Celibát je nejlepší učitel!

Když se řekne celibát, asi většina z nás si představí: žádný sex = žádná zábava. Může nám to připadat nezdravé, nepřirozené a rozhodně neužitečné. Některé z nás dokonce zažily výchovu založenou na střídmosti a sexuální zdrženlivosti a mají tedy celibát spojený spíše se zbytečně tvrdými pravidly, které nejsou podložené žádnými rozumnými argumenty.

Ale co kdyby tu byla jiná cesta? Co kdyby celibát byl naším největším učitelem v sexuální sféře namísto děsivým nepřítelem? Co kdybychom se v rámci celibátu opřely o naše touhy a nechaly se jimi jemně vést? Co kdyby nás roční celibát přivedl k poznání vrozené síly našeho lůna? Co kdyby se utišil hluk znějící v našich lůnech a my mohly opravdu pozorně naslouchat hlasu našeho děložního čípku? Ty jsi ještě neslyšela svůj čípek mluvit? Tak to zpozorni, protože sexuální zdrženlivost ti může pomoci ho zaslechnout…

 

Proč ho neslyšíš?

Již od útlého věku shromažďujeme v lůnech všechny naše pocity hanby, smutku, zášti a nenávisti. Ukládají se nám tam traumata a drží se vší silou. Naše lůna jsou tak hřbitovem plným nešťastných událostí. Tyto duchové nám zabírají prostor v lůně a blokují zářivé světlo našich děloh. A to nás brzdí ve využívání síly lůna a probouzení naší autentické ženské energie.

Děložní čípek může být pohřben pod nánosy minulosti, což může být důvodem, proč pak neslyšíme jeho hlas. Je potřeba se obrátit ke svému lůnu, očistit ho od všeho, co už více nepotřebujeme a znovu získat nesmírnou sílu našeho ženského centra.

 

Jak se oprostit od minulých traumat?

 

Vyzkoušej celibát

Vykopávání starých stínů a léčení traumat uložených v děloze je citlivá cesta. Vyžaduje od nás absolutní přítomnost, velkou trpělivost, zvědavost a důvěru v proces.

Celibát je příležitost vytvořit si prostor jen pro sebe samu. Nebudeš rušena potřebami partnera, budeš poslouchat jen své tělo a své niterné touhy. Pokud budeš k celibátu přistupovat se správným záměrem, může tě ohromně posunout.

Nemusíš ho držet celý rok, zkus klidně měsíc, nebo i týden. Může to být příjemná změna, chvíli myslet jen na sebe.

 

Využij pomůcky

Traumata z lůna ti může vytáhnout Yoni egg. Síla kamene je velká a má léčivé schopnosti. Stačí ho pravidelně používat a vkládat do něj svůj záměr, a začnou se dít zázraky.

Také si můžeš pomoct skleněným dildem, které využiješ pro mapování tvé yoni a cíleně můžeš použít tlak na místech, kde cítíš potřebu zvýšené pozornosti. Náš Orglassmic Portal navíc dosáhne i na děložní čípek a ty si tak s ním můžeš vytvořit úplně nový vztah. Skrz jeho masáž můžeš otevřít své srdce a propojit tak své tělo s duší. Tvé potřeby se sjednotí a bude lehčí jim naslouchat.

 

Výhody celibátu

Celibát se může na první pohled zdát jako skličující uvěznění, ale ve skutečnosti je mnohem víc než jen odpojení od sexu – je to objevování potěšení zcela novým způsobem. Zde jsou výhody, které může přinést:

  • Přijmeš zodpovědnost za vlastní potěšení

Když si odebereš možnost mít milence, získáš odpovědnost za vlastní potěšení a musíš se naučit být svým vlastním milencem. Jakmile si uvědomíš, že jsi jediná, kdo si může udělat radost, začneš si plnit svá přání a staneš se soběstačnou v mnoha ohledech.

  • Naučíš se naslouchat svým potřebám

Díky soustředění se na sebe, přestaneš vyčerpávat sílu svého lůna a začneš víc myslet na to, jak o něj a o své srdce pečovat a jak je respektovat a sjednocovat.

Jak začneš poslouchat hlas svého děložního čípku, povede tě k životu plnému těch nejdivočejších snů. Díky naslouchání sobě, důvěrně rozpoznáš své touhy.

  • Objevíš zdroj své síly – ztišíš se a lépe poznáš, kdo doopravdy jsi

Odemkneš nový způsob bytí – rozšířené a více propojené s celým Vesmírem. Jakmile se vydáš směrem, kam ti bude ukazovat tvůj vnitřní ženský kompas, všechny věci, po kterých jsi toužila a spěchala na ně, se začnou samy objevovat a dít bez velkého namáhání či snahy.

Zamysli se, jak by ses cítila, kdyby sis dala prostor na objevování se? Co by na tebe čekalo, kdyby sis dovolila si odpustit a vyléčit své lůno? Nejsi zvědavá, co by se ti odkrylo, kdybys byla nějakou dobu bez sexu? Chceš to vyzkoušet? Tak směle do toho!

 

Michaela Aira

Michaela Aira

Průvodkyně žen na cestě za jejich intimním sebepoznáním. Poznat Michaelu blíže můžeš zde.