Ecstatic Dance

“Nechci tvoji nahou fotku, radši mi pošli svůj playlist”

Kdo tohle cítí stejně jako já?!😍 Máte s partnerem stejný vkus na hudbu? Co když ten, s kým máte nejlepší sex ever, není ale ten, se kterým máte být v hlubokém vztahu? Tam rozhodují zcela jiné priority a vzhled není určitě na prvních příčkách. A hudba asi taky ne, ale bože! Je tak důležitá. Alespoň tedy pro mě.

Hudba

Kdo mě blíže zná, ví, že hudba je pro mě život. Kdo pečlivě poslouchal mé první díly podcastu, tak i ví, co je můj dream job.😄 Hudba u nás hraje od svítání do soumraku. Prakticky celý život bez ní neudělám ani krok. Hraje pro mě velkou roli a když se do ní ponořím, stávám se hudbou.

Omg, díkybohu za partnera s podobně vytříbeným vkusem pro hudbu! (i když občas mu tam ulítne nějaká ehm, šílenost, která mi pak v hlavě hraje opakovaně celý den. 😄🤦🏼‍♀️).

Miluju hudbu, je to moje životní láska.♥️ Tahle freestyle akce je pro mě prvotina a myšlenka na její uspořádání a realizaci přišla naprosto spontánně a jak jinak než při tanci.♥️ Je to tedy punk!

Není o tom, co slyšíme, ale co cítíme. Jaké vibrace prostupují naše tělo buňku za buňkou. Není tajemstvím, že projekt TANTRAELA vznikl za zvuků sanskrtslých manter, které jsem po dobu celého půl roku tvorby a příprav poslouchala, a které miluji dodnes.

“Může změnit svět, jelikož může změnit člověka.” Jak říká Bono.
Pojďme této změně naproti. SPOLU.♥️

Na některé magické úplňky otevírám bezpečný online prostor pro ponoření se do hloubek hudby. Propojíme se na jednu hodinu. Společně a přitom každý sám se sebou a se sluchátky u sebe doma.

Propojení je skrze ZOOM, kde vás povedu k napojení se na své tělo, jelikož o tělu to celé bude. Mysl jde stranou. Následně se ponoříme do mnou vytvořeného playlistu, a na závěr se z kosmických dálek našeho vědomí vrátíme zpět na Zemi skrze meditaci od mého přítele.

🌚ECSTATIC FULL MOON PARTY is OPEN!🌝

Info k přihlašování bývá aktuální na mém instagramu. Budeš tančit s námi?🥳

“Skrze tanec lze vyřešit všechna naše traumata, jenž jsou v těle uložena.”

Celý den stagnujeme ve stále stejných pozicích a zrovna tak stagnují i všechny naše tělesné tekutiny, které tak nemohou z těla přirozeně dostávat ven energetické blokace a traumátka. A že jich máme. A víte kde hlavně? V naší posvátné YONI!:(

Chce to čistku, chce to pohyb, chce to naladit se na stejné vibrace a za úplňku se společně v tanci propojit na stejnou vlnu s jednotným záměrem. Naše tělo je nástroj, který nás může dostat do stavu extáze. Stačí se oddat pohybu, vibracím hudby a přítomnému okamžiku. Propojme se společně na jednu hodinu,
plujme na vlně hudby a ponořme se každá sama do sebe.😌 Tančit budete ve svém vlastním prostředí.

Potřebujete k tomu jen:

  • sluchátka
  • 1 hodinu času
  • mnou vytvořený playlist na Spotify
  • odkaz na online meeting (den předem pošleme i s playlistem na váš e-mail)
  • naladění se na přítomný okamžik

 

Těším se na tebe brzy na dalším Ecstatic Full Moon Dance.

 

S Láskou,
MichaElla
Michaela Aira

Michaela Aira

Průvodkyně žen na cestě za jejich intimním sebepoznáním. Poznat Michaelu blíže můžeš zde.