Intimita začíná ve tvém prostoru. Připrav si svůj chrám.

Sanctuary

Objekty, kterými se obklopujeme se velmi rychle nacítí na naši energii a vyzařují nám ji nazpět. Jsou to naše posvátné talismany, které nám dávají pocit, že jsme doma, v našem bezpečném prostoru. Podporují harmonii každodenního života, zklidňují nás, uzemňují a vytváří příznivé podhoubí pro zakořenění našich kreativních myšlenek, které tak mohou vyrůst v něco nádherného. V sekci Sanctuary nalezneš ty pravé poklady, díky kterým můžeš svůj domov proměnit v posvátný chrám skrze energizující doplňky do bytu jako jsou svícny z drahých kamenů, tapiserie na zeď, zvonkohry z achátů, velké drahé kameny na kovovém podstavci, stojánky na vonné tyčinky, a mnoho dalšího nejen pro tvůj byt, ale i pro vytvoření vlastního oltáře.

01

Rozsviť své světlo

Můžeš si vybrat z celé řady stoprocentně přírodních svícnů z drahých kamenů. Tvůj posvátný prostor prozáří světlem svíčky a naladí silou drahého kamene. Jedná se o surové, velké kusy kamenů s prostorem na čajovou svíčku. Čeká na tebe svícen z růženínu, pokud toužíš doma více rozprostřít energii lásky. Pokud chceš univerzální sílu, pak je pro tebe to pravé svícen z křišťálu. Chystáš-li se více ponořit do tajuplnosti spirituality, pak tě podpoří svícen z ametystové drůzy. Pokud potřebuješ, aby svícen ladil do tvého prostoru barevně, pak si lze vybrat z různorodých barev achátových svícnů, jejichž hlavní superschopností je posílení tvé sebedůvěry a ochrana prostoru.

K jakému kamenu tě to nejvíce přitahuje?

Svícny
Suncatcher

Slunce v duši, slunce doma

Podle tradičního čínského učení Feng Shui jsou závěsné suncatchery ideálním pomocníkem k prozáření našeho domova harmonií. Dej všem chaotickým energiím ve tvém domě sbohem. Otevři s těmito poklady dveře štěstí, radosti a láskyplným vztahů v rodině. Ihned jakmile se paprsky slunce opřou o desítky broušených hran tohoto skleněného krystalu, promění se tvůj prostor v magické místo plné světýlek, které se sebou nesou celé spektrum barev. Nechej svůj chrám zářit desítkami malých duhových světýlek, díky kterým se budeš cítit jako ve snové říši. Každá broušená skleněná kulička se sebou nese esenci ženské energie Jin. Tato energie k nám posílá vibrace klidu, romantiky a velmi jemně podporuje naši kreativitu. Ve tvém prozářeném prostředí se ti bude lépe tvořit cokoliv, ať už se jedná o vaření jídla nebo práce na velkém projektu. Máme v nabídce celou škálu suncatcherů. Který z nich tě přitahuje?

02
03

Nech to vznášet ve vzduchu

Harmonizuj prostor nad svojí hlavou a zdech a kolem sebe díky závěsným dekoracím Sanctuary. Díky nástěnné tapiserii s vyobrazením Slunce a Luny budeš mít stále na očích harmonii mužského a ženského principu jak v nás, tak v přírodě kolem nás. Nechej svým prostorem znít cinkání achátové zvonkohry, vyhánějící vše s nižšími vibracemi. Ozdob své zdi samotným macramé nebo macramé síťkou pro tvé kytičky. V Sanctuary najdeš pokladnici plnou těchto klenotů. Který je ten pravý pro tvůj chrám?

Závěsné Dekorace
Drahé Kameny

Nalaď se na vibrace drahých kamenů

Ta nejvyšší kvalita z minerální říše je ti na dosah. Doplň svůj oltář nebo byt velkým surovým kusem drahého kamene na kovovém podstavci. Ametystová drůza probudí tvou intuici, povzbudí tvé spirituální schopnosti a dopomáhá ke zhmotnění našich přání do reality. Současně odežene stres a utěšuje naše strachy. Pláty achátu vytvoří ochranné pole kolem tvého prostoru. Je to kámen jistoty, bezpečí, harmonie a ochrany nejen malých dětí, ale i dospělých duší, jako je ta tvoje. Nebo je pro tebe to pravé něco univerzálnějšího? Odpovědí na tvé tužby je v tomto případě křišťál, který zde nalezneš v podobě velké rozpůlené geody, která je praktickým pomocníkem při nabíjení jiných kamenů, zejména pak yoni eggs. Volba je na tobě.

04
05

Ponoř se do smyslné aromaterapie

Nech hýčkat své smysly ladnou vůní vykuřovadla, jehož tekoucí dým pomaličku stéká po keramické jeskyňce symbolizující Yoni. Je to ideální doplněk nejen do bytu, ale zejména pak na oltář, či pomocník při tvých rituálech. Svým smyslným tvarem připomínajícím naši yoni se můžeš vědomě více ladit na své lůno. Pozorování tekoucího dýmu je velmi uklidňující a navozuje až skoro meditativní účinky. Sladká jemně kořeněná vůně je jen třešničkou na dortu. Tekoucí dým nám připomíná naši ženskost, proudění a ženské plynutí životem.

Aromaterapie

Další produkty z řady Orgasmic

Již od začátku mého projektu jsem snila o tom, mít v nabídce yoni vajíčka s certifikací GIA. Není to však vůbec levná záležitost, proto mi byla v začátcích naprosto nedostupná. Avšak nyní můžu s radostí říct, že se můj sen plní a já nabízím konečně kameny s touto certifikací. Proto mohu s přesností uvádět původ mých kamenů, vím, že jsou těženy eticky, a zpracovávány bez chemikálií škodlivých pro interní použití kamene.