Zrození bohyně

Víkendový retreat

V roce 2019 proběhlo 5 retreatů, během kterých se zrodilo 65 magických Bohyní.

V roce 2020 se z důvodu pandemie retreat nekonal.

V roce 2021 proběhly již 2 retreaty a další 2 jsou před námi.


Pozn.: Případné další termíny retreatu nebude možné uhradit prostřednictvím platební brány GoPay. K platbám bude možno využít klasicky bankovní převod.

Zrození Bohyně

Víkend v kruhu žen, zaměřený na probuzení tvořivé ženské síly.

Možná máš někdy pocit, že už ses toho naučila hodně, že máš přečteno spousty knih a shlédnutých dost vzdělávacích videí na to, abys byla připravena udělat další krok. Avšak najednou se přistihneš o další rok později na stejném místě a v rukou další kniha.

Hledání sama sebe – tak to úpně nefunguje. Nejsi ztracená, a proto není důvod se hledat. “Hledání sama sebe” je spíše navrácením se k sobě samé, ke skutečné a jediné podstatě tvé existence. To, co hledáš, je už dávno v tobě.♡

Během retreatu se budeme snažt navést tě na cestu do tvého nejhlubšího nitra, ke tvé skutečné ženské podstatě, k tvému intimnímu sebepoznání, k sobě samé.

K té bytosti, kterou jsi byla ještě předtím, než ostatní definovali to, kým bys měla být.

Co nás společně čeká?

Víkend plný ženskosti, tance, yoni vajíček a yoni jógy, meditací, aromaterapie, smíchu, radosti i pláče, léčení hlukoko zakopaných traumat, vystupování z komfortních zón, rozpouštění bloků prostřednictvím jemných i dynamických technik a vytvoření nových sesterských přátelství.

Přesný program je však vždy utajen až do posledního okamžiku. Až ho prožiješ, pochopíš.

Ženy jsou v dnešní době nastaveny více rozkoš dávat, než přijímat. Dělat ústupky, než si prosadit své. S každým ústupkem se v těle ukládá zcela nepatrný blok, který se časem nastřádá a může přerůst až v zeď. Zeď zranitelnosti, necitlivosti, lhostejnosti, neschopnosti se projevit, nebo říct si o to, co chceme a po čem skutečně toužíme. Rozbijme společně tyto zdi.

Budeme se soustředit zejména na oblast našeho lůna, dělohy a yoni. Prostřednictvím meditací, dechových cvičení a posilování svalů pánevního dna zažehneme oheň v našem nitru a opět zazáříme. Součástí víkendu je i rituál výběru Yoni vajíčka, které už s Bohyní zůstane napořád.


Vydáš-li se na dobrodružnou výpravu ke tvému lůnu a yoni,

najdeš místo plné dávných tajemství.

Je to zdroj ženské síly a energie.

Pramen tvé kreativity.

Původ tvé živosti a mladosti.

Náš podbřišek uchovává naši ženskost,

střeží klíč k našemu sebevědomí,

odvaze, sebeúctě, seberespektu a sebelásce.

Klíč k tobě samé.

Vezmi ho a odemkni svůj ženský potenciál.

Máš na to odvahu?

Zarezervuj si své místo zde.


Pro koho retreat je?

Tento retreat je pro všechny ženy. Pro ženy v každém věku, v každé životní fázi, pro ženy všech tvarů, velikostí, znalostí, starostí a zaměření. Pro ženy, které chtějí žít svou pravdu, chtějí se skutečně poznat a probudit v sobě nespoutanou ženskou energii.

Je pro každou z vás. A pro tebe obzvlášť, cítíš to?

Kde se retreat koná?

Víkend plný ženskosti se bude konat na 2 kouzelných místech. První magické místo je sto let starý mlýn v Tuněchodech na Plzeňsku, daleko od městského shonu. Druhý spot je pohádková chaloupka v Budislavi na Vysočině

Obě dvě místa jsou plně vybavena jógamatkami, meditačními polštářky, dekami, ručníky a veškerým potřebným zařízením. Kdo jednou na místa Zrozených Bohyní vstoupí, bude chtít zůstat již napořád.  Alespoň tak to vždy cítíme my. Retreat startuje vždy již v pátek ve 14:00 a končí v neděli kolem 16:00. Ženám je vždy poskytnuta možnost domluvit se na spolujízdách, aby se na místo všechny dostaly včas.

Jídlo

Mezi jednotlivými cvičeními a technikami na nás bude čekat opravdový gurmánský zážitek v podobě veganského nebo vegetariánského jídla. Obědy a večeře jsou teplé, snídaně formou organických kaší s čerstvým ovocem, semínky, oříšky, kokosem a vším, co máš ráda. Přes den jsou v lednici k dispozici různé druhy hummusových pomazánek a zelenina.

