Hledání erotogenních zón uvnitř těla

Zatímco dráždění klitorisu je nepopiratelně nejjednodušší způsob, jak zažít orgasmické chvíle, existují další erotogenní zóny, které jsou často ignorovány. Tvá yoni je plná potenciálu pro všechny druhy potěšení.

 

Vnitřní erotogenní zóny žen

 

Protože každá z těchto oblastí má různá nervová spojení, má proto i každá svůj vlastní jedinečný orgasmický potenciál. Stimulace jedné zóny může vyvolat intenzivní a povrchové pocity, stimulace další může vyvolat mnohem hlubší pocity a po celém těle.

 

Zde jsou tři oblasti, které nabízejí potenciál vnitřního orgasmu:

 

  1. Bod G

 

Bod G je vedle klitorisu jednou z nejznámějších zón orgasmu. Je také známý jako ženská prostata. Při stimulaci může nabobtnat a dokonce vést k ženské ejakulaci (aka squirting).

 

Jak najít bod G

Abys našla G-bod, použij prsty k “obkreslení” přední stěny yoni. Bod G má často texturu, která je ve srovnání s okolní tkání houbovitá nebo hrbolatá.

 

  1. Bod A

 

Stimulace bodu A je způsob, jak podpořit přirozenou lubrikaci a vyvolat extatické pocity.

 

Jak najít bod A

Bod A je umístěn poměrně hluboko uvnitř yoni, takže ideální je stimulovat tuto zónu například dildem, jako je náš Orglassmic Portal. Bod se nachází na přední stěně, před děložním čípkem a nad bodem G, při vzrušení změkne.

 

  1. Bod C

 

Bod C, neboli děložní čípek, může vyvolat silné orgasmy, pokud víš, jak se uvolnit – děložní čípek totiž může být pro některé ženy také zdrojem úzkostí a s tím je třeba pracovat.

 

Zažíváš někdy napětí, otupělost nebo bolest během masturbace nebo při sexu? Často se stává, že ženy, které prožily sexuální nebo porodní trauma, nedokáží pustit tyto pocity a emoce, což následně vede k fyzickému napětí uvnitř yoni. To může vést až k vaginální necitlivosti a bolestivému sexu.

 

Pokud se potýkáš s nepohodlím až bolestí při sexu nebo při požitku ze sebe sama, můžeš použít tebou zvolenu sexuální pomůcku jako uvolňující nástroj, který ti pomůže s uloženým napětím v yoni a znovu ji probudí k potěšení.

 

Jak najít svůj bod C

Skleněné dildo, jako je Orglassmic Portal, je jedním z nejlepších způsobů, jak stimulovat děložní čípek. Pomocí čípku zažiješ jiné pocity než ve zbytku yoni.

Vypadá jako vyvýšená, pevná tkáň ve tvaru koblihy. Buď trpělivá, pokud se teprve učíš najít a stimulovat svůj bod C, a pamatuj, že je to cesta, která může vyžadovat hodně času, odhodlání a hlavně jemnosti.

 

Jaká je nejlepší pomůcka pro aktivaci těchto oblastí?

 

K prozkoumávání a objevování bodu C lze použít prsty nebo prsty partnera, ale skleněné dildo může tento zážitek udělat mnohem snazší a příjemnější. Je to mnou navržená pomůcka pro dráždění bodu C, pro masáž yoni a uvolnění pánevního napětí (mapování). Borosilikátové sklo, ze kterého je vyrobený, zabrání zlomení nebo ohnutí, jako tomu může být u plastických pomůcek a umožňuje jemný a konzistentní tlak. Navíc jej můžeš nahřát teplou vodou. Ergonomický design je navržen pro ideální vnitřní stimulaci, kterou můžeš samozřejmě zaměřit i na bod G a A.

 

Krok za krokem k bodu G, A i C

 

Krok 1: Před použitím umyj dildo v teplé mýdlové vodě, aby ses ujistila, že je čisté. Dildo se také ohřeje a jeho použití bude příjemnější.

 

Krok 2: Vytvoř si bezpečné místo pro svou chvíli. Najdi si pohodlné místo na posteli nebo na podlaze. Pokud ležíš na podlaze, doporučuji položit si pod sebe nějaké přikrývky a polštáře a ujisti se, že se máš o co opřít, aby ses nemusela namáhat víc, než je nutné.

 

Krok 3: Použij svůj oblíbený lubrikant nebo intimní olej. Protože “mapování” není nutně sexuální zážitek – i když k tomu může vést – přidání lubrikantu ti usnadní používání dilda.

 

Krok 4: Začni tím, že uděláš pár yoni dechů. Čtyřikrát se zhluboka nadechni, roztáhni bříško a vtáhni dech do lůna. Je to skvělá technika k uvolnění pánevního dna a zjemnění břišních svalů.

 

Krok 5: Začni kroužením okolo vstupu a po klitorisu. Až se budeš cítit zcela uvolněně, uvolni se a naciť se na své tělo, zda je připravené. Pokud cítíš, že ano, začni pomalu pronikat dildem dovnitř yoni. Představ si ciferník hodin uvnitř své yoni a začni přitisknutím dilda na horní stěnu (na 12. hodinu) a přidrž ho tam opět na čtyři nádechy.

Můžeš cítit určité napětí nebo nepohodlí. Není to však určeno k tomu, abys cítila bolest, přesto je normální cítit jemný tlak, když přitlačíš. Potom tlak uvolni a všimni si, jaký pocit cítíš, když dildo z místa přesuneš.

Objevují se ti nějaké emoce? Probublává na povrch nějaká vzpomínka? Nebo nic necítíš? Připadá ti to děsivé?

Až budeš připravená, udělej totéž na spodní stěně yoni (na 18h) a poté na pravé straně (na 15h), poté na levé straně (na 9h). Nic přehnaně neposuzuj, jen pozoruj a nezapomeň jít svým vlastním tempem. Limit si nastavuješ ty.

 

Krok 6: Dovol si vyjádřit a uvolnit emoce i zvukové projevy, které se v tobě objeví. Dech, zvuky a pohyb jsou mocné tantrické způsoby, jak uvolnit uložená traumata uložená uvnitř těla. Pokud máš chuť brečet, breč. Pokud cítíš orgasmus, zasténej. Není žádná ostuda uvolnit uloženou emoci, která se objeví ve tvé yoni.

 

Krok 7: Jakmile si yoni vnitřně zmapuješ, můžeš začít masírovat G bod a začneš vnitřně cítit větší plnost. Můžeš přidat i různé stupně tlaku na děložní čípek. Můžeš zkusit i klepání, rychlé pulzy, kroužení v kruzích, nebo stáhnutí svalů yoni na čtyři nádechy a poté uvolnit.

Pokračuj, dokud je ti vše příjemné.

 

Krok 8: Jakmile budeš mít pocit, že už není v čem pokračovat, nebo jakmile dosáhneš orgasmu, poděkuj sama sobě.

Zeptej se své yoni, zda má něco, o co by se chtěla podělit. Budeš se divit, kolik moudrosti a zpětné vazby ti může dát, když se ni naladíš.

Přesuň pravou ruku na své srdce a vychutnej si pocit naladění se sama na sebe.

Užij si barevnou cestu sebepoznání a sebelásky ❤️

Michaela Aira

Michaela Aira

Průvodkyně žen na cestě za jejich intimním sebepoznáním. Poznat Michaelu blíže můžeš zde.