Můj příběh…

Upřímně, nikdy by mě nenapadlo, že jednou budu podnikat. “Nikdy neříkej nikdy“, je u mého příběhu zcela jistě na místě.

Rozhodně jsem k tomu nebyla vedena a nikdy jsem o tom nesnila. Naopak, bála jsem se toho. Přišlo mi to jako velmi nejistá životní cesta plná překážek a zkrátka jako něco, co pro mě rozhodně není. Ale již můj vystudovaný obor mě zavedl na volnou nohu, jako průmyslovou inženýrku.

Nicméně, to bylo stále jako OSVČ a nikoliv jako samostatná mnou založená firma. V průběhu svého působení jako nezávislá průmyslová inženýrka, o kterém jste se mohli dočíst zde, jsem na tři měsíce odcestovala do Asie, kde jsem prvních 18 dnů byla s partnerem a zbytek pak již zcela sama.

Toto pro mě velké vystoupení z mé zóny komfortu, mě neskutečným způsobem posunulo v mnoha ohledech. Naučila jsem se spoléhat více sama na sebe a důvěřovat si. Byl to pro mě zásadní krok k tomu vyrůst do podoby ženy, jakou jsem dnes.

Takových transformačních mezníků v mém životě je jistě několik a všechny se dozvíte právě v tomto článku.

2018

Vrátím- li se v čase zpět, na úplný začátek toho, kdy vznikla myšlenka ke stvoření tohoto projektu, tak je to červen 2018, kdy jsem se vrátila ze solo cestování po Asii. Poté jsem totiž začala sama pracovat s yoni egg, což mi konečně otevřelo bránu k hlubším intimním prožitkům.

Po asi dvou týdnech praxe s yoni egg jsem při sexu začala pociťovat, že se dole “něco” děje. Do té doby jsem byla od svého pánevního dna spíše hodně odpojená a lítala si více nahoře, v hlavě, v myšlenkách.

Orgasmy jsem uměla za ta léta předstírat na Oscara a nevadilo mi to. Přednostně bylo v mém zájmu uspokojit muže a já jsem se mola dovést sama k orgasmu kdykoliv jindy velmi snadno. Jen při tom sexu ne. Každopádně se současným partnerem mi to již začalo poprvé vadit a chtěla jsem situaci začít neprodleně řešit. A v tom mi přišlo do cesty yoni egg.

“Konečně jsem cítila jemné chvění a velmi příjemný lechtivý pocit ve své yoni, který se rozprostíral celým lůnem.”

Byl to pro mě tak zásadní objev. Měla jsem obrovskou radost, byla jsem zaplavena vlnou nadšení z toho, že konečně “něco” cítím! To “něco” se časem prohlubovalo, až po cca třech měsících od prvního setkání s yoni egg přišel první orgasmus při milování.

A to byl prožitek, který si živě pamatuji do dnes. Mezitím jsem zjistila, že existuje výzkum o tom, že až 8 žen z 10 předstírá orgasmus. Díky čemuž jsem se na jednu stranu uklidnila, že v tom zdaleka nejsem sama, ale na druhou stranu jsem si uvědomila, že je tedy na světě tolik žen, kterým by mohlo yoni egg také pomoci jako mně.

Proto jsem se začala o yoni eggs zajímat více a snažila jsem se o nich najít co nejvíce informací to šlo. K mému překvapení jsem toho však v ČR moc dohledat nemohla. To mi opět ukázalo více moji cestu – jak by se mohly ženy opět dostat do své plné sexuální síly, když zde o tom nejsou žádné informace?

To mě více popostrčilo k tomu si tyto informace vyhledávat v zahraničí, vzdělávat se v tomto směru a následně šířit povědomí o yoni egg v naší krásné zemi.

Toto povědomí šířím nejvíce skrze mé sociální sítě, tedy zejména instagram, dále pak na mých víkendových pobytech Zrození Bohyně, kde s yoni vajíčky přímo i pracujeme.

Od června 2018 do listopadu 2018 jsem každý den, 10-16 hodin denně pracovala na tom, abych lépe porozuměla celému konceptu yoni egg, abych sama prošla náležitou praxí yoni egg a abych vytvořila web, oslovila dodavatele yoni vajíček po celém světě a současně dodavatele obalových materiálů, tiskovin, pytlíčků a všeho, co je součástí balíčku s yoni egg.

