Vzdycháním při sexu k lepším orgasmům

Vydávání jakýchkoliv zvuků během sexu je jedna z nejsmyslnějších a nejtajnějších zbraní, jak můžeme prohloubit své prožitky a zlepšit náš orgasmus. Není nic úžasnějšího, než když se odevzdáš intimním prožitkům natolik, že zapomeneš na okolní svět a tvůj hlas jen odráží, čím si tvé tělo prochází.

Ve skutečnosti ale můžeš využít síly svého hlasu pro zlepšení dalších aspektů milování, včetně prodloužení orgasmů a úplného odevzdání se.

Sténání totiž aktivuje tvůj bloudivý nerv a může vést k hluboké relaxaci celého těla. Naprosté uvolnění těla nás pak postupně dokáže dovést k velmi silným orgasmům.

V naší společnosti pořád panuje spoustu sexuální negativity a pokud dokážeš plně vyjádřit svou ženskou sexualitu, mnohdy můžeš cítit, že ji okolí přijímá vlažně až záporně. Člověk pak snadno sklouzne k negativnímu smýšlení o sobě a strach volně se projevit nás může až paralyzovat. Výsledek? Většinou budeš u sexu jako myška, protože co kdyby tě náhodou někdo ze sousedů slyšel?

Je na čase, aby naše společnost začala přistupovat k ženské sexualitě a vokálnímu vyjádření rozkoše pozitivně. Když si žena užívá sex, je to něco nádherného a rozhodně není za co se stydět.

Naučíš se, jak používat vlastnosti a nástroje tvého hlasu, abys byla schopná aktivovat a prožít své nejsilnější orgasmy.

Bloudivý nerv

Za tím, proč je zvuk při sexu tak mocným nástrojem stojí věda. Tvůj bloudivý nerv je propojený s tvými hlasivkami a když sténáš nebo vydáváš rytmické zvuky, aktivuješ tím bloudivý nerv po celém těle. Ten ti může navodit hluboký stav relaxace a druh vzácného potěšení, jež se využívá např. v posvátné sexualitě a které má být plně uvolněno až na samém vrcholu rozkoše. Zvuk ve skutečnosti dokáže přivést tvůj celý systém do vysoko vibračního stavu, ve kterém se cítíš velmi uvolněně. Můžeš mít pocit, že proplouváš na hladině moře a že se každou chvíli plně spojíš s elementem vody a roztečeš se. Právě teď tvé tělo pociťuje naprosté sexuální potěšení a orgasmy jsou na cestě.

Ach, ta společnost

Sténání je také bránou k celotělním orgasmům. Když sténáš, tvé čelisti a hrdlo jsou aktivovány a otevřeny. Rozpohybuješ tak energii do celého svého těla. Představ si, že koukáš na někoho, jak zpívá. Koukáš, jak otevírá pusu a hýbe čelistí i rty, nebo chceš vidět,jak vychází hlas z celého jeho těla? Vnímání celého projevu se tak naprosto změní, že? A při sexu je to úplně to samé. Bohužel kolem sebe máme pořád spoustu hanby a studu, který ti dost možná nedovolí se naprosto uvolnit a všechno to ze sebe pustit. Co když tě uslyší sousedi? Co si jen pomyslí?

You go girl

Je na čase, aby se ženy přestaly neustále snažit sex skrývat a aby se ženské potěšení a jeho projevy staly něčím naprosto normálním. Rozhodně není za co stydět! Není nic přirozenějšího, než akt milování. Jen si to představ! Jaké by to bylo, kdyby jsi žila ve společnosti, ve které když lidé uslyší ženu sténat neuvěřitelnou rozkoší, tak si budou říkat: ‚‚Sakra, joo! You go girl!‘‘ Tvůj soused by si říkal waaau, moji sousedé teď mají naprosto epický sex! Hmm, vlastně bych teď mohl sám mít více epického sexu, zní to skvěle! Co kdybychom se jako společnost místo věčného kontrolování naopak vzájemně inspirovali? To zní více než dobře, co myslíš? Tak třeba tam jednou dojdem a to, že se nebudeš bát dát průchod své rozkoši a třeba si u sexu pořádně zakřičet může být prvním krokem.

Hrdlo, čelist a yoni

Takže to, že používání hlasu je sexuální superschopnost už víme. A jeden ze způsobů, jak bych tě chtěla povzbudit k tomu, aby jsi ji začala používat je, aby ses nacítila na propojení mezi čelistí, hrdlem a tvou yoni. Představ si to spojení a že všechno, co právě pociťuješ v tvé yoni, můžeš vyjádřit tvým hrdlem a čelistí – nech ji promluvit! Řekni světu, jak moc je jí to příjemné. Jedna z velmi důležitých věcí je to, abys neměla pocit, že musíš sténat např. z důvodu, že si myslíš, že to od tebe partner očekává, nebo že se chceš předvést či třeba proto, že jsi se teď dozvěděla, že vzdychání je super.

Let it go

Real fakt je, že když otevřeš a rozezníš hrdlo, tvé pánevní dno má tendenci k tomu se více uvolnit. A uvolněné pánevní dno přináší mnohem hlubší prožitky slasti a silnější orgasmy. A to chceš! Zvukové vyjádření ti také může pomoci dosáhnout mnohonásobného orgasmu, protože rozvibruje celé tvé tělo a roznese do něj zážitek z prožívané slasti. Takže místo soustředění se na jedno místo (např. klitoris), zkus se uvolnit a skrze hlas přenes své vzrušení do každé buňky tvého těla. Napoj se na svou yoni a mluv skrze ní. Otevři svůj vnitřní portál, buď autentická a najdi v sobě svou sexuální superpower, která se skrývá opravdu v každé z nás.

Jdi do toho! Zkoušej co všechno se svým hlasem dokážeš a ponoř se zase o kousek hlouběji do své sexuality.

Michaela Aira

Michaela Aira

Průvodkyně žen na cestě za jejich intimním sebepoznáním. Poznat Michaelu blíže můžeš zde.