Recenze

„Chtěla bych znovu moc poděkovat za úžasný víkend, stále z něj čerpám sílu. Před víkendem jsem byla hodně vystresovaná (hlavně kvůli blížícímu se odevzdáváni bakalářky) a nevyrovnaná. Na retreat jsem jela hlavně kvůli odpočinku, zklidnění mé mysli, zlepšení vztahu k mému tělu a zlepšení prožitku ze sexu. Našla jsem o tom víkendu ale mnohem víc.

Už samotná cesta tam byl obrovský zážitek! V autě plném neznámých holek, každá jiná a přeci v něčem stejná. Od prvního okamžiku na té kouzelné chaloupce jsem cítila klid. Našla jsem spřízněné duše. Našla jsem klid sama v sobě. Retreat byl velice intenzivní, chvílema jsem se cítila úplně vyčerpaná, ale úplně jinak než normálně.

Bylo to takové krásné vyčerpání! Vyplavila jsem ze sebe spoustu špatného, nepotřebné vzpomínky a bolesti. Naučila jsem se zklidnit se dechem a posloucháním sebe samé. A krásné hudby! A neskutečně vděčná jsem i za vajíčko, se kterým teď pravidelně cvičím a už cítím, že se zlepšuji a zatínám ten správný sval! I sex je mi teď mnohem příjemnější. Orgasmus jsem sice ještě neměla, ale cítím, že jsem na správné cestě.

Nejvíc mi pomohlo to, že se mám teď mnohem radši. Mám ráda své tělo a jsem vděčná za každou jeho část, za to jak úžasně mi slouží! Nejsilnější prožitek jsem měla, když jsme meditovaly pro otevření třetího oka.

Koukaly jsme do plamínku a když jsem trochu přimhouřila oči, viděla jsem fialově! Pořád to nedokážu pochopit, ta barva byla tak výrazná! A pak, když jsem usínala, tak mě úplně bolelo mezi obočím, jako by se tam opravdu něco otevíralo! Neskutečný pocit.“


„Milá Mickey, dávala jsem si se zpětnou vazbou na čas, chtěla jsem totiž napsat, jak retreat ovlivňuje můj život i po delší době. A teď cítím, že přišel ten správný okamžik. Na retreatu mi bylo moc krásně. Snad nikdy jsem nezažila tolik pozitivní energie koncentrované na jednom místě. Myslím, že k tomu hodně přispělo skvěle zvolené místo, ale hlavně energie ze všech přítomných žen.

Prožily jsme společně spoustu obohacujících programů, ale byl zde i dostatek prostoru pro vydechnutí, vstřebání silných prožitků, popovídání a sdílení s ostatními. Tento retreat už asi navždy zůstane v mém srdci. Stačí si jen vzpomenout a cítím to znovu, tu krásnou energii. Přivedl mi do cesty úžasné ženy, se kterými cítím nadále spojení, i když je každá na jiném místě a žije si svůj vlastní život. Přinesl mi spoustu inspirace, uvolnění, zklidnění, dodal mi sebevědomí.

Na retreat jsem se přihlásila, protože jsem chtěla vyzkoušet něco nového. Chtěla jsem zklidnit svou mysl a taky hledat cestu k intenzivnějším sexuálním prožitkům. Před odjezdem jsem byla nervózní. Pro mě jako introverta to bylo velké vykročení z mé komfortní zóny, jet na neznámé místo mezi neznámé lidi.

Zároveň jsem se ale těšila. Hned jak jsme přijely na místo, tak se mé obavy rozplynuly. Celý víkend jsem se cítila velice příjemně, čas krásně plynul, odjížděla jsem s klidem v duši, nabitá novou energií a opravdu šťastná.

Retreat mi dodal odvahu ke změnám, které jsem již dlouho odkládala. Také jsem do svého života zařadila nové činnosti. Medituji, cvičím s vajíčkem, tancuji sama pro sebe. Dokonce jsem se odhodlala tancovat nahá před zrcadlem a musím říct, že je to naprosto osvobozující pocit. Milování s partnerem je pro mě teď mnohem intenzivnější. Prostě měním svůj život k lepšímu!

Velké díky patří všem ženám, které se retreatu zúčastnily. Hlavně ale Vám dvěma, Mickey a Barčo, protože bez Vás bychom se společně nikdy nesešly. Jsem ráda, že jste do toho šly a že jsem Vás mohla poznat. Jsem moc vděčná za to, že jste!“


„Ahoj Mickey, víkend Zrození Bohyně je pro mě naprostou změnou v mém životě! Díky dvěma dnům v nádherné přírodě s nádhernými kráskami se ze mě stala žena, která je klidná, na nic a nikoho nespěchá, umí si stát za svým a to beze strachu, který jsem měla vždy.