Jelikož ty z vás, které již své yoni egg ode mě doma máte, tak víte, že neposílám jenom samotné vajíčko. Mým záměrem je, aby ženy skutečně pocítily sílu a posvátnost této několika tisícileté tradice, aby s vajíčkem pracovaly a věděly jak, aby jim jen nestálo na poličce bez povšimnutí.

“K praxi s yoni egg mám celostní přístup, proto jsem sama napsala průvodce k yoni egg, který obsahuje celou filozofii od toho, jak yoni egg správně hygienicky i energeticky čistit, jak jej energeticky nabít, jak jaj do sebe vložit a pak vyjmout, jak s ním cvičit a mnoho dalšího.”

Součástí balení je krabička na yoni egg, lněný cestovní pytlíček, podstavec na yoni egg, šňůrka a kartáček (v případě varianty yoni egg s provrtanou dírkou), video s jednou lekcí yoni jógy a hlavně výše zmíněná tištěná brožura, tedy Průvodce k yoni egg.

Žena, která zainvestuje do svého intimního sebepoznání tak obdrží naprosto vše, co k tomu potřebuje a již si nemusí nikde externě nic dohledávat tak, jako jsem k tomu byla v počátcích nucena třeba já.

Dne 11.11.2018 jsem oficiálně vypustila projekt do světa. Do roka čítala moje komunita na instagramu 10 tisíc žen. O rok později, tedy r. 2020 se tento počet zdvojnásobil na 20 tisíc úžasných žen a ano, i pár mužů.🙂

Nyní je nás na instagramu kolem 25 tisíc a 300 žen v nově vzniklé soukromé komunitě Sacred Sisterhood, pro kterou tvořím speciální necenzurovaný obsah, videa, příspěvky a konkrétní techniky.

Aby to vše nevypadalo tak snadno a jednoduše, tak musím samozřejmě uvést, že jsem během toho všeho stále 5-12 dnů v měsíci působila ve svém oboru jako nezávislá průmyslová inženýrka. Takže jsem stále cestovala napříč celou republikou od firmy k firmě, školila jsem jejich zaměstnance v lean production nebo realizovala průmyslové projekty.

Po večerech jsem psala instagramové příspěvky, chystala instastories, odepisovala na e-maily a zprávy, vyřizovala objednávky, které jsem i sama expedovala. Od A do Z jsem si vše dělala sama. Byla jsem si tak sama sobě ředitelkou, skladnicí, online markeťačkou, grafičkou, fotografkou… No myslím, že mnoho z vás na volné noze to zná.🙂

Byla jsem tedy v práci, ať už průmyslové inženýrství nebo projekt Tantraela, ponořena na sto procent a věnovala jsem tomu i 16 hodin denně. Neznala jsem víkendy a svátky. Ale když vás něco tolik baví a naplňuje, tak vám to ani nepřijde divné.🙂

“Jakmile jsem se rozhodla vydat se na cestu s projektem Tantraela, tak mi život ukázal, že je to ten správný směr a posílal mi do cesty ty správné lidi, myšlenky, nápady a prostředky.”

Bylo to skoro jako euforie. Večer jsem ani nechtěla jít spát z toho, jak jsem byla natěšená na to, až zase budu pracovat. Ráno jsem se probudila a přesně jsem věděla, co mám dělat. Komu mám napsat, koho oslovit, jaký příspěvek napsat, jakou fotku vyfotit, jak ji upravit a jaký další produkt uvést na eshop.

Jakoby život poznal, že jsem se konečně našla a začal mi tohle vše posílat do myšlenek automaticky. Byla to jízda! A stále je.

Například jsem přesně věděla, jak má vypadat mé logo. To jsem si hned nakreslila propiskou na papír a dala grafičce ke zhotovení do vektorů. Přesně jsem věděla i podobu vše ostatního. Nechápala jsem to, jelikož jsem si nikdy v ničem nebyla tak jistá.

2019

Hned začátkem tohoto roku jsem realizovala úplně první termín pobytového retreatu Zrození Bohyně, kde si ženy měly možnost rituáně vybrat své yoni egg. Retreat slavil obrovský úspěch a ještě v daný rok proběhly další čtyři termíny a celkově se tak v roce 2019 zrodilo 65 Bohyní, žen, které začaly psát svůj příběh znovu a v plné síle.

