Využij lunární cyklus ke zlepšení Tvého sexuálního života

Ach, mystický měsíc. Ačkoli neexistuje žádná vědecká studie podporující teorii, mnoho sexpertů a astrologů se domnívá, že Měsíc může ovlivnit lidské chování, jelikož Měsíc řídí příliv a odliv a právě voda tvoří 60% lidského těla.

Jistě, může se to zdát trochu bláznivé, ale opřít se o tuto nebeskou magii Ti může poskytnout bližší vhled do tvého těla a sexuálního života. Nebo se alespoň inspiruj a záměrně si dopřej smyslnou péči o sebe sama.

Když se dozvíš víc o měsíčních fázích a poté se budeš rozvíjet v rituálech, které s měsíčním fázemi pracují budeš cítit stále větší a bližší kontakt se svým tělem. Což se jistě může příznivě podepsat i na kvalitě tvého sexuálního života. 

 

  1. Novoluní

Prozkoumej tvou unikátnost s respektem ke tvým osobním hranicím. Během novoluní je ideální čas zaměřit se sama na sebe. Ponoř se do tvého nitra, pusť věci, které Ti neslouží a uvolni se.

Během menstruace můžou být ženy citlivější a nažhavenější, než obvykle. Je to tím, že hladina testosteronu mírně stoupá a průtok krve stimuluje reprodukční orgány. Ty se tak stávají citlivějšími. Na druhé straně jsou ženy, které v tomto citlivém období nemají na sex náladu a preferují svůj klid a prostor. Toto období je skvělé pro meditaci zaměřenou na tvé sexuální touhy, prozkoumávání tvé jedinečnosti a respektování hranic. Pokud chcete s partnerem ovládat umění společného vyvrcholení, novoluní je ideální čas k tréningu. 

Pokud během novoluní nemáš menstruaci, využij tento přírodní jev a užij si příchod nového začátku. Každý nový začátek vyžaduje určitou introspekci a ochotu vykročit mimo tvou komfortní zónu.

 

  1. Dorůstající Měsíc

Cvič sebepotěšení a komunikaci k vyživení tvé mysli a těla.

Pokud se tvůj hormonální cyklus synchronizuje s cyklem lunárním, tak bys během dorůstajícího Měsíce zažívala fázi folikulární (fáze těsně před ovulací). Je to vysokoenergetický začátek nového cyklu, kdy se světlo vrací na Zemi a poté i do těla.

Dorůstající Měsíc je začátek cesty k objevení tvé sexuality. Neboj se s partnerem promluvit o tvých sexuálních touhách a nápadech.

 

  1. Úplněk

Použij energii a užij si svádění.

Během úplňku se na Zemi odráží maximum světla. To je důvod, proč právě během úplňku ovuluje více žen než v kterékoli jiné lunární fázi.

Úplněk v jeho plné síle je ideální čas k rituálům a tantrickému sexu. Nebo si můžete užít třeba nahou hostinu. Krmte se vzájemně svými oblíbenými jídly. Ideální jsou lesní plody, datle, pravá čokoláda…. cokoli, co si oba vychutnáte, zatímco kolem Vás budou hořet svíčky a hrát jemná hudba. 

PS: Energie úplňku ti také pomůže při svádění tvého vysněného protějšku. Takže jestli máš někoho vyhlídnutého neboj se, buď sama sebou a jdi do akce! 

 

  1. Ubývající Měsíc

Přijmi své orgasmy a naslouchej svému tělu.

S ubývajícím Měsícem ubývá energie. Ať jsi právě v luteální fázi nebo ne. Naštěstí enedorfiny uvolňované při orgasmu mohou pomoci zmírnit smutné pocity, které s úbytkem energie přichází. V tomto období je extrémně důležité, abys naslouchala svému tělu. Buď na sebe hodná a neklaď na sebe přehnané nároky. Je čas odpočinku. 

Během ubývajícího měsíce můžeš cítit potřebu být sama, to je naprosto v pořádku a přirozené, takže se poslechni dopřej si to. Prozkoumej tvou smyslnou stránku nebo buď jen s tvými pocity. 

 

Ať už se rozhodneš strávit tuto lunární fázi (nebo kteroukoli jinou) jakkoli, pamatuj : Zůstaň věrná sama sobě.

 

_______________________________________________________________________

 

Michaela Aira

Michaela Aira

Průvodkyně žen na cestě za jejich intimním sebepoznáním. Poznat Michaelu blíže můžeš zde.