Už mi nepřijde hloupé, říct si, co chci, když mám pocit, že okolí by se to mohlo zdát divné. Je to totiž jejich věc, jak reagují, ne moje. To jsem si potřebovala v sobě zakořenit. Zakořenit si svoji vlastní sílu a už se jí nikdy nevzdat. A to se mi díky víkendu povedlo!

Před retreatem jsem se cítila nejistá, bojácná, soutěživá, uzavřená, prostě taková netykavka. Už v neděli při odjezdu jsem se cítila úžasně! Plná lásky, blaženosti, uvědomění a klidu.

Očekávání jsem vlastně žádná neměla, myslím, že bylo krásný, že jsme program nevěděly dopředu. Prostě jsem si řekla, že se tím nechám unášet a prožiju si to se vším všudy.

Nejvíce mi pomáhaly meditace. Když se člověk opravdu dostane do svého nitra a zjistí, v čem je problém, co je třeba uvolnit a pak to uvolní. Je to potom pocit naprosté vyrovnanosti. Děkuji Ti za zrození mé vnitřní Bohyně!

PS: Co takhle udělat nějaké pokračování?  „Prohloubení Bohyně ve mně.“


 

Dovol si patřit mezi nás.

 


Recenze již Zrozených Bohyní.

„Ahoj naše Bohyně, předem bych se chtěla moc omluvit, že zpětnou vazbu Ti píši až dnes. Jen je to od mého příjezdu domů pěkný fičák.

Chtěla jsem napsat nějakou krásnou zpětnou vazbu v týdnu, kdy jsme se vrátily všechny domů, ale byl by to jen srdceryvný román plný slz na papíře. V životě jsem nepodnikla nic takového, jak bylo objednání si tohoto retreatu a takového strachu z vystoupení ze své komfortní zóny.

To, že to začalo tím, že se mi rozbilo auto a já musela požádat kamaráda o jeho, to bylo pouze začátkem neuvěřitelného spádu v mém životě. Věděla jsem, že potřebuji nějakou šílenou změnu, a že pro to, abych byla šťastná, musím zvednout konečně zadek a něco podniknout.

Co jsem od víkendového retreatu čekala? Jen strašlivý strach, zda zvládnu být mezi novými lidmi a k tomu všemu v ženském kruhu. Zda se budu nějak vyjadřovat, nebo budu zase ta tichá osoba, která bude v koutě poslouchat, co si kdo říká a vytvářet ve své hlavě domněnky o tom, co si kdo o mě asi myslí, jak nezapadám a mnoho dalšího.

Už to, jak jsem vyzvedla holky v Praze, pro mě bylo nějak zvláštně uklidňující. Vědomí, že někdo z toho má stejné obavy, a vlastně neví, jak se se mnou v tom autě ocitly a také neví, co se o víkendu bude vlastně dít. Mé obavy opadly hned při příjezdu a já věděla, že je to to, co jsem potřebovala. V tu chvíli jsem na sebe byla opravdu poprvé v životě pyšná, že jsem tohle dokázala. Dokázala se zvednout a jít dopředu za něčím, co si myslím, že je správné.

Víš, ten víkend byl pro mě v životě tak silný, že si do teď přijdu jako někdo, kdo dokáže víc, než si myslel. Přišel ve chvíli, kdy já tuhle ránu plnou energie potřebovala víc, než kdy jindy. Přišla jsem na tolik uvědomění si, že jsem po víkendu viděla věci tak, jak opravdu jsou, bez nalhávání si pohádek.

Dokázala jsem konečně říct, co si myslím a co od života právě teď chci. A bylo to sakra těžké. Odešla jsem ze sedm let trvajícího vztahu, který mě dusil přes dva roky a já se snažila tolik ho zachránit, a ke konci už jsem neměla sílu. Dokázala jsem se postavit na nohy a začít si uvědomovat, že je hezké pomáhat všude okolo, ale že i já potřebuju slyšet hezká slova a občas prostě pomoci.

