Vždy tady byly, jsou a budou. Rituály jsou život sám.

Rituals

Vše, co děláme vědomě, se stává rituálem. Smyslem této sekce je vtáhnout rituály do našeho každodenního života. Skrze unikátní rituální balíčky si budeš moci doma vykouzlit jakýkoliv rituál zcela sama. Rituály nám činí život pamětihodnějším, plnějším a rozmanitějším. S rituálními balíčky se velmi rychle a snadno staneš ceremonialistkou, která ke svým rituálům zve i své přátele. Lidé potřebují rituály. A rituály potřebují nás. I Tebe.

01

Kakaová ceremonie

Kakao je dávnými kulturami Jižní Ameriky od nepaměti považováno za posvátnou medicínu. Mnozí z nich věří, že má kakao svého ducha, který k nám po vypití promlouvá. Kakao je portálem mezi naším fyzickým světem a světy, které nám nejsou na první pohled zřejmé, ale jsme jejich nedílnou součástí. V rituálním balíčku na tebe čeká kakao přímo z Mexika, koření, miska z kokosu a hlavně průvodce tvojí kakaovou ceremonií. Ponoř se do mystérií kakaa, dovol této medicíně, která k nám přichází ze samotného lůna Matky Země, aby otevřela tvé srdce. To je přesně to místo, kde kakao působí nejvíce.

Jakou otázku kakau položíš? S kým kakaovou ceremonii prožiješ? Jaké vhledy ti tato posvátná medicína přinese?

Kakaová Ceremonie
Vykuřovací Rituál

Vykuřovací rituál

Vykuřování je praktika stará stovky let pro zajištění očisty prostředí, lidí a věcí od negativních energií a vibrací. Tak to zní v pověstech předávaných z generace na generaci amerických Indiánů. Vykuřování má dlouholetou tradici zejména pro svůj spirituální přínos. Energeticky harmonizuje vykuřovaný objekt, osobu i prostory, které navíc zbavuje o bakterie. Je to přírodní antidepresivum, které krásně voní a propojuje nás s naším vědomím. Vykuřování s tímto balíčkem dostává nové rozměry. Najdeš zde bílou šalvěj pro nejhlubší očistu, sweet grass pro propojení se se svou rodovou linií, sušený jasmín a růži, mušli pro odložení vykuřovadla, pergamen pro svá kouzla, ručně vyráběný vějíř z peří a samozřejmě průvodce vykuřovacím rituálem.

02

Začti se do rituálních článků

Rituální epizoda podcastu

V této epizodě jsem si spolu s dalšími třemi ženami povídala o jejich pohledu na rituály, o tom, jaké každodenní i větší životní rituály tvoří a jak je prožívají. Jednohlasně jsme se shodly na tom, že je u rituálů nejdůležitější je záměr, se kterým jej realizujeme. Realizovat rituály může kdokoliv z nás. Je to tak jednoduché a přínosné.