Praktiky s yoni egg pro lepší orgasmy

Yoni vajíčka mohou pomoci posílit tvé ženské partie, otevřít ti nové pocity z potěšení a zlepšit tvůj sexuální život. Ale – a to je klíčové – pouze pokud jej skutečně používáš. Mluvila jsem s mnoha ženami, které si nadšeně zakoupily yoni vajíčko, které nakonec skončilo zastrčené vzadu v šuplíku, ignorované a nepoužívané. Ačkoli je snadné začít používat vajíčko nadšeně a s motivací, daleko těžší část celého procesu je udržení pravidelné praxe.

Dalším problémem je čas. V našem rychlém světě může být obtížné najít si dostatek času na cvičení s yoni vajíčkem. Naprosto to chápu. Vstáváš za svítání, vyvalíš se z postele, dáš si rychlou sprchu, nasnídáš se a jsi venku ze dveří. Jak si ale udělat čas i na cvičení s yoni egg?

Sepsala jsem proto ty nejúčinnější tipy, díky kterým můžeš yoni egg snadno začlenit do svého životního stylu a to bez ohledu na to, jak moc jsi zaneprázdněná.
(POZNÁMKA: jsou chvíle, kdy nelze aktivně zavádět yoni egg).

 

6 SNADNÝCH CVIKŮ S YONI VAJÍČKEM, KTERÉ MAXIMALIZUJÍ TVÉ ORGASMY A ROZKOŠ:

1. Nos yoni egg při práci

Snadný způsob, jak zařadit yoni vajíčko do své každodenní rutiny, aniž bys obětovala čas, je nosit yoni egg do práce. Můžeš na něj jednoduše úplně zapomenout nebo si nacvičit sevření vaginálních svalů a následné uvolnění, kdykoliv si vzpomeneš. Jak se bude tvé tělo během dne pohybovat, bude ti přítomnost vajíčka automaticky prospívat. Nošení vajíčka během pracovního dne může také sloužit dvojnásob, pokud máš obzvláště stresující zaměstnání nebo náročného šéfa. Chceš-li získat zpět klidný, mírumilovný stav mysli a znovu se spojit se svou vnitřní ženskostí, drž a uvolňuj své vajíčko během obzvláště stresujících okamžiků.

2. Přizvi ke svému cvičení yoni vajíčko

Až půjdeš do posilovny, nezapomeň si do tašky na cvičení hodit své vajíčko. Během cvičení se tvé vaginální svaly přirozeně stáhnou, aby udržely vajíčko na místě. Než se naděješ – a bez jakéhokoliv času nebo námahy navíc – bude tvá yoni silnější, zdravější a připravená na větší potěšení.

3. Nos yoni vajíčko během domácích prací

Ať se ti to líbí nebo ne, domácí práce jsou nezbytné. Vytírání, zametání, mytí nádobí, praní… to vše je součástí života. Ačkoli se tyto úkoly mohou zdát všední, začlenění trochy hry s yoni vajíčkem do tvých povinností může do tvého dne vnést kousek produktivní zábavy. Zkus si pustit oblíbenou hudbu, vložit si yoni egg do yoni a při plnění úkolů poskakovat a tančit. Je to snadný – a hlavně ZÁBAVNÝ – způsob, jak posílit vaginální svaly a strávit nějaký čas s yoni vajíčkem uvnitř.

4. Rozmazluj se při koupeli

Existuje nějaký lepší ženský rituál než čas koupele? Za mě ničím nerušené koupele naprosto vedou! Tento posvátný, relaxační čas je ideální pro používání tvého yoni vajíčka. Jakmile se ohřeješ ve vodě, zvaž, zda si nelehneš, nezavřeš oči a nezačneš si blaženě hrát a experimentovat se svým vajíčkem. Soustřeď se na to, abys sis uvědomila všechny svaly své yoni, od otvoru přes střed až po děložní čípek. Snaž se stlačovat a uvolňovat poševní svaly, abys zjistila, zda můžeš s vajíčkem v poševním kanálu pohybovat. Existují nejrůznější úžasné způsoby, jakými voda ovlivňuje hru s vajíčkem, což zajistí příjemnou zábavu.

5. Udělej žhavé rande ještě žhavějším

Máš naplánované žhavé rande? Udělej ho ještě žhavější tím, že si na něj vezmeš yoni vajíčko. Vědomí, že máš zábavné, ženské tajemství, zcela jistě udrží vaše rande v domnění, proč máš po celý večer na tváři hravý úsměv. Pokud vše půjde dobře, možná bude mít tvé rande později dokonce příležitost zapojit se do hraní si s tvým šperkem.

6. Zahrajte si v ložnici

Ložnice je skvělým místem pro rozhovor o tvé praxi s yoni vajíčkem. Zkus yoni egg lehce a hravě zapojit do předehry. Nezapomeň se často vzájemně kontrolovat, udržovat otevřenou a jasnou komunikaci, být upřímní, zahodit předsudky a bavit se! Pocit posvátné, léčivé síly yoni vajíčka v tobě může probudit hluboké spojení mezi tebou a tvým partnerem. Tato intimní praxe dokonce může posunout energetické pocity mezi tebou a tvým milencem na zcela novou úroveň. Nejdůležitější je být otevřený, komunikativní a zjistit, co vám oboum nejlépe vyhovuje. Možná dokonce společně zjistíte, že hra s yoni vajíčky je tak zábavná, že se stane trvalou součástí vašich ložnicových dobrodružství.

 

 

 

Michaela Aira

Michaela Aira

Průvodkyně žen na cestě za jejich intimním sebepoznáním. Poznat Michaelu blíže můžeš zde.