Pomohly jste mi na retreatu tolik, že Vám budu vděčná do konce života a teď to myslím opravdu vážně. ‚Hodila‘ jsem se do klidu, začala si uvědomovat sama sebe, vážit si lidí, kteří jsou po mém boku a opravdoví, dokázala jsem se smířit se svými nedostatky a mám teď život o 1000% víc ráda. N

ikdy jsem si nemyslela, že mě meditace dokáže takhle rozkouskovat. Pokud to mám říct úplně upřímně, byla jsem 80% retreatu v haj*lu z uvědomění si. Někdy z hezkého, někdy holt z pravdivého. Pokud by byla možnost jakéhosi ‚pokračovacího‘ retreatu, už bych neváhala a prostě jela.

Moc ráda bych i s ostatními Bohyněmi zůstala v kontaktu, protože není den, abych se nezamyslela, co každá z vás asi dělá, jak se má. A když je mi nejhůř, pak se zahrabu do peřin a vzpomínám, jak jsem byla sice unavená, když jsem odjížděla, ale vlastně moc šťastná a plná energie.

Je neskutečné, jak si dokázalo najít k sobě cestu tolik ženských duší během dvou dnů. Každá jsme úplně jiná a přitom tak stejné, krásné a plné energie. Jsem za vás všechny moc VDĚČNÁ !“


„Milá Mickey a Barunko, posílám zpětnou vazbu na retreat Zrození Bohyně. Pokud bych měla víkend shrnout jednou větou, byla by to jednoznačně tahle – Pokud přijdete k šamanovi a stěžujete si na sklíčenost, úzkost nebo depresi, zeptá se vás: „A kdy jste přestali zpívat a tančit?“ (Gabrielle Roth)

Cvičila se jóga, meditovalo se, rozpouštěly se bloky, plakalo se, smálo se a relaxovalo se. Došlo i na tanec a taky troška toho zpěvu byla. Nechyběla ani yoni jóga, které jsem propadla na první dobrou a od kurzu ji pravidelně cvičím i doma. Byl to ten nejnáročnější a zároveň ten nejkrásnější víkend, jaký sem zažila.

Tolik času pro sebe a svoje myšlenky jsem ještě v životě neměla. A že sem to potřebovala jako sůl.
Od kurzu uběhly dva týdny a já se cítím lehčí, mnohem víc klidnější a taky o kus spokojenější. Díky kurzu jsem v sobě našla příjemnou energii a krásné zákoutí duše, o kterých jsem ani netušila, že uvnitř sebe můžu najít.

Děkuju Míše a Barunce, které se o nás celý víkend krásně staraly, pomohly nám pochopit sebe a přijmout se přesně takové, jaké jsme a ukázaly nám, že i ten nejhorší životní příběh může mít happy end.

Stačí jenom chtít a podniknout kroky k sebeuzdravení. Každé ženě, která po téhle planetě chodí bych ze srdce přála zažít tento očistný kurz, který pohladí po duši. Krásný večer a víkend a ještě jednou děkuju.“


„Milé moje bohyně, dala jsem si na čas, než jsem se rozhodla napsat tyhle řádky a říkala jsem si, že napíšu až bude ten správný čas, který nadešel dnes.

Ani nevím kde začít, jak poděkovat a vyjádřit tu neskutečnou vděčnost, kterou k vám cítím. Strávily jsme spolu víkend, ale já mám pocit, jakobych vás znala roky – nepotřebuji vás vidět a přesto stále cítím propojení – s vámi, holkama a místem, kde se vše odehrálo.

Když jsem se na víkend přihlašovala a platila, říkala jsem si, že to asi není pro mě, ale cítím tu touhu po tom to vyzkoušet, doufala jsem, že najdu v sobě sílu, ženskost a sebevědomí, které bylo na štíru a hlavně, že konečně svého přítele přesvědčím, že není lepší žena a konečně si mě vezme. Člověk míní a život mění a já zjistila 14dnů před víkendem, že jsem těhule!

Každý nechápal jak můžu jet, proč jedu a už vůbec ne, že jedu sama a nikoho neznám. Všem jsem přišla asi nezodpovědná a lehkomyslná, ale já věděla, že tyhle věci se dějí pro vyšší smysl… a proto jsem důvěřovala a jela. Už v autě jsem věděla, že to nebyla chyba! S holkama jsme se neskutečně sblížily a řekly si věci co by jste prvních pár minut po seznámení neřekly!

Dokud jsem nedojela na místo, neuvědomila jsem si, jak úzkostná jsem byla, jak moc jsem v sobě měla strach a nedůvěru v sama sebe a ubližovala tím nejen sobě, ale i tomu piškotkovi ve mě… díky vám jsem se neskutečně vyklidnila, nevím zda to byla energie vás, místa, holek nebo kapičkami, ale ten pocit byl neskutečný a já jsem se ho už nechtěla vzdát! Celou dobu jste byly neskutečné! Propracovanost celého víkendu, jak jste to měly zorganizované, možnost volných chvil, to vše bylo na jedničku!

