy poloh je poloha lotosového květu. Tato sexuální poloha dostává vaše čakry do stejné úrovně a vyžaduje pomalé pohyby. Cíl této polohy je hluboké a citlivé propojení, nikoliv rychlé a zvířecí pohyby. Silné orgasmy k tobě mohou přijít i když se penis nebo dildo sotva hýbou. Vzájemná blízkost a napojení mohou být mnohdy více přitažlivé a uvolňující než klasické pojetí sexu. Lotosová pozice je skvělá pro uvolnění energií a může vést i k orgasmům celého těla. Mnoho žen nedokáže mít orgasmus během sexu, protože partneři většinou velmi rychle zrychlují tempo, což může způsobit tenzi v těle. Pokud by tě tvůj masér začal rychle a necitlivě masírovat ještě předtím, než tě uvolní, těžko budeš mít z masáže luxusní prožitek. Pozice lotosu je proto ideální na trénink pomalé a citlivé penetrace. Při hlubokém uvolnění přicházejí ty nejsilnější orgasmy.

 

Spooning

Pozice, která kombinuje mazlení a milování je skvělá v tom, že si při ní můžeš sama (nebo partner) dráždit klitoris a otevřít se orgasmickým pocitům raz dva. Poloha se dá použít i při análním sexu. Tato poloha patří k jedněm z nejintimnějších pozic vůbec a je dobré ji zařadit do svého repertoáru.

Spoustu sexu, který zažíváš se děje pravděpodobně rychleji, než by měl a k penetraci často dochází i v momentě, kdy tvé tělo ještě není plně vzrušeno a připraveno na průnik. Tento fakt je ten největší zabiják orgasmů ever. Naše těla potřebují být vzrušená, uvolněná a maximálně odevzdaná tomu, co má přijít.

Takže až se příště bude schylovat ke žhavé chvilce, zkuste s partnerem přidat několik desítek minut hrátek či dráždění, než do tebe pronikne. Pocity, které budou následovat budou k nezaplacení a dost možná časem povedou k tvým nejlepším orgasmům.

Do toho!

 

Michaela Aira

Michaela Aira

Průvodkyně žen na cestě za jejich intimním sebepoznáním. Poznat Michaelu blíže můžeš zde.