Yoni Egg

Máme tu čest vám jako jediní v ČR nabídnout kamenné yoni egg od českého dodavatele. Leštěný krystal pro podporu revitalizace vaginální oblasti žen, to je yoni egg. Horkou novinkou je i skleněné yoni egg od českého výrobce.

 • 100% přírodní
 • S videem yoni jógy
 • V luxusním balení
 • S tištěným průvodcem
 • Programováno na lůno
 • Certifikováno
 • Požehnáno Moon Mother energií
žen pomohlo yoni egg
v oblasti sexu
1  %
žen pomohlo yoni egg
konkrétně při orgasmu
1  %
žen pomohlo yoni egg
v oblasti menstruace
1  %

Výše uvedená data jsou na základě vlastního dotazníkového šetření mezi našimi zákaznicemi.

Vaše prožitky s Yoni Egg

Začni psát s Yoni Egg vlastní příběh

Jak sis mohla výše přečíst, příběh každé z žen je originálem a nikdo předem neví, jakým způsobem yoni egg zapůsobí u tebe. Každá z nás máme jinou výchozí pozici, jiný stav svalů pánevního dna, jiná traumata v yoni nasbíraná a jiný smysl a časové možnosti pro následnou praxi s yoni egg. Ve hře je mnoho proměnných, ale jedno je jisté. Tvůj pohled na sebe, své tělo, svou yoni a na tvé intimní prožitky, již nikdy nebude stejný. Které yoni egg bude součástí tvé intimní cesty?

01

První pomoc

Rodonit

Tento kámen je velmi vzácný, stejně jako ty. A taky podporuje zrovna tak vzácné vlastnosti jako je – schopnost odpouštět, citová rovnováha, nezištná láska k sobě samé, odrazení od pomsty a důvěra v ostatní. Jsi jako morče v jednom kole plném stresu, práce a rodiny? Nestíháš v tom zmatku pomyslet sama na sebe a své blaho? Pak jsi našla ten pravý kámen pro tebe. Jestli něco umí rodonit bezvadně, pak je to navození klidu během stresových situací. S vyrovnanou hlavou se tak můžeš začít vyvarovat zbytečných chyb a zmatků ve svém životě. Nastal čas mít na sebe čas, a hlavně být v absolutní pohodě!

od 1 599 Kč

#01 Yoni Egg Rodonit
#02 Yoni Egg Egglass

Egglass

Křišťálově čistý, minimalistický skvost dokonalý ve všech směrech. Takové je nové, průzračné yoni egg vyrobené exkluzivně pro projekt Tantraela. Hladké borosilikátové sklo, které bylo vytvarováno do tvaru vajíčka je créme de la créme pro posílení svalů tvého pánevního dna a pro vytvoření hlubšího pouta s tvým lůnem.

Pokud s tebou yoni eggs vyrobené z polodrahokamů nerezonují a hledáš elegantní řešení bez toho aniž by sis lámala hlavu s účinky a charakteristikou drahých kamenů, pak je pro tebe Egglass jako stvořené.

V Česku precizně vyrobené, bez povrchových porézností, senzitivní na teplo, luxusní skleněné yoni egg.

od 969 Kč

02

Český výrobek

03

Univerzální rovnováha

Křišťál

Pokud sis nemohla vybrat z jiných druhů kamenů, možná to bylo právě proto, že jsi hledala “vše v jednom”. Dočkala ses, je tady a v plné síle – křišťál! Čirá barva tohoto superkamene skýtá celé spektrum barev duhy a zrovna tak křišťál údajně disponuje i všestrannými schopnostmi. Lze jej tedy přivolat na pomoc při řešení úplně jakéhokoliv problému. Ne nadarmo se o něm šeptá, že je nejúčinnější léčivý krystal na Zemi. Tento Kámen Kamenů lze nalézt takřka po celém světě a o jeho výjimečnosti byly přesvědčeny mnohé dávné civilizace, které jej pokládaly za talisman s tajemnými magickými schopnostmi. Je na tobě, abys tyto schopnosti také odhalila.

od 1 599 Kč

#03 Yoni Egg Křišťál
#04 Yoni Egg Jaspis

Červený jaspis

Kámen v barvě ohně a krve má divokou a nespoutanou energii a přesně to chce předat i tobě a tvé yoni. Červený jaspis je ztělesněním síly, životní energie a vášně. Chceš se opět cítit neodolatelně, silně a jistě po citové i fyzické stránce? Pak sáhni po tomto rudém zázraku. Jaspis pracuje sice pomaleji než ostatní kameny, ale s o to větší přesností a detailností. Kousek po kousku rozebere tvé rozbouřené city a vyléčí je. Ne nadarmo se mu přezdívá “kámen nářků”, kterému se můžeš vyplakat na rameno. Vždy tu pro tebe bude a vyslechne tě..

od 1 599 Kč

04

Krotitel citů

05

Láskyhojnost

Růženín

Tento kámen je nejlepším léčitelem citů. Ladně rozpouští negativní energii a nahrazuje ji láskyplnými a milostnými vibracemi. Máš “never ending” trauma z minulého vztahu? Nonstop drama v současném vztahu nebo vztah momentálně nemáš, ale ráda bys tuhle situaci změnila? Nebo jsi naprosto v pohodě s tím, že jsi single, ale chceš prostě jen víc porozumět sama sobě? Pak je tento magnet na (sebe)lásku právě pro tebe. Navíc umí perfektně hojit hluboce pohřbené krize a traumata, včetně těch sexuálních. Víš, co mám na mysli.