Poprvé mi nechyběl mobil, přítel a věci – byla jsem propojená s vámi, se sebou a tím zázrakem ve mně. Nedá se vyzdvihnout žádná metoda, protože každá tam měla smysl. Ale musím říc jedno, bála jsem se jógy, vlastně jsem úplně přestala cvičit když jsem zjistila tu novinku a bála jsem se ať něco nepokazím! A Barča mi tohle pomohla překonat. První jógu jsem byla nejistá a bojácná ale každou minutou se to vytrácelo, jak šel čas tak jsem se dívala okolo na přírodu a zvuky kolem a ladnost pohybů všech kolem mě. Barunka mě vedla a já byla hrdá, že jsem do toho šla! Jógu jsem přestala praktikovat pár měsíců před víkendem a neuměla se k ní vrátit. Baru, jsi úžasná lektorka!

Pro mě nejvíce přirozená byla ta první HOPONOPONO metoda. Vybrečela jsem ze sebe úzkost, bolest a zranění a došlo mi toho spousty. Ikdyž jsem se nedokázala ponořit do Oshovky, dala mi neskutečné zjištění.. a to že díky tomu štěstí v bříšku mi zmizel vztek. A to mi dalo velmi moc, hlavně důvěru v to, že je to správně! Děkuji za tanec, malování, kruh s bohyními lázněmi a každou jógu a meditaci co proběhla. Za povídání a sdílení. Vše bylo tip ťop! Poučné, povzbuzující ducha a energizující. A moc jsem si to užila. Jsem ráda za vajíčko, které na mě čeká a věřím, že mi pomůže mít zase krásnou a úzkou yoni po porodu a dávám tomu naději.

No a nakonec, co se u mě změnilo? Od odjezdu nosím jen šaty!! Jednou jsem si dala kalhoty a musela jsem se v půlce dne převléct, protože mi to vadilo. Díky Baruš za to jak jsi ukázala nedůležitost času, klid a harmonii, díky tobě jsem si uvědomila jak strašné je slovo strašně.

Mickey, ty ji mi ukázala, sílu ženy, jak s elegancí jsi měla zvládnutou organizaci, jak jsi pilná a kreativní, krásu ve zvýraznění očí, rozpuštěných vlasech a přijímání sebe samé s noblesou.  Začala jsem se něžně, ale přece malovat. Nestydím se už za to, že se chci líbit. Cítím se moc žensky, silná a odhodlaná. Mám stále v sobě klid, mír, lásku a souznění. A asi nejlepší byl pocit, který se mi dostává od mého přítele!

Zprávy o tom jak je do mě stále zamilovaný, jak jsem jeho vše. To jakým způsobem se na mě opět dívá a chce mě! Neskutečný sex a dnes? Po 3 letech odmítání se vrátil svým obličejem k mé yoni a já se jen usmívala a věděla, že to je díky vám! Vše se vrací tam kde má.

Děkuji za vás, za holky co byly na víkendu a za to, že vás to napadlo! Jste bohyně, kamarádky, inspirace a ze všeho nejvíc léčitelky! Děkuji za propojení co jsem získala, za to, že to byl nejlepší víkend, který jsem si mohla dát. Za to, že jste mi pomohly propojit se s miminkem a přijmout tu změnu. Změnily jste mě, ovlivnily mi život a zanechaly v něm lásku a spokojenost. Pomohly jste vlastně 3 lidem vytvářet spokojenou rodinu… miluju vás!!!

Každému bych víkend s vámi doporučila! A těším se až se zase sejdeme!!!  Prominutí za tu délku ale potřebovalo to ven.“


„Ahoj holky, byl to pro mě náročný víkend. Jela jsem na kurz s tím, že nevím, co celkově čekat, jak od sebe, tak od kurzu. Byl to totální výstup z mé komfortní zóny! V životě bych dříve sama jen tak do Jeseníků s dalšími šestnácti ženami nikdy nejela.

Od té doby, co sleduji @tantraela a zároveň vím, že pořádá kurzy Zrození bohyně, mě vnitřně něco lákalo a říkalo mi: ‚Jeď!‘ Tak jsem jela 🙂 Po delší době mohu říct, že to byla jedna z nejlepších věcí, kterou jsem za poslední dobu udělala. Pochopila jsem, že každý má své „stíny“, a že nikdo nemá stoprocentně dokonalý život. Záleží pouze na nás, jak se svým životem naložíme, protože v životě nás omezují pouze naše myšlenky!

