Když se ženy propojují v sesterství, dějí se opravdu zázraky.

Sisterhood

V hloubi duše to všechny chceme – být oslavovány, milovány a přijímány. Být skutečné, autentické a zranitelné a stále být v bezpečí sesterství. Potřebujeme být ochotny navzájem otevřít svá srdce. S tou ochotou můžeme uzdravit naše zranění. Můžeme se transformovat. Ženy, sestry, dostáváme se do své síly. Tento vzestup však nebude kompletní, když budeme kráčet pouze každá sama za sebe. Nastal čas sjednotit se a v duchu kolektivního sesterství jít vzhůru. Spolu bok po boku. Bez žárlivosti, závisti a konkurence. Tyto pojmy dále nemají v našem růstu své místo. Sekce Sisterhood ti nabízí ženské kruhy, workshopy a retreaty, díky kterým si stoupneme více do své síly každá za sebe, budeme léčit kolektivní sesterská zranění, poznáme se navzájem a propojíme se na vlně sesterství. Každá sama za sebe přinášíme tomuto světu své dary. To, co však můžeme vytvořit společně, je nepředstavitelné.

VIP Club Sacred Sisterhood

Brány VIP online prostoru jsou stále otevřeny. Sacred Sisterhood je pro ženy, které touží po autentickém životě, pramenícím z moudrosti našeho lůna. Ženy, které se chtějí postavit do své síly a hodlají žít svou pravdu. Ženy, které se chtějí více dozvědět o sobě a o tom, co je drží zpět. Ženy, které se chtějí naučit milovat samy sebe. Ženy, které se chtějí ponořit do své sexuality a probudit svou sexuální energii. Ženy, které se chtějí vydat na cestu transformace. Čekají na vás příspěvky formou videí, kde můžeme jít více do hloubky. Všechny další benefity najdeš ve videu. Hlavními tématy zde jsou: tantra, mužská a ženská energie, intimita, sexuální energie a sebeláska.

Nejvíce sexy články

01

Víkendový retreat

Zrození Bohyně

Víkend plný ženskosti, tance, yoni vajíček a yoni jógy, meditací, aromaterapie, smíchu, radosti i pláče, vystupování z komfortních zón a vytvoření nových sesterských přátelství. Přesný program je však vždy utajen až do posledního okamžiku. Až ho prožiješ, pochopíš. Budeme se soustředit zejména na oblast našeho lůna, dělohy a yoni. Prostřednictvím meditací, dechových cvičení a posilování svalů pánevního dna zažehneme oheň v našem nitru a opět zazáříme. Součástí víkendu je i rituál výběru Yoni egg, které už s tebou zůstane napořád. Již se zrodilo 150 nádherných Bohyní, které jsou nyní součástí The Goddess Tribe.

Zrození Bohyně
Womb Blessing

Požehnání Lůna

Womb Blessing

Womb Blessing® je darem každé ženě v jakémkoli věku s jakoukoli životní zkušeností. Je to dar energie, která léčí naší ženskost, lůno a náš menstruační cyklus a stejně tak i naši kreativitu, plodnost, sexualitu a spiritualitu. Toto Požehnání ženského lůna je cestou jemného, ale nesmírně efektivního probouzení ženské energie, transformace a léčení. Technika byla vytvořena pro ženy, aby v nich probudila hlubší povědomí o božském ženství a pochopení jejich životní cesty, dodala jim odvahu vyjadřovat naplno svou přirozenost, probudila v ženách schopnost milovat, čistila staré vzorce, bloky a traumata.

02
03

Online tanec

Ecstatic full moon dance

Skrze tanec lze vyřešit všechna naše traumata, jenž jsou v těle uložena. Celý den setrváváme ve stále stejných pozicích a zrovna tak stagnují i všechny naše tělesné tekutiny, které tak nemohou z těla přirozeně dostávat ven energetické blokace a traumátka. A že jich máme. A víte kde hlavně? V naší posvátné Yoni! 🙁 Chce to čistku, chce to pohyb, chce to naladit se na stejné vibrace a za úplňku se společně v tanci propojit na stejnou vlnu s jednotným záměrem. Naše tělo je nástroj, který nás může dostat do stavu extáze. Stačí se oddat pohybu, vibracím hudby a přítomnému okamžiku. Propojme se společně na jednu hodinu, plujme na vlně hudby a ponořme se každá sama do sebe v bezpečí svého domova, jelikož je tento ecstatický prožitek online.

Ecstatic Full Moon Dance
Workshopy

Živá setkání

Smyslné workshopy

Jednodenní či půldenní setkání plná ženské energie. Ženské kruhy, tanec, kakaové ceremonie, smích, pláč, radost, otevírání se a vytváření přesahujících přátelství. To vše a mnohem více lze získat a prožít na mých workshopech. Témata těchto setkání se různě mění. Nenech si ujít další setkání, o kterém vždy informuji především na mém instagramu.

04

Zpětná vazba

Ženská poradna

Každá máme něco na srdci. Ať už se ve svém životě potýkáš s intimním, vztahovým či jiným problémem, možná i s takovým, o kterém neví ani tvá nejlepší kamarádka, tak věz, že nám se můžeš svěřit. Tvé tajemství u nás může zůstat v anonymitě a dostane se ti zpětné vazby od mnoha jiných žen z kruhu, kde je již více než 3400 žen. Jsme tady pro tebe. Nejsi ztracená, ani sama. Jedná se o uzavřenou FB skupinu pro ženy s jediným záměrem – pomáhat a šířit světem léčivou vlnu. Svůj příběh či dotaz můžeš po vstupu do skupinky sdílet sama za sebe, nebo nám napsat na e-mail poradna@tantraela.com a my se o vše postaráme.