od 1 599 Kč

#05 Yoni Egg Růženín
#06 Yoni Egg Obsidián

Obsidián má údajně silnou ochrannou moc před zlem a negativními útoky na tvou osobu. Nech se jím ochraňovat na každém kroku. Cítíš se být na scestí? Nemůžeš se oprostit od minulé lásky? Nevíš kam směřovat? Kým doopravdy jsi? Nebo už máš pevně vytyčené cíle a chceš popohnat jejich uskutečnění? Pokud při čtení těchto otázek pokyvuješ souhlasně hlavou, pak máš vybráno. Obsidián ti může pomoci znovu nalézt vnitřní sílu a povznést ji do tvého každodenního vědomí. Je také pro ženy, které chtějí podporu v objevování svého poslání, probádání neznámého a otevírání nových obzorů. Pokud chceš zahodit všechny emoční kotvy, které tě drží na dně, pak je černý obsidián právě pro tebe.

od 1 599 Kč

06

Posilovač tvého Já

07

Čarověštkyně

Ametyst

Cítíš na vlastní kůži, že je tu něco víc, něco mezi nebem a zemí? Jsi od malička více vnímavá než-li ostatní? Víš předem, že se něco stane, nebo máš extra živé sny? Máš tušáka, že přeci jen se na světě nějaké ty čáry máry skutečně dějí? Oh, ano. Pak jsi tu správně. Ametyst je jedním z těch nejvíc spirituálních kamenů. Údajně přináší do života lásku. Ale ne jen tak ledajakou. 

od 1 599 Kč

#07 Yoni Egg Ametyst

Jak si vybrat Yoni Egg?

Vždy radím, že při výběru yoni egg není radno se dívat na jejich vzhled a nechat se v rozhodnutí vzhledem kamene ovlivnit. Ideální je celý výběr neuspěchat, ale udělat si čas a přečíst si charakteristiky jednotlivých Yoni eggs.

Certifikace Yoni eggs

S každým produktem a časem rostu já i podnik TANTRAELA s.r.o. a velmi mě těší, že dalším krokem v tomto růstu je započatá spolupráce s českým dodavatelem Yoni eggs. Díky navázání spolupráce s českým dodavatelem yoni eggs se mi podařilo navázat i přímou spolupráci s českým mineralogem, gemologem a soudním znalcem Dr.Jaroslavem Hyršlem FGG, EG, který pro nás od jara roku 2022 certifikuje naše yoni vajíčka. Certifikovaná yoni vajíčka jsou testována pro svou pravost, bezpečná pro interní použití, 100% přírodní bez přísad a barviv, naprosto autentické drahé kameny.

Časté otázky

Pro naplnění poslání Yoni egg je potřeba jej zavést do yoni. Ponechá se tam tak dlouho, jak je potřeba – ze začátku pár minut, postupně i několik hodin. Záleží na tobě. Jakmile jej máš v sobě, vůbec o něm nevíš. Ale stěny tvé yoni a pánevní svalstvo ano. Můžeš tedy normálně fungovat – jít na nákup, do práce, na kafé a nechat Yoni egg ať pracuje na tom, co tvá yoni zrovna potřebuje. Ale tím sranda nekončí. S vajíčkem lze provádět celou řadu jednoduchých cviků Yoni jógy pro posílení svalstva pánevního dna.
 

Součástí každého zakoupeného balíčku s yoni egg je mnou napsaný Průvodce na cestě s yoni egg, který má 24 stran. Nemusíš si tak už nikde nic navíc dohledávat a můžeš ihned začít probouzet taje svého posvátného ženství. V této brožuře najdeš následující:

 • úvod do yoni egg praxe
 • hygienická péče o vajíčko
 • druhy energetického čištění
 • energetické nabíjení vajíčka
 • jak si s vajíčkem vytvořit pouto
 • zavedení do yoni
 • 3 cviky yoni jógy
 • vyjmutí Yoni egg
 • závěr

Yoni egg působí ve třech rovinách:

1. fyzické zdraví – posílení pánevního dna, což sebou nese mnoho benefitů

2. emoční rovina – působení daného kamene na naše aktuální emoční rozpoložení, nebo na emoce zablokované formou traumat v našem lůně

3. spirituální sféra – působení daného kamene, harmonizace energií. Venušiny kuličky působí pouze v první zmiňované sféře – posílení pánevního dna. Yoni egg má přidanou hodnotu, kterou je materiál, tedy daný drahý kámen, ze kterého je vyrobeno. A navíc je energeticky nabito energií Moon Mother a programováno přímo na oblast lůna.

Zpočátku kolem jedné hodinky (dejme tomu první týden), abyste se na sebe s vajíčkem naladili. Poté klidně po kouscích přidávej na čase. Ze svých vlastních zkušeností musím však říct, že zde platí pravidlo “kvalita nad kvantitou”. Tedy, lepší je mít v sobě Yoni egg 30 minut denně a strávit tento čas kvalitně, tedy cvičením (nejvhodnější je jóga – 3 cviky základní yoni jógy jsou součástí tištěné brožury s každým zakoupeným Yoni egg). Než jej mít v sobě půl dne a nic nedělat.

Nakonec nás všechny naučí Yoni egg cvičit pravidelně, hm?

#FAQ