Pokud se zamyslím nad sebou a mým postojem k sobě samé, tak si myslím, že došlo k výrazné změně. Jela jsem na kurz s pocitem, že nebudu dost „dobrá“ žena pro mého budoucího manžela co se týče vzhledu. Kurz mi hodně otevřel oči, skoro úplně jsem přestala přemýšlet, co si o mě druzí myslí a hlavně jsem o tom přestala mluvit před přítelem.

Od té doby je s ním všechno ještě lepší než předtím a začal mi říkat: „ty má Bohyně“ 😀 A víte co? Mně se to moc líbí!  😀 Dost mi pomohla technika, kdy jsme měly jedna druhé postupně říct, co se nám na druhé líbí, to bylo super. Jediné negativní, co mohu ke kurzu říct, je, že byl dost náročný.

Nevím, čím to bylo, ale od doby, kdy jsme přijely, mi celé tři dny bolela hrozně hlava. Zajímavé bylo, že po pěti kilometrech v autě mě najednou přestala bolet! Zajímavé 😀

Ještě jednou vám, holky, moc děkuji!“


„Ahoj holky. 🙂 Na náš společný víkend často myslím. Bylo mi mezi tolika ženami překvapivě příjemně. Na víkend jsem jela se smíšenými pocity.. Co když si nesedneme s holkama? Co když se neuvolnim? Atd atd.. Tyto pocity odpady hned co jsme přijely na to kouzelné místo a vy jste nás krásně přivítaly 🙂 pak už jsem se jen vezla na společné vlně s vámi.

Vše bylo dopodrobna naplánované a vymyšlené :). Když jsme začaly dynamickou meditaci, trochu mě to zarazilo.. Cože, já tady budu poskakovat a řvát? 😀 no proč to nezkusit.. Bylo to něco jiného a osvobozujícího, a jsem moc ráda, že jsem do toho šla. Myslím, že mi celkově kurz přinesl větší sebevědomí a hezčí pohled na mě i na okolí. Také jsem ráda, že jsem tam byla se svojí nejlepší kamarádkou Veruskou, se kterou se nevídame tak často, jak bychom chtěly.

Před kurzem jsem se cítila unavená a nespokojená, ani jsem nevěděla s čím. Po kurzu jsem byla nabitá pozitivní energií a pocitem, že jsem Žena a že jsem na to opravdu hrdá.
S yoni vajíčkem jsem od té doby párkrát cvičila, zatím vnímám jen to, že mě to baví a mám dobrý pocit z toho, že jsem na jakési cestě ke své yoni.

Popravdě jsem zatím žádnou meditaci doma zatím nezkoušela. Potrebuji se zase zastavit a začít, (už se nemůžu dočkat dovolené). Chci začít s Ho-pono-pono, ale mám z ní trochu strach, protože si znovu prožívat nepříjemné vzpomínky. Já to ale dám 🙂 teď už vím, že ano.

Když si pustím hudbu a zapálím kokosovou tyčinku, jsem tam zase s vámi holky a jsem za vás za všechny vděčná i když jste daleko.

Děkuji Mickey a Minnie, že tohle všechno děláte, jste úžasné baby 🙂 , bylo mi ctí.. “


„Ahoj Mickey 🙂
Jedním slovem DĚKUJU! Byl to božský víkend plný BOHYNÍ!
Děkuju za to, co děláš, je to potřeba! Obzvlášť v dnešní uspěchané době je třeba se na chvíli zastavit a uvědomit si svou ženskost, myslím, že na to my ženy dost zapomínáme. Je třeba si uvědomit, že nejsme chlap v sukni, že to máme mít nastavené trochu jinak, než směřovat jen a jen na výkon a úspěch.

Před kurzem jsem byla zvědavá, kdo se na kurzu objeví a co nás všechno čeká. Chtěla jsem se na chvíli zastavit a víkend věnovat jen sobě a svému seberozvoji. Zamilovala jsem se do ženských kruhů, tak jsem se moc těšila na další nový. Na příběhy, životní zážitky a zkušenosti ostatních žen… a že jich nebylo málo. Každá si neseme nějakou bolest, křivdu, ublížení a bylo moc fajn slyšet, jak se cizí ženy navzájem otevíraly, nic neskrývaly a vyložily karty na stůl.

Taky je fajn si někdy připomenout, že i ostatní to mají také tak a že ničí život není dokonalý. Všechny techniky, které jsme prováděly byly pro mě nové a moc obohazující. Nejkrásnější bylo, jak jsme poslední den každá s každou stály ruku v ruce a říkaly si navzájem, co se nám na té druhé líbí. To prostě chceš slyšet! 🙂 Taky věřím, že jsme mezi sebou našly i nová přátelství.