Na jaro jsem měla plánovanou několikaměsíční cestu do Indie, která nakonec nevyšla. Nicméně jsem si kvůli tomu již domluvila pauzu v práci průmyslové inženýrky. Tak co teď? Řekla jsem si, že už se tam nevrátím, že uchopím svůj život ještě více do svých rukou a vsadím všechny karty na projekt Tantraela. A to se vyplatilo, jelikož jsem se konečně mohla v myšlenkách na stoprocent fokusovat jen a pouze na Tantraelu a její rozvoj.

Místo Indie jsem tedy zainvestovala do sebe a podstoupila jsem pro mě velmi zásadní transformační kurz. Nešlo zcela o kurz, ale o zasvěcení do energií Moon Mother od samotné Mirandy Gray, autorky knih Cyklická Žena, Rudý měsíc a dalších.

Díky tomuto kroku jsem začala yoni vajíčka nabíjet touto posvátnou měsíční energií a jsou tak plně programována pro naše lůno. Dále jsem začala poskytovat osobní terapie jeden na jednoho, kdy jsem ženám dávala Womb Blessing a Womb Healing, které mi naučila opět Miranda Gray.

“Womb Blessing představuje jemný, ale efektivní systém probouzení ženské energie, transformace a léčení.”

Technika byla vytvořena pro ženy, aby v nich probudila hlubší povědomí o božském ženství a pochopení jejich životní cesty, dodala jim odvahu vyjadřovat naplno svou přirozenost, probudila v ženách schopnost milovat, čistila staré vzorce, bloky a traumata – i ty, které si neseme od našich předků.

Jaro 2019 se sebou neslo více transformací. Vědomě jsme s mým partnerem Jirkou počali miminko, naši Hvězdičku, Estrellku. Bylo to pro mě velmi zásadní a začala jsem se v mysli i v praxi chystat na přicházející roli matky.

Současně jsem zrovna tak mateřsky opečovávala svůj projekt Tantraela, který byl v daném roce obohacen ještě o další druhy yoni eggs, tedy červený jaspis, křišťál, rodonit, nefritový jadeit a magický ametyst. Mezi produkty přibylo ještě více druhů vykuřovadel, svícny z drahých kamenů a další menší či větší produkty.

Na podzim, konkrétně 19.11.2019 se projekt transformoval do právnické osoby, tedy do S.R.O. To byl pro mě jeden z dalších zásadních kroků a profesních mezníků. Současně byl celý proces celkem administrativně náročný, proto jsem jej z většiny delegovala na právní kancelář.

2020

V lednu se narodila naše dcera Estrella. Nová životní role matky mě v profesní sféře naučila především delegovat, efektivně organizovat svůj čas a určovat si priority toho, co je skutečně důležité a co ne.

Byť jsem si ještě v 8. měsíci těhotenství balila a odesílala sama balíčky z e-shopu, tak jsem musela usoudit, že to tak již dále nejde. Proto jsem si na tuto činnost našla posilu a já jsem se této činnosti již zcela vzdala.

Ani ne za rok poté (prosinec 2020) do týmu přibyla další žena na balení balíčků a nyní (podzim 2021) mám v týmu office manažerku, která má na starost veškerý chod kanceláře a skladu, expedice, doskladnění, komunikace se zákazníky a řízení týmu již 3 žen, které balí a odesílají balíčky.

“Delegování pro mě byl jeden z nejtěžších, ale zároveň nejzásadnějších kroků v podnikání.”

Porod a šestinedělí mě samozřejmě pracovně pozastavilo a to je v pořádku. Dopřála jsem si potřebný klid, abych v daném roce mohla plně integrovat transformaci v ženu-matku.

Všechny procesy těhotenství, porod, šestinedělí a celé mateřství pro mě byly velmi transformační a posunuly mě kupředu nejen osobnostně, ale i profesně. O všech těchto, pro mě nových, fázích života jsem napsala blogové články a o porodu nahrála i díl podcastu.

V létě daného roku jsem vypustila do světa další velký mezník mého podnikání, a to podcasty. Ty nyní čítají na skoro 200 tisíc poslechů a lze v nich najít témata jako rituály, smrt, sex nejen po porodu, podnikání, poslání, transformace, síla slov, hojnost a mnoho dalšího.

Současně jsem v létě dostala nápad zorganizovat první ročník The Goddess Tribe. Jedná se o víkendový pobyt pro již zrozené Bohyně. které se zde mohou poznat napříč jednotlivými termíny, mohou se se sebou vzít i své partnery, děti i domácí mazlíčky.

