Proč skutečně potřebuješ masturbovat před svým partnerem

Tento akt ti může pomoci prolomit bariéry tvé individuální sexuality a posunout tvůj vztah na zcela novou úroveň. Pssst… ohromující orgasmy budou jen třešničkou na dortu.

Existuje tolik důvodů, proč se dotýkat sama sebe, zatímco tě tvá drahá polovička sleduje nebo podává pomocnou ruku, jako například…

  1. Činí věci intimnější

Ptáš se, jak může být masturbace před partnerem intimnější než sex? No, protože dotýkat se sám sebe, je stále jedno ze sexuálních témat, o kterém se stydíme mluvit. Právě protože je toto téma tak ututlávané, někdy to chce pořádnou dávku odvahy se do těchto vod pustit, ale o to více vás tento akt může sblížit. Dotýkání se sama sebe je velmi intimní záležitost, protože masturbace běžně patří pouze tobě. Její sdílení mezi tebou a tvým partnerem tak dokáže vytvořit úplně nové napojení a to je pro váš vztah obrovské plus.

  1. Zlepší tvé sexuální sebevědomí

Při sexu chceme být všechny smyslnými bohyněmi a vyzařovat takový sex-appeal, že nám naši partneři nedokážou odolat. A i když můžeš cítit rozpaky při představě, že budeš před někým masturbovat, opak je pravdou. Pokud se ukážeš partnerovi v tomto zranitelném světle a necháš ho, aby se nabažil pohledem na tebe, když si děláš dobře, tvé sebevědomí okamžitě poskočí o kus nahoru a budeš se cítit více sexy, než kdykoliv předtím. Začni tak, že ukážeš jednu techniku, kterou používáš a přiměj partnera, aby dělal to samé. Později, až se v této žhavé praxi budete oba cítit pohodlně, budete uvolnění a sebevědomí natolik, že se přivedete se k orgasmu. Ano prosím!

  1. Můžeš o druhém zjistit nové věci

Většina lidí sama dosáhne orgasmu, přestože s ním mají během sexu problém. A to je důvod, proč je masturbace před partnerem perfektní cesta, jak přivést vyvrcholení i do pohlavního aktu. Když svému partnerovi ukážeš, jak se umíš dovést k vrcholu, můžeš ho tak navést k tomu, co na tebe doopravdy funguje. Řeč těla a názorná ukázka totiž vydá za tisíc slov. Když se u masturbace budete vzájemně sledovat, partner z první ruky uvidí techniky, které používáš – tlak a rychlost, jak zrychluješ nebo naopak zpomaluješ, když se blížíš k orgasmu a jak se chováš, když orgasmus probíhá. Pokud za cestou k orgasmu používáš hračky, tvůj partner uvidí jaké a když si spolu pustíte porno, uvidíš, co má rád, když zrovna nejsi poblíž.

  1. Je to nové

Udržet dění v ložnici zajímavé, může být v dlouhodobém vztahu trošku fuška. Může se zdát, že už jsi zkusila všechno a došly ti nápady. Zde se společná masturbace může hodit a to hned několika způsoby. Pokud jsi ji nikdy nezkoušela, dá ti zcela novou zkušenost a může to být něco, co zařadíš do svého repertoáru. Nemusíš ani používat ruce – je to perfektní příležitost, jak do tvého milostného života přivést skleněná dilda, či jiné sexuální hračky. Pokud chceš zkusit ještě něco neobvyklejšího, nemusíš s partnerem ani fyzicky být. Využij partnerovu služební cestu a posuň vaše večerní video hovory na další úroveň.

  1. Zcela nový druh rychlovky

Všichni známe ty noci, kdy jsi v posteli s partnerem a místnost je plná sexuálního napětí. Oba to strašně chcete, ale musíte velmi brzy ráno vstávat a svítání je blíž, než byste si přáli. Svádíte v sobě boj. Řešení je jednoduché – společná masturbace. Postarat se  o sebe, je často rychlejší, než sex, protože přesně víš, kam sáhnout a co zmáčknout, aby bylo co nejdřív hotovo. Vyžaduje to také mnohem méně námahy, ale přesto budeš mít blízkost a intimitu sexu – aniž bys měla sex. Voilá – všichni jsou uspokojeni v rekordním čase; ty a tvůj partner k sobě máte blíže, než kdy dřív a můžete se oba nechat unášet do orgasmové říše snů, svěží do nového dne.

 

Michaela Aira

Michaela Aira

Průvodkyně žen na cestě za jejich intimním sebepoznáním. Poznat Michaelu blíže můžeš zde.