Moc se těším, až se zase znovu v tom našem kruhu sejdeme a posdílíme novinky! Takže ještě jednou DĚKUJU! 🙂

Asi není jiné slovo, kterým bych ten obrovský vděk vyjádřila.“


„Ahoj krásné a milé Bohyně, chci vám znovu poděkovat za víkend. Je krásné a opravdu přínosné, že toto někdo dělá. Myslím, že je potřeba se o sebe (i navzájem) starat. Hlavně jsem si uvědomila, že jsem žena. Dřív jsem toto slovo vůbec nepoužívala, asi že jsem se tak necítila. Byla jsem máma to ano, ale ne žena.

Je krásné si konečně uvědomovat, že jí opravdu jsem. Ten týden po víkendu jsme byly se Šárkou naprosto vyklidněné a ženské. Teď už to trošku opadlo, ale pořád se tam snažím vracet. Ohromně mě nadchla kundalini jóga. Tak se snažím alespoň 1x za týden ji doma cvičit. Tak jak holky často říkaly, že jim chybí tanec, tak to já takové pocity neměla, protože na to j sem přišla už dávno a tak 1x týdně chodím tancovat už asi tak 2 roky.

Čekala jsem od kurzu trošku něco jiného, že to bude zaměřeno víc na sexualitu, ale cesta k tomu vede právě přes odblokování limitů a toho, že se milujeme takové jaké jsme….myslím, že to bylo přínosné pro hodně holek i pro mě. Určitě bych si přála (a myslím, že všechny z nás), aby bylo pokračování…jakože Zrození Bohyně II. – upgrade 🙂

Už dlouho mě láká spiritualita, energie, šamanství, a tak se tak trochu pomalu o toto začínám zajímat víc. To mě nadchlo. Hlavně ranní dynamická meditace. To bylo tak očistné. Měli jste to celé krásně postavené a jako celek to dávalo smysl. Tento kurz by měl být i pro starší ženy…možná i povinně 🙂 Je krásné v sobě odhalit ženu a sílu, kterou v sobě každá z nás má. A chci odhalovat víc a víc 🙂 Jo a už umím snést vejce bez toho abych se počůrala, superrr 🙂

Jo a taky se mi stala zvláštní věc….je přesně vidět jak jsme se propojily…jak nás všechny dohromady bolela hlava. A pak v pondělí po kurzu hned ráno jsem dostala menstruaci a to o 4 dny dříve než jsem měla a to se mi nestává! Já to dostávám přesně na den a teď o 4 dny dřív….to mě dostalo 🙂

Omlouvám se jestli je můj mail chaotický, ale píšu to v práci a tak se snažím rychle:)
Mějte krásný den Bohyně a ještě jednou velké DÍKY :)“


„Ahojky, jeden z důvodů proč jsem se na kurz přihlásila bylo to, že jsem si myslela, že nejsem dostatečně ženská a svojí ženskou stránku zanedbávám, také jsem vždy měla problém cítit se dobře v ženském kolektivu. Vždy jsem se s ostatními ženami jen porovnávala a snažila se být alespoň v jedné věci lepší než druhá. Teď se snažím se ženami kolem mě spolupracovat a učit se od nich.

Od kurzu mě odrazovala cena a místo konání, ale cítila jsem, že něco podobného potřebuji. Že potřebuji mezi úplně cizí lidi na úplně cizí místo. A také jsem se chtěla stát bohyní 😀

Víkend stál za to, za ty peníze i za tu dalekou cestu. 🙂 Místo, ubytování, jídlo a program jsou skvělé a nedá se tomu cokoli vytknout.  Díky kurzu jsem poznala, že můj vnitřní svět je potřeba ještě pořádně vymazlit a motivovalo mě to k tomu zkoušet i další techniky vedoucí k většímu sebepoznání.

Od kurzu jsem neměla, pro mě dost typickou, ranní nasranou náladu. Přestala jsem se litovat a opustil mě takový ten strach, že se při něčem zraním nebo přecením své síly. Moje očekávání před kurzem?

Dělali jsem si doma legraci, že tam budeme skupinově masturbovat s yoni vajíčkem 😀 Taky jsem čekala, že se budu ze začátku z toho všeho cítit nepříjemně nesvá, ale chtěla jsem to překonat, a to se mi povedlo 🙂

Kurz doporučuji všem bohyním, které na své zrození už nechtějí dále čekat.“


„Za tento víkend jsem si srovnala myšlenky, rozpustila některé vnitřní bloky, otevřela se před 16 úžasnými ženami, meditovala, cvičila jógu, prošla rituálem yoni vajíčka a zažila neopakovatelné momenty. To vše v pohádkové chatičce na severu Jeseníků.