Tento první ročník měl velký úspěch a bylo nás celkem více než 30. Prožili jsme krásný víkend v Krkonoších, pili posvátné kakao, otužovali se v horském potoku, otevírali se sobě v kruhu, tančili a zpívali. A ano, bylo tam i 7 mužů, dvě miminka a tři pejsci. Wau! 🙂

“Začínáme tvořit rodinu napříč všemi termíny retreatu Zrození Bohyně.”

Na podzim jsem uvedla svou novou vůni, stoprocentně přírodní vonnou esenci Goddess in Me. Žena, která tuto vůni nosí na své kůži, se cítí, jako by si na hlavu nasadila svou korunku Bohyně.

2021

V tomto roce opět realizuji retreaty Zrození Bohyně, a to rovnou pět termínů. Celkem se tak v roce 2021 zrodí dalších 85 Bohyní. V létě opět proběhl The Goddess Tribe, kde se nás sešlo opět skoro 30 a prožili jsme společný víkend na samotě ve více než 400 let starém mlýně uprostřed přírody.

Na jaro jsem otevřela brány soukromého ženského kruhu, tedy VIP klubu pro ženy, které si díky pravidelné drobné investici mohou užívat speciální obsah tvořený ode mě pouze a jen pro ně. Tvoříme tak Sacred Sisterhood, které má své brány prozatím stále otevřeny a můžeš být jeho součástí i ty.

V tomto VIP prostředí je série na sebe tématicky navazujících příspěvků, nahrávek a videí, které jdou za hranice toho, co je na instagramu, jelikož zde není žádná cenzura ani omezenost počtem znaků.

Otevírám zde témata jako tantra, mantry, vědomý život, mužská a ženská energie, afirmace, intimita, sexualita. Spolu s VIP příspěvky získávají členky Sesterství další benefity, jako prioritní možnost dostat se na mé akce, workshopy a retreat Zrození Bohyně, mohou si jako první ulovit novinky na eshopu, mají možnost vidět videozáznam z nahrávání podcastů a mnoho dalšího, o čemž pojednává toto video.

Současně je tento rok rokem, kdy projekt Tantraela prošel prozatím největší transformací, zejména po vizuální stránce a také po stránce strategického směřování brandu.

Vznikl tento nový web, který dokáže do světa lépe šířit jeho a mé poselství. Současně se celý brand rozvětvuje do několika dalších pod-brandů, které se sebou nesou vlastní tématiku, produkty, články, podcastové epizody a eventy.Vznikly tak tyto Smyslné sekce, jak je už zřejmé z hlavní stránky tohoto webu.

SISTERHOOD

Sekce, která vytváří pouta mezi jednotlivými ženami. Lze v ní tak nalézt veškeré online i offline akce, workshopy a retreaty.

GODDESS IN ME

Sekce, která probouzí naši vnitřní Bohyni skrze vnější nástroje, jako je vonná esence, šperky a oblečení.

RITUALS

Sekce, která nás učí zavést rituály do běžného života skrze rituální balíčky, které jsou vždy sestaveny speciálně k určitému rituály jaok je například kakaová ceremonie nebo vykuřovací rituál.

ORGASMIC WOMAN

Sekce, která probouzí náš vnitřní oheň, vášeň a sexuální energii. Zde lze nalézt všechna yoni vajíčka, skleněná dilda, afrodiziakum a lubrikant.

SANCTUARY

Sekce, díky které můžete váš domov proměnit v posvátný chrám skrze energizující doplňky do bytu jako jsou svícny z drahých kamenů, tapiserie na zeď, zvonkohry z achátů, velké drahé kameny na kovovém podstavci, stojánky na vonné tyčinky, a mnoho dalšího nejen pro váš byt, ale i pro vytvoření vlastního oltáře.

Jak je z popisků zřejmé, tento rok je Tantraela obohacena o spousty nových produktů. Projekt se rozrůstá a já rostu s ním. Díky vám a s vámi. Přesto, že někdy říkám, že “pracuji”, není to pro mě již dávno práce. Je to moje poslání. Na poslání se nepracuje.

“Poslání se žije.”

S láskou,

MichaElla ♡

Michaela Aira

Michaela Aira

Průvodkyně žen na cestě za jejich intimním sebepoznáním. Poznat Michaelu blíže můžeš zde.