Slyšet tolik příběhů a bolesti ostatních a vidět jak se za víkend změnily v úsmívající bohyně bylo něco magického. 🙂

Vrátila jsem se s jiným (lepším pohledem na sebe sama) a vlastně i na svět. Některé techniky pro mě byly obtížnejší, ale snažila jsem se a překonala sama sebe. I to mě posunulo vpřed. Moc děkuji za to, že jsem mohla být součástí a každé ženě určitě doporučuji.

Stát se Bohyní je jako se po delší době znova nadechnout, cítit se žensky a být sama sebou – a krásná. Protože každá žena je krásná taková, jaká je.“


„Kurz byl úžasný, inspirativní, nabitý. Zatím se zdá, že docela dost. Opět mám skvělej sex po delší době s přítelem! A přestaly mě bolet záda! Baví mě čas strávený s vajíčkem, jsem vyklidněná, v pohodě, cítím se být silnější. Před kurzem jsem byla unavenější, hodně mě bolely záda. Po kurzu? Nová energie, bolest zad tu tam, spokojenost.“


„Ahoj, jsem z víkendu nadšená, každému o něm vyprávím. Nakoplo mě to začít se pravidelně hýbat, každé ráno cvičím s vajíčkem. Pomohlo mi to i zamyslet se nad svým životním stylem, že bych se neměla tolik stresovat a když nějaká těžká situace nastane, tak dam takovou menší meditaci a tím se uklidnim.

A největší efekt, který mi kurz přinesl? Nevím jestli je to meditací, vyklidněním nebo vajíčkem (rodonit), ale s manželem prožívám po návratu z kurzu nejlepší sex za poslední dobu. Má očekávání byla, že kurz bude jen o józe, že se pořádně protáhnu. Ale kurz byl maximálně nad očekávání.“


„V osobním životě mi kurz pomohl hodně. Každý ráno si dávám 10 min Yoni jógy a protahuju se. Ale nejvíc to cítím v práci. Dneska jsem měla vajíčko poprvé přes den a nevím, jestli to bylo tím, ale byla jsem naprosto v pohodě a plná energie a mám supr náladu. Joooo a zhubla jsem tam kilo a pořád si ho držím dole!

Jo a brala bych pokračování- Zrození Bohyně 2 a tak. :)“


„Ahojky Míšo a Báro, ještě jednou moc díky za minulý víkend. Bylo to pro mě hodně nečekané inspirativní a v mnoha ohledech nové, ale přitom krásné. Během víkendu, jsem se vyklidnila… srovnala si myšlenky a začala myslet na sebe… toto se mi hodně stávalo behěm jógy, ale tentokrát to bylo mnohem intezivnější a dlouhotrvající (zatím trvá) – opravdový detox, kde jsem se hlouběji dostala do svého nitra…

Nové pro mě byly meditace a hodně přelomová dynamická meditace v sobotu ráno – myslím, že tady nastal ten úplný zlom, a během dne se dál prohlubovalo samotné vnímání mě. Myslet více na sebe a neřešit jen lidi okolo sebe.“


„Program, byl úžasný. Bylo to super poskládné od náročnějších programů po lehčí (relaxační) a hlavně myslím, že hodně tam děláte holky vy. Každá jste jiná, ale přitom dohromady vytváříte užasný celek. Lze z vás citit hodně energie a optimismu, jste super sehrané. Popravdě mi vůbec nepřišlo, že to byl první víkend.“


„Musím říct, že vůbec nejsem schopna říct, která technika byla pro mě top. Všechno, bylo super, krásně naplánované – od ranní, meditace, po jógu, seznámení s yoni egg, yoni jóga, pak aromaterapie, reflexologie, večerní meditace a terapie světlem fakt super. Co se týká organizačních věcí, chaty, jídla – tak fakt nic nemůžu vytknout. Chata kouzelná, jídlo neskutečně dobrý a ten chleba, ach.“


„Děkuji holky, za tenhle víkend. Otevřelo mi to hodně oči a pohled na věci. Zatím denně cvičím jógu, jednou yoni jógu, medituji, půjčila jsem si knížku o reflexologii a koupila si bílou šavlej…. myslím, že tohle jsem přesně potřebovala. Už předtím jsem cvičila jógu dvakrát týdně, ale teď je to je to mnohem intenzivnější (nemyslím opakováním), ale dává mi to mnohem větší smysl. Díky.“

Michaella Fibichrová

Michaella Fibichrová

Průvodkyně žen na cestě za jejich intimním sebepoznáním. Poznat Michaellu blíže můžeš zde.